dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Mokotów,Warszawa

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji od najemcy _____/ Ciche i ciepłe mieszkanie na Stegnach, przy osiedlowej ul. Złotych Piasków w rejonie ul. Czarnomorskiej. Okolica spokojna, blisko sklepy, bardzo dobra komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 750 zł31 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku apartamentowym oddanym do użytku 3 lata temu, standard budynku wysoki. Pokój jasny z 3 dużymi oknami i balkonem 3 m². Lodówka i pralka na wyposażeniu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł122 m² 53,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

ochrona, osiedle zamknięte, domofon, winda, garaż, taras, drzwi antywłamaniowe, telefon, internet, kablówka, kuchnia wyposażona, zabudowa kuchenna, wanna, jaccuzi, osobne wc, garderoba, spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

595 000 zł56 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, drewniane okna, palisander, marmur, kuchnia lakierowany mdf. Blisko cenrtum handlowego, przystanku autobusowego, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, piętro 6/15 w budynku z 2010 roku , przy ul. Bukowińskiej, mokotów. Bezpośrednio przy stacji metra Wilanowska. W okolicy liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone mieszkanie dwupokojowe w pełni wyposażone i umeblowane. Sprzęt agd w zabudowie - zmywarka aeg, piekarnik lg Solar Dom z funkcją mikrofalówki, pralka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne, bardzo widne mieszkanie na Dolnym Mokotowie o pow. 80 m2 z unikalnym widokiem (na zieleń od strony płd, na Pałac Kultury i biurowce od strony płn.) usytuowane na ósmym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Bukowińskiej 8, mokotów, 200 m od metra Wilanowska. Powierzchnia mieszkania 53 m2, piętro 8/15, 2008 r. W budynku basen i fitness bezpłatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 62m2 w sercu Starego Mokotowa, okolica: pola mokotowskie, metro, sgh. Przeznaczenie: mieszkanie ciche, dla małżeństwa. Idealne także na biuro / bezpieczne, parter (okratowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ekskluzywne, duże mieszkanie składające się z : dużego salonu połączonego z kuchnią (bar) i jadalnią. 3 sypialnie i pomieszczenie gospodarcze. Sypialnia małżeńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe ul. Jana III Sobieskiego, mokotów. Przytulne, świeżo wyremontowane , eleganckie trzypokojowe mieszkanie w czteropiętrowym budynku przy ul.Sobieskiego. Mieszkanie o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokoje mieszkanie, na parterze z ogródkiem 20 m2, wychodzącym na podwórko w apartamentowcu przy Al.Wilanowskiej. Bardzo dobra lokalizacja ,dobra komunikacja- trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

3 800 zł72 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie z tarasem na parterze jednego z najbardziej prestiżowych apartamentowców na Mokotowie, przy ulicy Łowickiej 21b. W budynku basen dla mieszkańców. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraushara

Mokotów,Warszawa

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na starym Mokotowie. -powierzchnia 42m -2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią -mieszkanie dwustronne (wshód-zachód) -cicha, spokojna okolica, dużo zieleni -minuta do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Obrzeżnej, mokotów, 800 m do Galerii Mokotów. Powierzchnia mieszkania 90 m2, piętro 4/6, 2010 r. Osiedle strzeżone, całodobowa ochrona, stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje, otwarta kuchnia, łazienka. Taras 13 m2. Apartament luksusowo urządzony i zaprojektowany przez architekta. Posiada, oprócz miejskiego co, ogrzewanie podłogowe firmy Raychem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

6 200 zł112 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z recepcją w doskanałej lokalizacji na starym Mokotowie. Mieszkanie bardzo widne (ekspozycja południowo-wschodnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 600 zł100 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, ciche mieszkanie 100 m2, na 2 piętrze z widokiem na park, wykończone w wysokim standardzie i z dużym smakiem. Piękny salon połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W pobliżu sklep, bank/bankomat, apteka, przychodnia/szpital, autobus, bazarek, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum Ciche, słoneczne mieszkanie 55 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

645 000 zł79 m² 8 164,56 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjna cena i lokalizacja Mieszkanie ciche.Jest to mieszkanie w niższej części budynku (oddalonej od ulicy) Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe hipoteczne na Mokotowie (ul. Orzycka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 40m2 na Górnym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią oraz balkonem - w pełni wyposażone. Pierwsze piętro. Lokal jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

720 000 zł70 m² 10 359,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Mokotowie. Składa się z pokoju dziennego (23,5 m2), aneksu kuchennego, dwóch sypialni (13,8 m2, 8,6 m2), łazienki (6 m2), wc (1,7 m2), przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

5 000 zł106 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Cena do negocjacji Czy cena zawiera czynsz dla adm.: Tak Czy łazienka z WC: osobno Ogrzewanie: klimatyzacja Miejsca parkingowe: garaż Opis Do wynajęcia luksusowe mieszkanie znajdujące się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

420 404 zł43 m² 9 817,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska.( 10 min. metrem do Centrum).~Wyróżnia ją dynamiczna, nowoczesna architektura.~~Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,82 m2, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Mokotowie, ul. Czerniakowska 24. Powierzchnia 50 m2, piętro 2/10, rok budowy: 1970. Dojazd do Centrum w przeciągu 20 minut komunikacją miejską, 240 m do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 60 m2, piętro 6/8, 2008 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bobrowieckiej, mokotów. Bardzo blisko Chełmskiej a co za tym idzie przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy al. Niepodległości, górny Mokotów, blisko metra Pole Mokotowskie. Powierzchnia mieszkania 52 m2, piętro 2/5 (z windą), 1932 r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie 100m od metra służew, monitorowane, budynek po remoncie, cena obejmuje internet i tv cyfrową Vectra, wyposażenie agd lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik i płyta gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone i nigdy nie zamieszkane. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 z dużym balkonem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Mokotowie, ul. Czerska 18. Powierzchnia 56 m2, piętro 1/4, rok budowy: 2004. Dojazd do Centrum komunikacją miejską w przeciągu 15 minut, bezpośredni autobus. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

2 150 zł40 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40m2, parter w powojennym budynku, przy ulicy Łowickiej, mokotów. Blisko stacja metra Pole Mokotowskie! Blisko również przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy lokal do wynajęcia przy ulicy Ludowej, mokotów, blisko parku Morskie Oko. Powierzchnia 50 m2, piętro 0/3, 1960 r. Mieszkanie nadaje się na cele mieszkalne jak i pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy do wynajęcia, o powierzchni 38 m2, piętro 4/5. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Puławska, mokotów. Bardzo blisko metro Racławicka oraz duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia na Mokotowie, ul. Sielecka. Powierzchnia 25 m2, piętro 3/3, rok budowy: 1960. Doskonała lokalizacja, blisko komunikacja miejska - w stronę Centrum 5 min. Niedaleko przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, piętro 1/8 w apartamentowcu przy ul. Obrzeżnej 7a, mokotów. Zamknięte osiedle z monitoringiem. Bardzo blisko Galeria Mokotów oraz Lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 39 m2, piętro 5/15, 2007 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bukowińskiej, mokotów. Bardzo blisko metro Wilanowska oraz duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, piętro 2/13 w apartamentowcu z 2009 roku, przy ul. Broniwoja, mokotów. Bardzo blisko stacja metra Wierzbno, przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, piętro 3/4 w kamienicy przy ul. Janka Bytnara "rudego", mokotów. Niedaleko stacja metra Wierzbno, bliżej przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Mokotowie, ul. Bukowińska. Powierzchnia 56 m2, piętro 6/15, rok budowy: 2007. Bezpośrednio przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie składa się z salonu półotwartego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2, piętro 2/16 w budynku z 1993 roku, przy ul. Wałbrzyskiej 48, mokotów. Blisko stacja metra Służew oraz przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy al. Niepodległości 121/123, mokotów, bardzo blisko stacji Metro Racławicka. Powierzchnia mieszkania: 60 m2, piętro 4/5, 1950 r. (kamienica po generalnym.