dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne i przytulne dwu pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 w apartamencie przy ul. Łowickiej na Starym Mokotowie. Budynek z 2002 roku, 7 piętrowy, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

697 500 zł75 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

75m2, 3 pokoje, mieszkanie umeblowane wyposazone z balkonem, salon otwarty na kuchnie, dwie sypialnie, lazienka z wc, brak gazu. W poblizu Łazienek Królewskich u zbiegu ulic Gagarina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł106 m² 33,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Klucze w biurze! Przytulne czteropokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji u zbiegu Alei Wilanowskiej i Dolinki Służewieckiej. Ładne i kameralne zamknięte, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucka

Mokotów,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luxusowe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Łuckiej. Apartament składa się z salonu, otwartej kuchni, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal został wykończony bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stegny

Stegny,Warszawa

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Piękny, luksusowo wykończony i zaprojektowany apartament Do adaptacji użyte materiały najwyższej jakości.Nietuzinkowe wnętrze i piękne przestronne 3 pokoje w tym salon 60 m.Na uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

4 000 zł81 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z garażem zlokalizowane na osiedlu Marina Mokotów. Trzy osobne pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, zmywarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Budynek ocieplony, z nową elewacją, po wymianie pionów i instalacji. Mieszkanie dwupokojowe, w dobrym stanie , po odświeżeniu do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi ( 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela! bez pośredników! bez prowizji! Do wynajęcia nowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m2, kompletnie umeblowane i wyposażone (agd +rtv). Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela! bez pośredników! bez prowizji! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 32 m2, na okres minimum 1 roku. Oferta dla Klienta Indywidualnego. Kompletnie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela! bez pośredników! bez prowizji! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 34 m2, na okres minimum 1 roku. Kompletnie umeblowana i wyposażona (agd, rtv),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Al.Wilanowska , własność ziemi pod budynkiem. Zapraszam do oglądania Nowe słoneczne, eleganckie i przytulne mieszkanie. Bardzo ładny budynek o podwyższonym standardzie, ochrona, cicha zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

365 000 zł55 m² 6 600,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe na służewiu, zlokalizowane w dobrym punkcie komunikacyjnym, w okolicy bardzo dobrze zorganizowana infrastruktura, dobrze rozwinięta sieć handlowa. Gruntu uregulowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32 m2 na kameralnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego apartamentowca z dwutysięcznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Domaniewskiej 5 minut od metra. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i wc. Lokal w pełni wyposażony. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ładne czyste i zadbane mieszkanie na Stegnach, przy ulicy Egejskiej. Mieszkanie położone na parterze z własnym ogrodzonym ogródkiem ok. 40 m zejściem bezpośrednio z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korsykańska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 niezależne pokoje; (17,10,9 i 9 m 2) oddzielna kuchnia wyposażona w zabudowę; w przedpokoju szafa wnękowa; pokoje częściowo umeblowane (miejsca do spania i pojedyncze meble).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przytulne, słoneczne I ciche mieszkanie W enklawie zielonego mokotowa- nieopodal parku dreszera! miejsce idealne dla osób ceniących sobie solidne budownictwo oraz pełną infrastrukturę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Jaszowiecka 8 przy ul. Limanowskiego; budynek z 2001roku; powierzchnia mieszkania 55m2 (łazienka, garderoba, duży pokój + kuchnia-elektryczna, sypialnia); balkon zabudowany 6m2; pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

295 000 zł43 m² 6 839,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

ul. Langego 43,1m2, 2 pokoje, 295.000PLN KONTAKT: Parametry ogólne: Jednostronne rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,1m2. Ciche i spokojne okolica, dużo zieleni, 10min do metra, 5min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

367 000 zł39 m² 9 449,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym przy ul. Belwederskiej. Prestiżowa lokalizacja, bardzo dobra komunikacja miejska, bliskość Centrum! Bliskość Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Capri

Mokotów,Warszawa

400 000 zł64 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztery osobne pokoje ( 16 m2,11 m2, 9m2 i 8m2 ) z oddzielną, widną kuchnią oraz łazienką i oddzielnym wc. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Nowe okna, odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

660 000 zł82 m² 8 048,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Całkowity metraż 81,44 m2. Mieszkanie zlokalizowane na Starym Mokotowie , w niskim bloku 4 piętrowym z cegły. Puławska na wysokości ul. Malczewskiego , od al. Niepodległości stacja Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suligowskiego

Mokotów,Warszawa

383 000 zł50 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na ul. Suligowskiego na Mokotowie Dolnym, miedzy ul. Czerniakowską , a ul. Nowosielecką. Mieszkanie ciche, położone w bardzo dobrej lokalizacji blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokal do wynajęcia na cele biurowe , zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na ul. Narbutta na odcinku między ul. Puławska a Al. Niepodległości .Od ul. Puławskiej tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł85 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2010 roku z komórką lokatorską ( w cenie ) oraz garażem ( garaż nieobowiązkowy płatny dodatkowo 200 zł. ). Trzy osobne pokoje z oddzielną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa osobne pokoje z oddzielną kuchnią ( kuchnia posiada okno na salon , możliwość odseparowania obu pomieszczeń np. roletą ). Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Żywnego z oknami na Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilicka

Mokotów,Warszawa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal zlokalizowany na Starym Mokotowie na ul. Pilickiej. Idealny na biuro lub mieszkanie dla 1 osoby lub pary. Dwa przechodnie pokoje z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie zlokalizowane na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Studio o pow. 65m2, ma dwa poziomy: pierwszy składa się z salonu otwartego na korytarz i aneksu kuchennego i łazienki, drugiego położonego na poddaszu z oknami połaciowymi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł76 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje (dwie osobne sypialnie) z widną kuchnią o pow. 76m2 przy ul. Madalińskiego na Mokotowie. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone. Budynek niski z cegły, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu stacji Metra Służew , blisko licznych linii tramwajowych kursujących wzdłuż ulicy Puławskiej. W pobliżu znajdują się ch Land, galeria Mokotów, CM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa osobne pokoje z widną kuchnią i łazienką o pow. 50m2 przy ul. Chełmskiej i Górskiej na Mokotowie. Mieszkanie jest świeżo odmalowane, nowe panele, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 oddzielne pokoje z widną kuchnią, łazienką i wc o pow. 60m2 przy ul. Madalińskiego na Mokotowie. Idealna lokalizacja: tramwaje, autobusy, 10 minut do metra Racławicka. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na poddaszu w kamienicy 2 piętrowej. Pokój z aneksem kuchennym. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchnią, pralką. Standard bardzo dobry mieszkania. Tylko dla 1 osoby. Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katalońska

Mokotów,Warszawa

332 000 zł56 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku. Blok do tej pory przeszedł wymianę wszystkich instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Mokotowie, blisko stacji metra bardzo blisko sgh. Trzypokojowe, narożne. Ciche i słoneczne, budynek usytuowany jest bliżej ulicy Wiśniowej. Słoneczne okna skierowane są na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

590 000 zł72 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

ul. Sonaty 72m2, 3 pokoje, 590.000PLN KONTAKT: Parametry ogólne: Dwustronne mieszkanie o powierzchni 72m2, 6 piętro w 10 piętrowym, budynku z 1999r. Mieszkanie ciche, w bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

620 000 zł70 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowy apartament na Sadybie w pobliżu Centrum Handlowo Rozrywkowego Sadyba Best Mall. 2 piętro w budynku 3 piętrowym z 2000 roku. Mieszkanie o podwyższonym standardzie, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goplańska

Mokotów,Warszawa

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję do sprzedaży bardzo piękne mieszkanie w Wilanowie, w atrakcyjnej cenie. W 2012 roku przeprowadzono kapitalny remont, mieszkanie wykończone jest materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, dwustronny, w pełni wyposażony 2 pokojowy apartament (63 m2) na drugim piętrze przy ul. Chodkiewicza. Duży salon połączony z w pełni wyposażoną kuchnią oraz dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 45m2 2 pokojowe z balkonem w budynku 2007r z ochroną. Zlokalizowane przy ul. Bukowińskiej w odległości 100m do metra Wilanowska. Kuchnia otwarta 4,7m2 na salon 16,9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Mokotów,Warszawa

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

G r U N T U R E G U L O W A N Y ! przytulne mieszkanie jednopokojowe na Stegnach, okna skierowane na zachód, widne i bardzo słoneczne. Mieszkanie w dobrym.