dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

455 000 zł45 m² 10 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

mieszkanie w Warszawie (stary-Mokotów) 45m2 al.Niepodległości, 100 m do stacji metra, piętro 4 z 6 z WINDĄ. Budynek z lat 50-tych z cegły, grube mury, bardzo ciepło, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 950 zł65 m² 45,38 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 3 pok. - mieszkanie 65m2 w nowym budownictwie z 2006 r. w najlepiej skomunikowanej części Mokotowa - osiedle Bukowińska 3 min. od wejścia do przystanku metra Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studencka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł103 m² 33,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie czteropokojowe do wynajęcia przy stacji metra Służew od zaraz! lokalizacja: bardzo cicha uliczka, 400 metrów od stacji metra Służew, niedaleko centrum handlowe Land, liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 700 zł123 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na mokotowie apartment for rent in mokotów Apartament czteropokojowy wykończony w bardzo dobrym standardzie. Salon połączony z kuchnią oraz szerokim balkonem (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł98 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 98m2.Znajduje się na 3 pietrze w 5 piętrowym budynku. Budynek oddany do użytkowania w 1998 r.= Mieszkanie składa się : -2 sypialnie .W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

699 000 zł91 m² 7 706,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Polecamy 3 pokojowe, funkcjonalne, urządzone w doskonałym guście mieszkanie na Mokotowie. Zaprojektowane z naciskiem na wygodę, użyteczność i niebanalność pomieszczeń wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Mokotów,Warszawa

635 000 zł67 m² 9 477,61 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Polecamy 3 pokojowe, wygodne, przestrzenne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji, tuż przy metrze Wilanowska. Sąsiedztwo Dworca Południowego. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł110 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartment for sale aleja wilanowska mieszkanie na sprzedaż aleja wilanowska Apartament położony na bardzo ładnym zamkniętym i pilnie strzeżonym przez ochronę osiedlu, wokół urokliwe miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gruszczyńskiego

Mokotów,Warszawa

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne studio zaprojektowane przez architekta, zlokalizowane na mokotowie blisko galerii mokotów. Kamienica z 1959 roku. Mieszkanie ma powierzchnię 33 m, w tym salon, otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Czerskiej 18, mokotów. Powierzchnia mieszkania 50 m2, piętro 1/6, w budynku z 2005 r. Osiedle strzeżone, zadbane, ciche. Patio z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł84 m² 15 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie dla pary lub dla rodziny 2+1. Znajduje się na zielonym osiedlu Galeria Park w pobliżu Galerii Mokotów. Cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

330 000 zł35 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe o pow 34,65m2, z oddzielną kuchnią , na osiedlu Marina. Kuchnia (7,85m2) z nowymi szafkami na wymiar i sprzętem agd. Jest płyta grzewcza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

360 000 zł38 m² 9 556,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Posiadamy do sprzedaży przestronną kawalerkę o powierzni 37,67m 2 , blisko metra, na iip. pięciopiętrowej kamienicy w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie składa się ze słonecznego, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgijska

Mokotów,Warszawa

470 000 zł41 m² 11 463,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecamy 1 pokojowe w kamienicy na Mokotowie. Funkcjonalne, wysokie (280 m), ciche mieszkanie na 3 piętrze położone przy ślepej ulicy niedaleko parku. Budynek 3 piętrowy.Pokój ok. 21 m ,duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia apartament 2-pokojowy na Mokotowie na ul. Obrzeżnej na 1 piętrze. Apartament składa się z salonu dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

383 000 zł49 m² 7 816,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie własnościowe-spółdzielcze o powierzchni 49 metrów, 3 pokojowe, na parterze, po generalnym remoncie, przy ulicy Czerniakowskiej Mieści się ono pomiędzy skrzyżowaniem Nehru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

2 450 zł61 m² 40,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2 pok. z 2007 r. z klimą prestiżowa Marina Mokotów. Ładne, atrakcyjne w klasycznym wykończeniu i dobrym standardzie 2 pok. mieszkanie (53,5m2) w reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

8 500 zł164 m² 51,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na osiedlu strzeżonym przy ul. Limanowskiego (sadyba) vis a vis francuskiej i brytyjskiej szkoły. Apartament jest na 4 piętrze o powierzchni 163 m2 posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 820 zł62 m² 45,48 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy apartament o powierzchni 62 m2, zlokalizowany na Mokotowie na osiedlu Woronicza Park. Lokalizacja/ budynek: nowoczesny budynek apartamentowy na strzeżonym , ogrodzonym osiedlu.Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Rakowieckiej 45, mokotów, blisko stacji metra Pole Mokotowskie oraz sgh. Powierzchnia 68 m2, piętro 2/3, 1940 r. Mieszkanie nadaje się zarówno na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka, 35m, miejsce postojowe w garażu i przed budynkiem tylko dla mieszkańców (wliczone w cenę). Duży pokój z aneksem kuchennym, łazienką i przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

403 000 zł42 m² 9 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecamy słoneczne w nowym budownictwie 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie z ciekawą aranżacją, wykończone materiałami wysokiej jakości, na podłodze deska barlinecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dominikańska

Służew,Warszawa

1 200 000 zł125 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie składa się z: salonu 31m2 Kuchni 17m2 Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Apartament 2 pokojowy o powierzchni 60m2 usytuowany na Mokotowie na prestiżowym , nowoczesnym i strzeżonym osiedlu Hubertus. Mieszkanie jest nowe , świeżo oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

941 031 zł57 m² 16 480,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie sprzedawane w systemie bez prowizyjne tzn wynagrodzenie pośrednika płaci właściciel nieruchomości Posiadamy w ofercie do sprzedaży starannie wyselekcjonowane mieszkania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Ksawerów,Warszawa

445 000 zł59 m² 7 542,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w rejonie Ksawerów.Budynek z cegły ,po wymianie wszystkich pionów,zainstalowana nowa winda.Mieszkanie słoneczne z balkonem.Widne,duże okna.Jest piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

295 000 zł25 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecamy widną kawalerkę w kamienicy, 25 m. Pokój, oddzielna widna kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie na planie zbliżonym do kwadratu. Wysokie ok. 3 m. Mieszkanie widne dzięki dużym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

720 000 zł64 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Całe mieszkanie pokryte jest parkietem z drzewa egzotycznego, łącznie z łazienką. Salon połączony z kuchnią i jest usytuowany od strony ulicy, drewniane parapety, rolety. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

5 450 zł112 m² 48,66 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, 4 pokojowy apartament na osiedlu Marina Mokotów. Do wynajęcia luksusowy, bardzo słoneczny apartament o powierzchni 112m2. Apartament składa się z salonu z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowiutkie mieszkanie 2 pokojowe na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w nowym, oddanym do użytku w 2013 roku , apartamentowcu z cichej strony budynku gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 40m2. Mieszanie jest w pełni wyposażone i umeblowane, znajduje się na terenie nowoczesnego i bardzo ładnego obiektu apartamentowego, w odległości 10 min jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

360 000 zł47 m² 7 594,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na bliskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 47,4 m2 mieści się na 4 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z lat 60-tych. Budynek zbudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

469 000 zł58 m² 8 086,21 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy 3 pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy tuż przy Metrze Służew. 3 pokoje (17 m ; 10,5 m; 8,5 m), widna kuchnia 8,5 m (nowe szafki kuchenne glazura i terakota);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł104 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Słoneczne, zadbane mieszkanie na zamkniętym osiedlu z placem zabaw dla dzieci i ochroną. Mieszkanie wyposażone jest w klimatyzację i automatyczne rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m^2 na Mokotowie. Budynek oddany do użytkowania w latach siedemdziesiątych. Lokal znajduje się na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem (31 m2) o powierzchni 57 m2, znajdujące się na 4/11 p. apartamentowca, zlokalizowane na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

****przytulne i ciepłe mieszkanie na Mokotowie.**** Idealne dla 3-4 osób.**** W pobliżu metra Wierzbno (4 przystanki autobus 218). Trzy oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Fantastyczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 80 m2, położone w ekskluzywnej części Mokotowa. Usytuowane w apartamentowcu z 2005r. W pobliżu - ok. 300m - znajduje się węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

598 000 zł58 m² 10 086,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kup bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58m2 .Znajduje się na 4 pietrze 4-piętrowym bloku z windą z 2012 roku. Całkowicie wykończone, w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 450 zł51 m² 48,04 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 51 m2, piętro 5/8, 2003 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Pory, mokotów. Bardzo blisko przystanków autobusowych. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Capri

Mokotów,Warszawa

505 000 zł64 m² 7 890,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Kup bez prowizji Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 63,4 m2.Budynek oddany do użytkowania 1975 roku. Mieszkanie dwustronne. Okna skierowane na (wschód-zachód) Rozkład pomieszczeń -salon (16 m2).