dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Capri

Stegny,Warszawa

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Stegny Południe (57m2 w tym loggia). Pierwszy właściciel od momentu wybudowania budynku, mieszkanie własnościowe spółdzielcze, niezadłużone. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Capri

Stegny,Warszawa

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko metra Racławicka. Odnowione mieszkanie, wypełni wyposażone. Pralka, lodówka, kuchenka, zmywarka. Wysoki standard. Umeblowane. Dwa duże pokoje plus pokój/garderoba. Kuchnia duża wraz ze stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. tel:   lub   Ciche, przytulne, jak nowe (zamieszkane tylko przez 1,5 roku). Mieszkanie na zamkniętym osiedlu, parter z ogródkiem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

260 000 zł32 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie położone w bardzo czystej i spokojnej okolicy. Z przedpokoju (ok 4m kw.) wejście do łazienki (ok 3m kw. glazura/terakota) oraz do pokoju. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jazgarzewska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament jest jasny i przestronny. Wszystkie okna wychodzą na południe. W mieszkaniu znajduje się jednocześnie klimatyzacja i story elektryczne, które w razie czego chronią od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Służew,Warszawa

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bez pośredników! Mieszkanie zlokalizowane w cichej, spokojnej i zielonej okolicy Mokotowa na osiedlu Służew nad Dolinką. Mieszkanie Spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczysta. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

532 000 zł57 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam tylko bezpośrednio (pośrednikom dziękuję) 3 pokojowe 57 metrowe umeblowane rozkładowe mieszkanie. Miejsce w garażu podziemnym. Pokoje ok: 20m2, 11m2, 7m2, kuchnia 6m2 oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

bezposrednio i pilnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, umeblowane, częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Capri

Stegny,Warszawa

435 000 zł54 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Stegny Południe, salon połączony z kuchnią i mały pokój, nowa łazienka połączona z wc, loggia zabudowana, nowe drewniane okna, lustrzana szafa Komandor, klimatyzacja, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

379 000 zł58 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą. Blisko centrum. Bardzo dobra komunikacja autobusowa oraz do metra cztery przystanki. Cicha, zielona okolica. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszna

Mokotów,Warszawa

715 000 zł72 m² 9 930,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania nowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na Starej Sadybie przy ul.Zaciszna 2 F w pobliżu Centrum Sadyba Best Mall i rozległych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów, mieszkanie 39 m2, dwupokojowe (2007 r.), bezpośrednio przy stacji metra Wilanowska, bardzo ładne, przytulne, widne z loggią. Kuchnia - otwarta, jasna, terakota, umeblowana, agd (zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, częściowo umeblowane. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu Galerii Mokotów i Wyścigów Konnych. W pobliżu: szkoły, poczta, bazarek, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe przebudowane z trzypokojowego /można przywrócić trzy pokoje/. Faktyczna powierzchna mieszkania 70m2 /została wbudowana logia w bardzo nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

326 000 zł34 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie tuż przy samych Łazienkach Królewskich. Idealna lokalizacja. Standard bardzo dobry. Zabudowana 5m2 loggia. Miejsce parkingowe na podwórku. Cena do negocjacji! Okazja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 890 zł35 m² 54 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pyszna, smaczniutka kawalerka! mniam,mniam! 35 m.kw. nowy apartamentowiec na Mokotowie ( ul. Bukowińska) doskonały punkt komunikacyjny - 100 m. do metra, tramwaju, autobusu w cenie basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 850 zł46 m² 40,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone (agd), rozkładowe (widna kuchnia, okna na wschód i zachód), ciche mieszkanie w spokojnej okolicy. Na klatce schodowej tylko 9 mieszkań. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w centrum Mokotowa, w pobliżu ulicy Puławskiej i Rakowieckiej. Mieszkanie odnowione, łazienka i kuchnia do częściowego remontu. Na podłodze klepka. Cena wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

450 000 zł43 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

mieszkanie usytuowane na II p. kuchnia widna, umeblowana 8,5m2, łazienka widna, umeblowana 6.2m2, przedpokój 5m2, z pokoju o powioerzchni 23.3m2 zrobione sa dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

340 000 zł35 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

mieszkanie w sąsiedztwie stacji metra Wilanowska, w pobliżu pętla kilkunastu linii autobusowych, przystanek tramwajowy, supermarket, kościół i szkoła, w pobliżu Galeria Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

910 000 zł98 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Komfortowe i ciche mieszkanie w pobliżu metra. W cenie czynszu basen i fitness. Szczegóły na stronie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

418 000 zł32 m² 13 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne, jednopokojowe mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie. Doskonała komunikacja z centrum miasta (kilkaset metrów do stacji metra Pole Mokotowskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stegny

Stegny,Warszawa

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1300 miesięcznie plus liczniki (woda, gaz, energia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna kawalerka 33m2 Metro 200 metrów! w pełni umeblowana i wyposażona (nowa lodówka i płyta elektryczna, okap, pralka, odkurzacz, barek, 2 wielkie szafy, łóżko, biurko, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, nowy, dwupokojowy apartament, 56 m2, urzadzony w wysokim standardzie, calkowicie umeblowany, z pieknym 24 m2 tarasem, mieszczacy sie na I pietrze w prestiżowej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacha

Służew,Warszawa

600 000 zł67 m² 8 955,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Drzwi antywłamaniowe, osobne wc, w przedpokoju trzy pawlacze i szafa z systemem drzwi przesuwnych, blok ocieplony i świeżo otynkowany, widok z trzech pomieszczeń na "ścianę".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

1 500 000 zł216 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokal o powierzchni 169 m2 położony jest na drugim piętrze i częściowo na poddaszu 4 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Ekspozycja lokalu północ - południe. Lokal składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, doskonałe dla dwóch osób. 1 pokój ok.16m, przedpokój z szafą oraz umeblowana, widna kuchnia ok. 9m. Mieszkanie wyposażone jest w podstawowe sprzęty agd (pralka, lodówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od kwietnia można obejrzeć po godz 18 w mieszkaniu jest dodatkowo dwie wersalki, których nie widać na zdjęciach w razie pytań proszę o kontakt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane bardzo ciche blisko metra po remoncie, 2 pokoje nieprzechodnie, ciche sloneczne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie ciche i słoneczne z ładnym przestrzennym widokiem na Warszawę. W mieszkaniu zostały wymienione okna na plastikowe a także zainstalowano solidne drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Melomanów

Czerniaków,Warszawa

890 000 zł110 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Budynek znajduje się na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie, o bezpieczeństwo dba całodobowa ochrona .Mieszkanie po remoncie (w 2007), rozkładowe, w pokojach panel drewniane, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Podchorążych w Warszawie Znakomita lokalizacja: rejon ulicy Gagarina, w okolicy Łazienek Królewskich, blisko centrum Warszawy. Dobra komunikacja. Wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy, przy ruchliwej ulicy, praktycznie w Centrum Warszawy. Lokal wysoki, na ścianach i sufitach sztukateria, pomieszczenia jasne, świeżo po remoncie, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzymowskiego

Służew,Warszawa

480 000 zł52 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

bezpośrednio mieszkanie 52 m2, 2-pokojowe w bloku 5 piętrowym na piętrze 2, rok budowy 1997, cegła. Położone przy osiedlu przy ul. Wyścigowej. Własność hipoteczna. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

333 000 zł39 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: ~mskrzypczak/mieszkanie/ * Bez pośredników. * stan dobry/bardzo dobry (gładzie, parkiet, ostatni remont w 2007) - raczej do wprowadzenia. * ciepłe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie odnowione, kompletnie umeblowane, wyposażone w sprzęt rtv i agd (telewizor, pralka, lodówka, kuchnia gazowa z piekarnikiem), oddzielne wc i łazienka. Nowe okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciepłe, przytulne, klimatyczne mieszkanie. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Zielone osiedle. Parking strzeżony. W pobliżu sklepy, bazarek, szkoła, przedszkole. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaukaska

Stegny,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Kaukaskiej, okolice ul.Bonifacego/Sobieskiego. Bardzo dobra lokalizacja jeśli chodzi o dojazd do centrum i Galerii Mokotow, niedaleko.