dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

760 000 zł74 m² 10 270,30 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Okazja! Mieszkanie 74m2 w wysokim standardzie przy Metrze Wilanowska z basenem i siłownią za 10tys/m2! Praktycznie nie używane mieszkanie 4-pokojowe w nowoczesnym budynku 14-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

400 000 zł51 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie 2 pokojowe z widną kuchnią na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Blisko metro stacja racławicka,centra handlowe, ogródki działkowe, dla dzieci ogródki jordanowskie. Pokoje wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyniecka

Mokotów,Warszawa

666 000 zł80 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie, na zacisznej ulicy. Mieszkanie mieści się na I piętrze w nowym bloku z 2001 roku. Ma powierzchnię 80m2 i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne , 2 pokojowe mieszkanie rozkładowe Budynek przeszedł szereg prac modernizacyjnych. Wymienione piony, windy, odnowione klatki i elewacja. instalacja gazowa, wodna i elektryczna wymieniona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek apartamentowy na prestiżowym zamkniętym , chronionym kompleksie mieszkaniowym Marina Mokotow. Na terenie osiedla , drobna infrastruktura usługowa, oraz parki zieleni z uroczymi zakątkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

780 000 zł94 m² 8 329,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Nowa, niższa cena rewelacyjna lokalizacja, przy parku łazienki królewskie Do sprzedaży 4 pokojowe, klimatyczne mieszkanie w kamienicy z 1953 r. o pow. 93,64 m2, przy ul. Stępińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boboli

Mokotów,Warszawa

780 000 zł94 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Obniżona cena! stary mokotów! dwustronne rozkładowe- wschód i zachód.! 3 POKOJOWE! 2 BALKONY! DO NEGOCJACJI! Mieszkanie w przedwojennej kamienicy lat 1938 r. Budynek zadbany po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 200 000 zł140 m² 15 748 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

0% prowizji od kupującego! - Mieszkanie położone w niewielkim budynku mieszkalno-biurowym przy ulicy Cybernetyki. Mieszkanie jasne i słoneczne, narożne z dużym okalającym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

242 000 zł28 m² 8 768,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przytulne, widne mieszkanie o powierzchni ok. 28m2. Jeden pokój (17m2) z wyjściem na balkon. Oddzielna kuchnia z prześwitem z wejściem z przedpokoju. Na podłodze terakota. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

365 000 zł46 m² 8 021,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Z oddzielną widną kuchnią, w atrakcyjnym miejscu za atrakcyjna cenę 8000 zł./M 45,5 m na 5 piętrze z pięknym widokiem na park, z piwnicą i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w apartamentowcu na ładnie zagospodarowanym, zamkniętym chronionym osiedlu woronicz park. Salon z kuchnią 38m w aneksie z zabudową oraz agd (lodówka, zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

255 000 zł32 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na dolnym Mokotowie (sadyba), słoneczne, zadbane, ciche, w stanie gotowym do wprowadzenia; wymienione okna i drzwi antywłamaniowe. Blok z 1975 roku, ocieplony, po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo odnowione, umeblowane i wyposażone, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w kameralnym apartamentowcu z portiernią i ochroną całodobową. Mieszkanie posiada 2 duże oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

467 000 zł52 m² 8 980,77 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Trudno znaleźć lepszą lokalizację w nowym budownictwie na Mokotowie. Mieszkanie położone w budynku wybudowanym z cegły w 2000 roku przy ul. Woronicza 15 (w części oddalonej od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł124 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Piękny apartament O wysokim standardzie W zielonej okolicy łazienek królewskich. Zagospodarowany taras Z ogrodem O powieszchni 90M2 oraz dwa miejsca garażowe W cenie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

487 000 zł58 m² 8 396,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Mokotowie położone w znakomitym punkcie komunikacyjnym tuż przy stacji metra Wierzbno. Budynek 6 piętrowy z windą, przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

395 000 zł57 m² 6 929,82 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne -mokotów stegny! super lokalizacja! 3 pokojowe ,przestrzenne i rozkładowe mieszkanie na Stegnach. Idealne dla Rodziny jak i pod wynajem. Zielona okolica ,blisko park Wilanowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 900 zł101 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, na Mokotowie. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Na górze dwie sypialnie i łazienka. Na poziomie pierwszym salon połączony z kuchnią,wc. Bardzo ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super okazja! mokotów! po remoncie! super okolica! Mieszkanie na wysokim parterze ,okna plastikowe. 3 klatki -niewiele mieszkań. Jasne ,ciche ,klimatyczne. Wszystkie media. Niski czynsz. Blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Stegny,Warszawa

350 000 zł53 m² 6 591,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Osiedlu Stegny, zlokalizowane kilkadziesiąt metrów od ul. Sobieskiego , za to ciche z widokiem na zielone i zadbane podwórko. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

8 000 zł210 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wspaniały dwupoziomowy apartament w budynku z 1930 roku. W budynku, co jest rzadkie, jest winda. Mieszkanie jest bardzo jasne mimo ,że znajduje się na 2 piętrze. Budynki otaczające są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Małe przytulne mieszkanie do wynajęcia w budyneku strzeżonym przy stacji metra Wierzbno. Mieszkanie bardzo słoneczne. 1800 zł + czynsz około 450 zł po odświeżeniu ( w tym m.in. ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

299 000 zł35 m² 8 446,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Uwaga - Mieszkanie doskonałe na inwestycję - od kilku lat wynajęte firmie - umowa może być przedłużona! - Mieszkanie położone w rejonie ulic Odyńca i Al. Niepodległości - dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

366 000 zł61 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie ciepłe i słoneczne; dwustronne - wsch-zach. W 2007 zostały wymienione piony wod.-kan. i C. O. wraz z wymiana kaloryferów. W roku 2008 wstawiono nowe okna i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 000 000 zł48 m² 62 500 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sadybie/dolny Mokotów z dwoma oddzielnymi pokojami i oddzielną widną kuchnia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z roku 1970. Dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W doskonałej lokalizacji, mieszkanie po remoncie do sprzedaży wraz Z wyposażeniem. Jest piwnica. Polecam! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

sympatyczna kameralna prywatna kamieniczka z cegły na dolnym Mokotowie, a w niej na 1 piętrze do wynajęcia od zaraz 2 pokoje + łazienka z wc. Po remoncie. Kuchnia w zabudowie jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

565 000 zł70 m² 8 094,56 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w budynku z 2001 do wprowadzenia, w bardzo dobrym punkcie Mokotowa, doskonale skomunikowanym, niedaleko metra stacji al. Wilanowska. Mieszkanie trzypokojowe, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 550 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śliczne mieszkanie 3 pokojowe 50 m2, bez balkonu i piwnicy, ale za to umeblowane. Możliwość wyniesienia mebli. Ciepłe, przytulne i słoneczne. Znakomita lokalizacja: mokotów, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

273 000 zł34 m² 7 982,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Okazja! nowa obniżona cena 273 000 zł /poniżej 8000 zł za metr/ bardzo ładna dwustronna kawalerka /ponad 34 M2/ Z osobną, widną kuchnią Z balkonem 4 M2 W atrakcyjnym miejscu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł99 m² 8 080,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Rozkładowe, przestronne mieszkanie o wysokości 3,1 m, po wymianie okien. Budynek przylega południową stroną do parku z fosą, wschodnie okna wychodzą na podwórko z miejscem parkingowy-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa niższa cena! Prześliczne mieszkanie na wynajem na Mokotowie Dolnym, tuż obok Parku Morskie oko, łazienek Królewskich. Budynek o wysokim standardzie, zadbane zielone patio, dobre sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na ósmym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym w Warszawie, na Służewiu, bardzo blisko metra (5 min). Duży pokój z oknami wychodzącymi na wschód. Okno kuchni wychodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przyjemne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Mokotowa. Budynek w drugiej linii zabudowy ul. Puławskiej wiec idealnie ciche. Mieszkanie po remoncie , czyste , zadbane, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie o powierzchni 32 m2. Jeden pokój. Budynek z 2001 roku. Oddzielna, widna kuchnia w pełni wyposażona ( jest zmywarka). Mieszkanie umeblowane i wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i z garażem. Miejsce garażowe w oddzielnym budynku garażowym obok budynku mieszkalnego. Mieszkanie jest umeblowane.Sprzęt AGD. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Mokotów,Warszawa

720 000 zł83 m² 8 674,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie narożne, balkon, piwnica, instalacje po wymianie, media miejskie, nowe okna.wysokośc 3 m. Kamienica z zamkniętym podwórkiem. Czynsz z funduszem remontowym 540 zł, liczniki na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie z loggią, w wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w apartamentowcu na 5/11 p., wybudowanym w 2008 r. Mieszkanie odświeżone, posiadające duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

560 000 zł61 m² 9 135,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Super punkt Puławska Główna Ulica idealna lokalizacja na firmę , biuro , kancelarie lub prestiżowe mieszkanie. 61,3 m2 nieopodal Stacji Metra Racławicka Puławska Róg Dolnej Mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

849 999 zł93 m² 9 139,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe cztero pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z własnym jeziorem na warszawskim Mokotowie. Na 93m2 mamy do dyspozycji przestronny salon około 32m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 700 zł65 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane,wyposażone.Cena najmu to 4700 zł plus media. Kaucja w wysokości jednego czynszu. ___ r.mieszk.: apartament, zabudowa: apartamentowiec, ogrzewanie: miejskie, l. wind: 2, linie tel.: 1,.