dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

380 000 zł51 m² 7 450,98 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe słoneczne mieszkanie na Warszawskiej Sadybie. Lokal rozkładowy o powierzchni 51m2 z balkonem (zabudowany-rozsuwane szyby) i przynależną piwnicą. Kuchnia osobna z oknem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Mokotów

Mokotów,Warszawa

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w 3 piętrowej kamienicy przy stacji metra Wilanowska. Cena 800 zł miesięcznie + kaucja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sadyba

Sadyba,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na parterze, 3 pokoje, widna kuchnia, taras z ogródkiem ok. 200m2 Budynek oddany do użytkowania w 2005 r. , winda Mieszkanie jest wykończone, w załączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyścigowa

Służew,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; stan lokalu: bardzo dobry; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 5;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mamy do wynajęcia od 1 listopada 2009 mieszkanie na Mokotowie róg ulic domaniewska/modzelewskiego. Mieszkanie 31 m.kw. jest 1 pokojowe z widną kuchnią. Panele drewniane w pokoju, gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z kuchnią, stare budownictwo, łazienka wykończona granitem, jacuzzi , nowa, nowoczesna,widna kuchnia w pełni wyposażona, w sypialni wykładzina + podwójne łóżko + szafy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, w pełni wyposażone, nowe: meble, lodówka, pralka. Jasna kuchnia. Spokojna, bezpieczna okolica, w pobliżu centrum handlowe Sadyba Best mall , duży park. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 2; luksusowy apartament, w cichej częsci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większy pokój i kuchnia mają okna wychodzące na zachód, z widokiem na własny ogródek, a mniejszy pokój na wschód. Jest możliwość podłączenia internetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

565 000 zł53 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Sprzedam bezposrednio mieszkanie własnościowe, 2-pokojowe (53m2) + piwnica. Mieszkanie na 2 pietrze z 4, w kamienicy z cegly; wysokosc mieszkania: 2,85m. Mieszkanie jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szturmowa

Służew,Warszawa

3 200 zł71 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: brak umeblowania; liczba pięter: 3; winda: jest; piętro: 1; salon plus aneks kuch. 23,50 m2, pokój 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bardzo dobra lokalizacja, budynek z 1976 roku w pobliżu Metra Wilanowska, poza tym komunikacja tramwajowa i autobusowa. Mieszkanie o pow. 43, 55 m2, na 11 piętrze, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pory

Stegny,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 6; winda: jest; przecznica: sikorskiego; piętro: 5; nowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Służew,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 7; winda: jest; piętro: 6; nowe mieszkanie do wynajecia od 15 sierpnia Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komunikacja b/dobra, (sklepy poczta bank,super market)-w promieniu 200m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: meble: umeblowane; liczba pięter: 4; piętro: 0; mieszkanie ciche, w pełni wyposażone i umeblowane. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: nr licencji: 1659 * Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 2; garaż: garaż podziemny; mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchenny i duza lazienka. Mieszkanie jest czyste, ciche i przytulne. Mieszkanie jest w pełni urzadzone. Posiada sprzet agd, dostep do internetu, telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pierwsze piętro w kamienicy przy ul. Jadźwingów (blisko Galerii Mokotów; cicha okolica, okna na zieleń) Dzienny pokój duży, kuchnia (widna) i łazienka po remoncie, nowe okna. Opłata 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie jest słoneczne, umeblowane, odświeżone, dostępne do wynajmu od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia mieszkanie na Mokotowie przy ul. Langego, 43m2. Cena za wynajęcie 2300 + licznik elektryczny. Kaucja zwrotna w wysokości miesięcznej opłaty za wynajem. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w osiedlu apartamentowców, 50 metrów od stacji metra Wilanowska, pętli autobusowej i linii tramwajowej, w pobliżu dzielnica biurowa Służewiec i Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

8 000 zł132 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 4; piętro: 2; garaż: garaż podziemny; mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 132 m2, na 2 piętrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Stegny,Warszawa

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły oferty: kuchnia: strona Świata: zach; powierzchnia: 6 m2; rodzaj kuchni: widna i otwarta; podłoga: wykładzina; opis: kuchnia otwarta na przedpokój, widna; łazienka: glazura: stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme bezposrednio przytulne i ciche mieszkanie na parterze, polozone 100 metrów od bramy Lazienek od ulicy Podchorazych, w wielorodzinnej kamienicy z cegly wybudowanym w latach 60 ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

870 000 zł91 m² 9 560,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

4 blok od puławskiej , widok na Park "dolina Służewiecka,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: os. strzeżone; stan lokalu: bardzo dobry; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; ogródek: jest; pow. balkonu: 30 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w pełni umeblowane. Pełne agd (zmywarka, lodówka duża, mikrofala, pralka), rtv (tv, kablowa tv). Duży taras. Garaż podziemny, 2 miejsca. Ochrona. Opłata za wynajem plus liczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 3; piętro: 3; garaż: garaż podziemny; trzecie piętro. W podziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie słoneczne, z dobrym rozkładem pomieszczeń i widną kuchnią, blok z odnowioną elewacją, klatką schodową i wymienionymi pionami, blisko sklepy, szkoła, przedszkole, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 44m2 (2 pokoje, przejście do kuchnii przez jeden z pokoi, łazienka w korytarzu). Umeblowane (pralka, lodówka, mikrofalówka). Po remoncie, czyste, schludne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przytulne ,nowe, zamknięte osiedle ,ochrona .miejsce parkingowe w garażu, 16 m taras ,umeblowane i wyposażone,ciche druga linia zabudowy ok. Bruna.Idealne dla singla lub pary.Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne opołowy sierpnia,46 m2 w nowym budownictwie ( rok budowy 2003 ).2 pokoje (salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka) w wyjątkowo korzystnym układzie.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Lotników

Mokotów,Warszawa

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Drzwi wejściowe Gerda, okna wymienione na plastikowe, szafy wnękowe, na podłodze panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Wspaniała kawalerka na Starym Mokotowie o pow. 37,8 m2 na 9 piętrze stosunkowo nowego budynku mieszkalnego (1995r), w jednej z najlepszych, spokojnych lokalizacji Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja w apartamentowcu na Mokotowie. Osiedle strzeżone, ochrona całodobowa, portiernia. Wysoki standard wykończenia, w pełni umeblowane. Kuchnia wyposażona - lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

pokój z widną kuchnią, częściowo umeblowane, na parterze - okratowane, dzielnica - Mokotów Dolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

433 000 zł51 m² 8 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Stary Mokotów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 2; 2 pokojowe mieszkanie z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żaryna

Stary Mokotów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 3; mieszkanie 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij