dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

387 700 zł50 m² 7 754 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne, dwustronne mieszkanie na I piętrze w bloku mieszkalnym przy Galerii Mokotowskiej.Mieszkanie 3-pokojowe, balkon, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z WC. .Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 800 zł90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronny apartament o powierzchni 90m2 w nowym budownictwie na Mokotowie. Wysoki standard. Mieszkanie złożone jest z dużego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł108 m² 13 824,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowy luksusowy apartament z garażem zlokalizowany w centrum Starego Mokotowa. Bardzo duży salon połączony z kuchnią o łącznej pow. 45m pozwolił na wydzielenie części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

695 000 zł68 m² 10 220,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ładne mieszkanie o powierzchni 68m2 na prestiżowym osiedlu marina mokotów. Składa się ono z salonu z częściowo otwartą kuchnią (z oknem), dwóch sypialni, łazienki, schowka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Boboli

Mokotów,Warszawa

220 000 zł23 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Okazja! mokotów! super cena! Super lokalizacja mokotów. Niedaleko Politechniki. Dobra komunikacja. Idealne na wynajem. Mieszkanie jest w niewielkiej rodzinnej Kamienicy ,odnowionej, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Okazja! przy metrze wilanowska- 2 pokoje- 53 M 2! Mieszkanie w dobrym stanie,rozkładowe,ciche i przytulne. Bardzo dobra lokalizacja,niskie budownictwo. Szybki dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe, ciche mieszkanie, w doskonałej lokalizacji - 3 min. do metra, 2 min. do tramwaju, autobusu.Mieszkanie urządzone, umeblowane o rozkładzie - kuchnia otwarta na salon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

680 000 zł109 m² 6 238,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Sprzedam klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu na Dolnym Mokotowie, które znajduje się w czteropiętrowej kamienicy z lat 50-tych. Bardzo jasne, przestronne, ciche. Położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piekna nowoczesnie wyposażona 41 m2 kawalerka na Mokotowie.Mieszkanie składa sie z pokoju i oddzielnej widnej kuchni z częścią jadalną. Wysokośc 3m oraz piwnica to dodatkowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

849 000 zł84 m² 10 059,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca Bardzo ładne, widne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie w trzy piętrowym Apartamentowcu w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta pod nadzorem licencjonowanego Pośrednika. Ne. lic 4846 Gorąco polecam! Bardzo ładne, ciche, mieszkanie położone w niedalekim sąsiedztwie Parku Morskie Oko jak też Królikarni. Okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

385 000 zł48 m² 7 987,55 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okolica- pola mokotowskie. 3 pokoje Z widokiem panoramy warszawy.! Mieszkanie z klimatem ,dobrze zagospodarowana przestrzeń. Wyjście na balkon z dużego i średniego pokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe - 68 M2 W apartamentowcu, z ochroną W bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - 5 minut pieszo od stacji metra Wilanowska. Mieszkanie ciche, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

517 000 zł74 m² 6 967,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Piękne mieszkanie położone na ogrodzonym osiedlu w idealnej lokalizacji. Niedaleko do metra, pętli tramwajowej, blisko centra handlowe, dobry dojazd do centrum i wylotówek. Budynek z 1992.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

570 000 zł68 m² 8 370,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68.10 m2 w cichej i eksluzywnej części Starego Mokotowa (blisko ulicy Rakowieckiej). Kamienica z lat 30-tych. Mieszkanie jednostronne, okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe (2 sypialnie i salon) na Górnym Mokotowie blisko metra Wierzbno, autobusów i tramwajów. Lokalizacja: niedaleko mieszkania znajduje się Galeria Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

890 000 zł136 m² 6 528,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność Mokotów Residence to budynek o efektownej architekturze, zaprojektowany tak aby zapewnić maksymalne nasłonecznienie i cieszyć się widokiem pobliskich, wypielęgnowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

326 000 zł38 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację Bardzo ładne, rozkładowe, cihce mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku 10-cio piętrowym. Najbliższa przecznica Aleje Niepodległości. Metro wierzbno. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

555 000 zł55 m² 10 054,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 55,18m2, na osiedlu Hubertus na Mokotowie. Dwupokojowe na 2 piętrze z balkonem (około 7 m kw.) wychodzącym na patio. W cenie komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

958 000 zł94 m² 10 230,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Rewelacyjna lokalizacja, przy parku łazienki królewskie Do sprzedaży 4 pokojowe, klimatyczne mieszkanie w kamienicy z 1953 r. o pow. 93,64 m2, przy ul. Stępińskiej, blisko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

645 000 zł79 m² 8 195,68 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Eleganckie i przestronne 79metrowe mieszkanie przy Galerii Mokotów i stacji metra Służewiec. Piękne mieszkanie trzypokojowe w nowoczesnym i eleganckim apartamentowcu z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie o wysokim standardzie, ciche z obydwu kierunków: okna wychodzą na patio (strona wschodnia), okna wychodzą na małą ulicę i parking (strona zachodnia).5 min piechotą do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Mokotów,Warszawa

461 000 zł54 m² 8 568,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam , okazja! tylko 8500 za metr W tak atrakcyjnym miejscu. Mieszkanie b. rozkładowe do super aranżacji w zielonej cichej części dolnego mokotowa. Budynek z cegły, 4 kondygnacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

288 000 zł28 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kawalerka w świetnej lokalizacji 150 m od Łazienek Królewskich, blisko ambasad, okna nie wychodzą na ulicę Gagarina, z pokoju (poł-zach) na Park Łazienkowski, a z kuchni na (pół ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

870 000 zł110 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Al. Niepodległości w okolicy ul. Narbutta. Doskonała lokalizacja. Kamienica z 1938r. ,po wymianie instalacji ,remoncie klatki schodowej ,windy. Mieszkanie z klimatem, dwustronne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 100 zł76 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w pieknym apartamentowcu z 2011 roku. Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu z kuchnią - wyposażone w niezbędne meble, taras. Budynek jest monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

25 000 zł260 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 261 m2 w idealnej lokalizacji na Mokotowie- w pobliżu Sobieskiego/ Chełmskiej. Bardzo dobry i szybki dojazd do centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dominikańska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie świeżo odmalowane, w pełni wyposażone w świetnej lokalizacji - Dolinka Służewiecka. W pobliżu Biedronka, apteka osiedlowa, dużo przedszkoli, blisko metro Służew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

549 000 zł82 m² 6 736,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie na Sadybie, projektowane przez architekta, w budynku monitorowanym, usytuowane na 2-gim piętrze w budynku 4-ro piętrowym. Budynek zadbany, mieszkanie dwustronne od strony zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie przytulne i ciche w budynku z 1994r, na strzeżonym osiedlu. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 22m2, kuchnia umeblowana i wyposażona (lodówka), oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo funkcjonalne mieszkanie, po remoncie. Jest bardzo ustawne i mimo niedużego metrażu jest w nim duży pokój , ładna łazienka i spełniająca w pełni funkcję kuchni wnęka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

338 000 zł46 m² 7 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dla wymagających - mieszkanie z klimatem w kamienicy i spokojnej okolicy, wykończone w wysokim standardzie w 2010r. Bardzo dobra lokalizacja - Dolna/ Sobieskiego w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

590 000 zł56 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie bardzo ciche i słoneczne w przedwojennej kamienicy wybudowanej w 1906 roku. zlokalizowanej w reprezentacyjnym miejscu Starego Mokotowa przy ulicy Sandomierskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Budynek usytuowany w odległości 10 minut spacerem od Łazienek Królewskich w zielonej części Dolnego Mokotowa. Mieszkanie dwustronne, wysokość 2,80m, w tej chwili mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

155 000 zł15 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Jednopokojowa kawalerka na Starym Mokotowie. Jeden pokój w nim również część kuchenna. Dodatkowo mała łazienka z prysznicem wraz z wc. Wszystko na powierzchni 15m2, ale wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł90 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament o powierzchni 90m.2, wyposażenie najwyższej jakości. Projekt przygotowany przez architekta.Sprawia niesamowity klimat estetyki i przytulnego miejsca. Salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

409 000 zł58 m² 7 003,42 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji odległość do Metra Wilanowska ok. 200 m. Doskonały punkt komunikacyjny w pobliżu autobusy, metro, tramwaje Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Przytulane jednopokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul Egejskiej. Estetyczne, dobrze wykończone z widokiem na Warszawę. Oddzielna duża kuchnia, w której można jeść posiłki przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Znakomita lokalizacja przy Odyńca, stary Mokotów. Łatwy dojazd komunikacją miejską. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowej kamienicy z 1958 roku. Na 36 metrach znajduje si duży 20 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

248 200 zł34 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

PO remoncie mokotów! Mieszkanie w wysokim standardzie wykończone,. Pokój z oddzielną widną kuchnią. Przedpokój z szafami Wymienione instalacje grzewcze ,wodne,nowe grzejnimki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Bardzo dobra lokalizacja! górny mokotów! Super połączenie z całym miastem. Bliskość sklepów,szkół ,centra handlowe,szpital itp. Mieszkanie mimo 36 m2, sprawia wrażenie dużo większego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij