dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

3 900 zł88 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu na mokotowie apartment for rent in mokotów Budynek na terenie chronionym z monitoringiem. Umeblowana wyposażona kuchnia (whirpool). Klimatyzowany salon z duża loggia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

359 000 zł47 m² 7 589,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu zlokalizowanym przy ul. Bartyckiej. Mieszkanie o pow. 47,3 m2, ciche, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 600 zł80 m² 32,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 80,4 m2 na Mokotowie, blisko ul. Woronicza, przy stacji metra Wierzbno. Kompletnie umeblowane, pokoje o pow. 18 m2, 16 m2, 15 m2, 9 m2, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 190 zł65 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament for rent in mokotów! apartament do wynajmu na mokotowie! Elegancki, cichy apartament o pow. 65 m2 (2 pokoje) z ogródkiem(50m2) i tarasem na osiedlu zamkniętym, strzeżonym, bud.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

512 000 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie na sprzedaż na mokotowie apartment for sale in mokotów Przestronne mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, dzielnica Mokotów, na Służewiu. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie na zamkniętym zielony , cichym, osiedlu, w budynku po remoncie, wymienione instalacje, klatki po remoncie, wejście do mieszkania z balkonu, bezpośrednie wejście do mieszkania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tawerny

Mokotów,Warszawa

2 200 000 zł155 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie do sprzedaży na mokotowie apartment for sale in mokotów Czterpokojowy, jasny apartament na terenie osiedla zamkniętego Marina Mokotów z całodobową ochroną. Salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

820 000 zł84 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament na sprzedaż/ Apartment for sale Nowocześnie wyposażone mieszkanie przy metrze - wysoki standard. Eleganckie mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy stacji Metro Wilanowska. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maltańska

Stegny,Warszawa

229 000 zł31 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w spokojnej okolicy. Do remontu. Kuchnia widna. Pokój z wnęką sypialnianą. Łazienka z wc. Przedpokój z dużą wnęką na szafę. Okna pcv. Budynek i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Do częściowego remontu. Kuchnia widna. W kuchni panele, podłogi w pokojach pcv. Łazienka z wanną i wc (odnowiona). Okna pcv. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym .Mieszkanie po wymianach rur ale do remontu ,w bardzo dobrej lokalizacji, blisko metro Wierzbno, tramwaj i autobus.Mieszkanie jest częściowo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

680 000 zł86 m² 7 906,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Apartment for sale in mokotów mieszkanie na sprzedaż na mokotowie okazja cenowa, piękne mieszkanie w przedwojennej kamienicy, w doskonałym punkcie - pokoje 16,3 m2, 16,6 m2, 13,2 m2, 14,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

15 000 zł121 m² 123,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia, dolny Mokotów Apartment for rent at Dolny Mokotow Przestronny nowy, przez nikogo jeszcze nie zamieszkiwany apartament tuż przy Łazienkach Królewskich. Apartament w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in mokotów mieszkanie do wynajęcia na mokotowie Dwupokojowe mieszkanie z 2010 roku na drugim piętrze na al.Wilanowskiej na eleganckim osiedlu Ażurowych Okiennic. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

240 000 zł32 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Budynek 4 piętrowy z lat 60. Mieszkanie na 2 piętrze. Domofon, klatka schodowa po remoncie. Parking strzeżony blisko bloku. Mieszkanie ciche. Piękny widok z okna na tereny zielone. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

362 000 zł33 m² 10 841,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Jednopokojowe mieszkanie mieści się na II pietrze w 4 piętrowym budynku. Duży pokój z panoramicznymi oknami i balkonem (6.5 m2) z ekspozycją wschodnią, oddzielna widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

389 000 zł60 m² 6 537,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,50 m2, znajdujące się na 6 piętrze 10 piętrowego bloku z 1974 roku. Lokal składa się z: salonu połączonego z kuchnią- 22,5 m2, 2 pokoi-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji qbik w Warszawie. W pełni umeblowane, przestronne. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Melsztyńska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie usytuowane na Starym Mokotowie przy ul. Melsztyńskiej, między Narbutta i Madalińskiego. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gustownie zaprojektowany i wykończony z wielką starannością i smakiem apartament w sąsiedztwie centrum biznesowego Warszawy na Służewcu. Doskonała oferta dla firm, poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaśminowa

Mokotów,Warszawa

15 000 zł230 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia na mokotowie?apartment for rent in Mokotów Budynek został zbudowany w 2006 r, składa się tylko z 12 mieszkań, z czego część została połączona w duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie przy ul. Bokserskiej na Służewcu (mokotów) z doskonałym dojazdem /dojściem do Galerii Mokotów i biur przy ulicach Marynarskiej, wołoskiej, cybernetyki. Mieszkanie tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nowe 2 pokojowe o pow. 53 m2 nowe, blisko ul. Bartyckiej , okna wychodzą na wewnętrzny dziedziniec, cicho i kameralnie. W cenie miejsce postojowe pod budynkiem. Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

820 000 zł72 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko 1% prowizji W przypadku decyzji O kupnie. Do sprzedania luksusowo wykończony apartament o pow. ok. 72 m2. Wyjątkowa aranżacja wnętrza utrzymana w kolorach czerni i bieli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 400 000 zł170 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie do sprzedaży na mokotowie apartment for sale in mokotów Apartament 6 pokojowy położony w najbardziej zacisznej części kompleksu na parterze w 3 kondygnacyjnym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy przestronne pokoje o łącznej powierzchni 70 metrów kwadratowych usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Wyględowskiej, na strzeżonym osiedlu Marina. Piękna, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żaglowa

Mokotów,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie 52 m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. 1 sypialnia, salon, kuchnia, łazienka. Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w zamkniętych ,chronionym osiedlu w okolicy wyścigów konnych. Mieszkanie umeblowane i wyposażone,( pralka, lodówka). Z dużego pokoju wyjście na balkon.Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Sztormowa

Mokotów,Warszawa

10 500 zł160 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 5 pokojowe mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. 4 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia widna, salon. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

560 000 zł68 m² 8 175,18 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie Mokotowa .okna z dwóch pokoi wychodzą na ciche podwórze strona południowa. Okna z kuchni i pokoju 15 m2 skierowane są na północ. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czerniowiecka

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł90 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament w kameralnym budynku apartamentowym na Mokotowie Pod Skocznią. Elegancki hol wejściowy z całodobową recepcją wykończoną granitem i piaskowcem. Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

8 500 zł110 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu Eko Park. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, w pełni umeblowane, słoneczne i duże przestrzenie. Następujący układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 950 zł125 m² 71,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 125 m2, 3 sypialnie, 2 łazienki. Bardzo dobre położenie w pobliżu dużego parku, w pobliżu centrum miasta, 15 minut tworząc lotnisko. Duży salon z skórzanymi kanapami, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lewicka

Mokotów,Warszawa

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie, 63 m2 z garażem podziemnym i balkonem w budynku z 2004 r. przy ul. Lewickiej. Wysoki standard, w mieszkaniu zabudowane szafy wnękowe w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

645 000 zł69 m² 9 388,65 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na ulicy Woronicza (inwestycja Woronicza Park (2005)). Mieszkanie ze względu na standard oraz urządzenie najlepiej nadaje się dla singli,pary lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwustronne, sypialnie od strony podwórka,rozkładowe. Pokój dzienny 24 m2, kuchnia widna 13 w zabudowie ze sprzętem agd, 2 sypialnie po 13 m2, łazienka 5,5 m2, wc 1,7 m2, balkon 6,5 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

229 000 zł28 m² 8 237,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w stanie do częściowego remontu, kuchnia w prześwicie na pokój, w pokoju na podłodze mozaika, okna pcv od strony południowo-wschodniej, balkon, piwnica. Czynsz z funduszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe ciche mieszkanie na Mokotowie w pełni wyposazone i umeblowane, rozkładowe, okna wschód - zachód, rozwinięty wezeł komunikacyjny: metro, tramwaj, autobus. Od zaraz do.