dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 200 000 zł210 m² 20 036,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Jedyny i niepowtarzalny apartament na Starym Mokotowie w prestiżowym budynku na ulicy Biały Kamień! Budynek składa się z 8 apartamentów położonych przy ulicy Biały Kamień 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

740 000 zł78 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Rozkładowe 2 pokoje 78m2 składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w meble oraz sprzęt agd wysokiej klasy, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

352 000 zł46 m² 7 569,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie hipoteczne, usytuowane w bloku z cegły, na pierwszym piętrze. Powierzchnia 46,00m2 + 8m2 piwnica 2 pokoje (10-11m i 18m), kuchnia 7,5m, łazienka 3m, przedpokój 7m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

480 000 zł53 m² 9 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Idealne usytuowanie w starej części Mokotowa przy ulicy Chocimskiej. W sąsiedztwie przedwojenne kamienice oraz najnowsze budynki apartamentowe, park Morskie Oko, 15 minut piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

750 000 zł102 m² 7 331,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Luksusowy 102 m apartament, w doskonałej lokalizacji Dolnego Mokotowa. Idealna komunikacja z centrum Apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze nowoczesnego (1997r), monitorowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

760 000 zł78 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo A T R A K C Y J N E! przestronne, dwustronne, mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 78,55 m 2, na Starym Mokotowie pomiędzy stacjami metra Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

650 000 zł82 m² 7 975,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

dzielnica: mokotów ulica: sobieskiego apteka, autobus, szkoła, przedszkole, żłobek, plac zabaw, centrum handlowe, bazarek osiedlowy, basen, fitness Powierzchnia całkowita: 82 m. kw. Pozostałe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

702 000 zł78 m² 9 058,06 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie przy ul. Bukowińskiej, na 2 piętrze z oknami skierowanymi na wschodnią stronę, aneks kuchenny wyposażony i umeblowany połączony z salonem, umeblowanie i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

695 000 zł68 m² 10 207,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie sprzedający! Piętro 6 (ostatnie) Rok budowy: 2006 Wszystkie media miejskie Powierzchnia: 68,09m2 + balkon ok. 5,8m2 Cena: 748 000 pln Dodatkowo istnieje opcja zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

620 000 zł86 m² 7 251,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w na 3 i 4 piętrze budynku położonego na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu. Pierwszy poziom o metrażu 51m składa się z hallu, salonu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bałuckiego

Mokotów,Warszawa

365 000 zł33 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Dobrze zaplanowane nowoczesne mieszkanie na Mokotowie, gotowe do wprowadzenia. Idealne dla studentów bądź młodej pary. Kapitalna lokalizacja. W bliskiej odległości Metra Racławicka, tramwajów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

207 000 zł28 m² 7 392,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cicha kawalerka na mokotowie poniżej 7400 za metr, z balkonem, piwnicą w doskonałej lokalizacji z ładnym widokiem. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

595 000 zł65 m² 9 097,86 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Uwaga! 3 pokojowe, z pięknym widokiem na ogródki działkowe, przestronne i ustawne. Pokoje : 20m, 11,4m, 10,5m, kuchnia : 8,6m. Wystawa okien północ-południe. Kuchnia w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

336 000 zł33 m² 10 181,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie jednopokojowe z balkonem w sąsiedztwie stacji metra Wilanowska, w budynku z 2005 roku z oknami skierowanymi na południowy wschód. Mieszkanie wykończone do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 1-pokojowe przy ul. Bruna, 37mkw.: jasny pokój z wnęką, łazienka z wanną, kuchnia z lodówką i pralką. Częściowo umeblowane (wnęka pusta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

760 000 zł80 m² 9 559,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Uwaga! Przestronne, ciche, komfortowe, urządzone w jednolitej kolorystyce i nowoczesnym stylu trzypokojowe mieszkanie (79,5m2) w pięknym apartamentowcu na Mokotowie. Posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

380 000 zł52 m² 7 335,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie dwupokojowe 51.8 Salon o pow.24,6 powstał z połączenia pokoju dziennego i sypialni można przywrócić taki układ. Pokój-10,5 kuchnia 6,6 łazienka z wc i kabiną-3,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł78 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na bardzo eleganckim i strzeżonym osiedlu Villa Marina. Mieszkanie jest komfortowo urządzone i składa się z 2 sypialni, salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

569 000 zł54 m² 10 537 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ciche, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze w budynku mieszkalnym w Warszawie, na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Dwa pokoje z półotwartą kuchnią, okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

600 000 zł63 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Super lokalizacja - blisko stacji metra Wierzbno - blisko siedzib Polskiego Radia i tvp! - Elegancko oddzielone trzy apartamenty - patrz stolik z kwiatami na holu - w budynku strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

440 000 zł48 m² 9 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe mieszkanie z balkonem. Okna nowe, w dobrym stanie parkiet na podłodze. Kuchnia i łazienka do remontu generalnego. Budynek po remontach, ładne klatki.Bardzo ładne patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Budynek odnowiony wymienione instalacje, czyste klatki. Spokojna okolica z dużą ilością zieleni, blisko Jeziorko Czerniakowskie. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z Centrum. Blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

360 000 zł49 m² 7 287,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe ulokowane na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku wybudowanym w 1955 roku z cegły. Dwustronne z dużą widną kuchnią, łazienką razem z w.c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warowna

Marina Mokotów,Warszawa

8 500 zł160 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament pokazowy o powierzchni 160.00 m2 Polecamy Państwu ten naprawdę wyjatkowy, urządzony w najwyższym standardzie apartament na jednym z najbardziej prestiżowych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

443 000 zł64 m² 6 921,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie po remoncie o powierzchni 64m2 na Mokotowie. Składa się z - salonu, - 2 sypialni, - widnej kuchni ze sprzętem agd oraz meblami z systemem zamykania wolno-domykającego, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 900 zł82 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny, doskonale zlokalizowany Apartament, w sąsiedztwie Pól Mokotowskich blisko centrum Warszawy, niedaleko Metro, dobry dojazd do lotniska Okęcie, galerii Mokotów, centrum biznesowego gtc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suligowskiego

Mokotów,Warszawa

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m.kw., usytuowane na drugim piętrze, w budynku trzypiętrowym. Na metraż lokalu składają się: pokoje 20m.kw., 13 m.kw., i 8,5m.kw., oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

555 000 zł73 m² 7 561,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie pomiędzy stacją metra Służew a C.H. Galerią Mokotów. Mieszkanie odświezone w II połowie 2012 r. w kuchni i małym pokoju nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

740 000 zł100 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku usytuowanym na warszawskich Stegnach. Osiedle strzeżone z całodobową ochroną. Bloki budowane w latach 80-tych z cegły, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

464 000 zł57 m² 8 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecam Państwu mieszkanie W klimatycznej części starego mokotowa .Okolica bardzo cicha, z daleka od głównych ulic, ale jednocześnie ta lokalizacja sprawia, że w kilka minut możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, bardzo ustawne, ciche i kameralne mieszkanie na Sadybie. Po kapitalnym remoncie (z wyjątkiem bardzo ustawnej łazienki). Duży pokój 16 mkw., okna na wschód, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

490 000 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

trzypokojowe w budynku przy al. niepodległo ci.powierzchnia mieszkania 56 m kw. z piwnicš o pow. 9 m kw.budynek pięcioklatkowy, wej cie do klatki od strony podwórka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

295 000 zł35 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjna, przestronna kawalerka o powierzchni 35m2 przy ulicy Idzikowskiego. Mieszkanie mieści się na 2-gim piętrze w budynku 3-piętrowym z 2000r. wybudowanym z cegły. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł118 m² 9 971,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

- uwaga! Teraz możesz obejrzeć mieszkanie bez wychodzenia z domu! Tylko u nas zobaczysz wirtualną wycieczkę po nieruchomości! Kliknij w poniższy link, bądź skopiuj go i wklej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł133 m² 9 398,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Lokal mieszkalny zaadaptowany w obecnej chwili na cele biurowe. Zlokalizowany w budynku apatramentowo - biurowym z 1998 roku. Budynek jest strzeżony i monitorowany na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

399 000 zł54 m² 7 321,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Mokotowie blisko linii metra (stacja al. Wilanowska w odległości 5 min), trzypokojowe z widną kuchnią, dużą loggią oraz łazienką razem z w.c w budynku wybudowanym.