dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Sielce,Warszawa

3 100 zł36 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone w nowy sprzęt agd. Kamienica położona tuż przy Parku Promenada. Doskonała lokalizacja - 400 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

1 695 000 zł122 m² 13 927,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Sadyby, wilanów - 121 m , 5 pokoi. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

970 000 zł51 m² 18 893,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowe mieszkanie z ogródkiem na Dolnym Mokotowie czeka na nowego Właściciela. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to eleganckie, nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

566 000 zł37 m² 15 338,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z 1965 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Obrzeżnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 275 000 zł57 m² 22 486,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów - 56,70 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł68 m² 20 381,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów - 68m - 5 piętro - balkon - miejsce postojowe - budynek z 2006 roku Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

14 000 zł170 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, komfortowy apartament położony w doskonałej lokalizacji tuż przy parku, z bezpośrednim dostępem do stacji metra oraz przystanków tramwajowych. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

11 000 zł130 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 130 m z tarasem ul. Chodkiewicza, tuż przy Polu Mokotowskim Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 130 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Ksawerów,Warszawa

1 778 000 zł94 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz trzema balkonami z ekspozycją na trzy strony świata. Na łączną powierzchnię 93,58m2 składają się: - duży widny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

3 150 zł49 m² 64,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Jurija Gagarina 7! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe (dwustronne, ekspozycja północ/południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

5 500 zł74 m² 74,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mokotów ul. Kłobucka | Mieszkanie na Mokotowie | Mieszkanie na Wynajem | Warszawa Mokotów | Mieszkanie z Garażem | Mieszkanie z Ogródkiem prosimy O dokładne zapoznanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 487 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 35,87 m położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Sikorskiego 9b na Mokotowie. Lokal wyróżnia się południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 250 zł40 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0_9.1.2_3.1.2 (siedem trzy zero. dziewięć jeden dwa. trzy jeden dwa). Przyjemne 2 pok. mieszkanie ok. 40m2 w nowoczesnym "osiedlu Krzemowym" - Cybernetyki 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baboszewska

Mokotów,Warszawa

860 000 zł49 m² 17 419,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 49,37m2 na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku przy ul. Baboszewskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

805 000 zł46 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rozkładowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Dwustronne. Ekspozycja okien wschód-zachód. Budynek powstał w latach 50-tych XX w. Zarządzany przez prężnie działającą wspólnotę. Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Wierzbno,Warszawa

770 000 zł48 m² 16 072 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wygodne, dwustronne mieszkanie z balkonem. Mokotów, okolice ulicy Joliot-Curie, tylko 500 m od stacji metra Wierzbno! Jeśli szukasz cichego, funkcjonalnego mieszkania w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, do wynajęcia funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie na Warszawskim Mokotowie przy ul. Niegocińskiej, w pobliżu centrum biurowego przy ul. Domaniewskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służewiec,Warszawa

6 300 zł79 m² 79,75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie na Służewcu, w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych. Trzy pokoje, dwa balkony z pięknymi widokami z siódmego piętra, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

1 403 115 zł86 m² 16 268 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

МЫ говорим по русски ми розмовляємо українською Zapraszamy na dzień otwarty , który odbędę się 27/09 w godzinach 10:00-16:00. Oglądanie mieszkań możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 429 252 zł74 m² 19 262,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mówimy po polsku/ we speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 464,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2m, z balkonem, piwnicą i miejscem parkingowym. Mieszkanie o powierzchni 48,2m^2 składa się z: dwóch sypialni Oddzielnej kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

2 800 000 zł113 m² 24 756,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki 5 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu Starego Mokotowa na rogu ul. Łowickiej i Narbutta. Apartament jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Służew,Warszawa

897 000 zł61 m² 14 704,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie na Mokotowie - nowoczesność, bezpieczeństwo i doskonała lokalizacja! Dlaczego pokochasz to mieszkanie? Wyobraź sobie przestronne, pełne światła wnętrze (61 m ), gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł39 m² 86,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament: atrakcyjny 2 pokojowy apartament 39,17m2 na Mokotowie, wyposażony w klimatyzację, z bezpłatnym dostępem do siłowni znajdującej się na parterze. Mieszkanie starannie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

869 854 zł38 m² 23 165,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Służewiec mokotów Nowoczesne, kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Metraż: 37,55 m2. Pokoje: 2 Loggia: 9,90 m2 Piętro: 5 Ekspozycja: wschodnia Cena brutto: 869 854 zł Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 145 000 zł55 m² 20 727,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

rzedstawiam Państwu unikatową ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które doskonale łączy klasyczny styl wykończenia z funkcjonalnością: lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł46 m² 23 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45,62m z ogródkiem, położone w spokojnej i zielonej części Dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczyńska

Mokotów,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie znajduję się na ulicy Korczyńskiej 8. 750m od Galerii Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fregaty

Marina Mokotów,Warszawa

3 190 200 zł123 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament w kameralnej części apartamentowców na osiedlu Marina Mokotów. Możliwość dodatkowego dokupienia miejsca w garażu podziemnym : cena 50 000 zł. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

2 250 zł23 m² 98 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** Mieszkanie jest już dostępne *** Oferuję do wynajęcia kawalerkę znajdującą się na pierwszej kondygnacji budynku przy ulicy Rzymowskiego 47. Okna wychodzą na ciche podwórze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

860 000 zł57 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie składające się z: - kuchnia z oknem - salon z balkonem - 2 sypialnie - łazienka - toaleta (aktualnie jest pralnią) Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

899 000 zł60 m² 15 109,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane przy ul. Jaszowieckiej 3 na Warszawskim Mokotowie. To idealna propozycja dla rodziny lub inwestora. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Olszewska

Mokotów,Warszawa

1 790 000 zł111 m² 16 126,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość w kamienicy tuż przy Pl. Unii Lubelskiej. Jest to gratka dla miłośników kamienic i klimatów starej Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

776 000 zł46 m² 16 980,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam: przestrzenne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m2 w budynku z 1977 roku. Lokal ze wschodnią ekspozycją i przyjemnym dla oka widokiem otaczającej zieleni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sielce,Warszawa

4 900 zł78 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 78 m2 piętro 2/3 z windą, w budynku z 2005 roku przy ul. Dolnej, mokotów Sielce. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4 900 zł + 1450 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł64 m² 70,28 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz wyjątkowe, klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64, 03 m2 na Starym Mokotowie przy ul. Puławskiej tuż przy placu Unii Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

6 200 zł55 m² 112,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie na terenie Służewa o powierzchni 55 m2, znajdujące się na 2 piętrze w nowym apartamentowcu z windą. Lokalizacja: ulica Bartłomieja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

2 980 zł45 m² 66,22 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rezerwacja do 12.10 Słoneczne 3-pok mieszkanie z widokiem na Mokotowie I have no prejudice against foreigners/Я відкритий до.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

1 800 zł16 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 16m2 na Warszawskim Mokotowie przy ul. Dolnej 2a. Lokal znajduje się na II piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 875,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

6 600 zł102 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny 4 pokojowy apartament na 13 piętrze na Dolnym Mokotowie. Dodatkowo czynsz administracyjny w kwocie 1220 zł. Całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd i rtv. *.