dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł76 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament na Mokotowie przy ul. Wielickiej na zamkniętym ekskluzywnym osiedlu. Apartament składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, 2 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni oraz łazienki z wanną. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Idzikowskiego na Mokotowie. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

6 000 zł107 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy obszerny apartament w calości wyposażony w wysokim standardzie w ciepłym designerskim klimacie zaprojektowany przez pracownie soma. Przestrzenny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

7 490 zł135 m² 55,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Modern, fully renewed and redecorated apartment located in an elegant building within walking distance to Metro Wilanowska subway station! 3 bedrooms, including master bedroom, 2 bathrooms, bright and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 600 zł80 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Spacious and modern apartment located in the best communication point of Warsaw - Metro Wilanowsta. Fully furnished and equipped. Ready to move in. Large living room with half-open kitchen, 2 comfortable.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybulskiego

Mokotów,Warszawa

15 000 zł165 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Modern and elegant apartment located in prestigious Monaco Residence with swimming pool & gym in Mokotow, near Łazienki Park, within 5 minute drive to international schools and kindergartens. Bright and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 000 zł127 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

4-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu "przy Oranżerii". Wykończone w wysokim standardzie. W skład mieszkania wchodzą: 3 sypialnie(17.73, 16.06 i 15.89m2), duży salon stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

370 000 zł56 m² 6 548,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Budynek odnowiony , ocieplony , wymienione instalacje ,dach, windy. Czyste klatki. Parę przystanków do stacji metra. Blisko Galeria Mokotów ,szkoła , przedszkole. 50 metrów do przystanku mza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 176 409 zł210 m² 15 125,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Inwestycja powstaje w prestiżowym miejscu Warszawy - w samym parku Morskie Oko. Otaczać ją będzie dużo zieleni, starodrzew, trzy stawy, kolorowe fontanny, zabytkowy Pałacyk Szustra. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wolny od zaraz elegancki, klasyczny, bardzo przestronny i funkcjonalny 4-pokojowy (140 m) apartament przy ul. Bielawskiej na Mokotowie w pobliżu basenów warszawianka oraz Parku arkadia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 500 zł83 m² 42,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wynajmu od zaraz bardzo funkcjonalne i rozkładowe 3-pokojowe (83 m) mieszkanie przy Al. Niepodległości, na wysokości ul. Rakowieckiej i stacji metra pole mokotowskie. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł115 m² 14 347,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Ekskluzywny apartament znajduje się w zamkniętym i strzeżonym budynku, w centrum Warszawy - 250 metrów od ulicy Puławskiej, w idealnie zlokalizowanym miejscu na samej Skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olesińska

Mokotów,Warszawa

540 000 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja/budynek: około 3 km do centrum Warszawy. Dobra komunikacja: tramwaje, autobusy. W pobliżu: wodny Park z Basenem olimpijskim, spa & Wellness, bania Ruska, łaźnia Błotna, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Przestronny apartament z pięknym widokiem. Rozkład: apartament o powierzchni 140 m2 składa się z pokoju dziennego, kuchni, czterech pokoi, dwóch łazienek, ogrodu zimowego oraz tarasu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 549 000 zł156 m² 9 961,41 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

155 m penthouses Z 3 tarasami - W tym 2 na dachu budynku cena katalogowa apartamentu wraz Z tarasami 1700 000 pln uwaga- do podanej ceny mieszkania należy doliczyc dopłatę za tarasy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

15 000 zł285 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Trzypoziomowy, bardzo luksusowy, penthouse usytuowany na 17. piętrze mokotowskiego apartamentowca. Bezpośrednie sąsiedztwo stacji Metra Wilanowska. Na najwyższym - 18. - piętrze znajduje się 100-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł93 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia prestiżowy Apartament 3 pokojowy o powierzchni 93 m2 usytuowany na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej. Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł90 m² 16 655,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w w inwestycji Eko Park tuż przy Polach Mokotowskich. Położone na 3 piętrze budynku na osiedlu zamkniętym z pełną ochroną i bogatą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

4 400 zł132 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie na drugim piętrze w budynku z 2001r.,znajdujące się w Warszawie przy ul. Powsińskiej, w sąsiedztwie centrum handlowego Sadyba Best Mall. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mokotów, metro racławicka, idealny na biuro lub mieszkanie Do wynajęcia przestronny lokal/mieszkanie na Starym Mokotowie. Rozkład: kondygnacja domu, 4 pomieszczenia /kuchnia i trzy pokoje/, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

5 400 zł110 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie znajdujące się w doskonałym miejscu komunikacyjnym przy ulicy Wiktorskiej. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 110 m2 składa się z 4 pokoi, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Lotników

Służew,Warszawa

266 000 zł38 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję! 500 m od Galerii Mokotów, w sąsiedztwie mokotowskiego centrum biurowo-biznesowego, 2 przystanki do stacji metra Wilanowska. W pobliżu liczne sklepy, galerie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

580 000 zł85 m² 6 785,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Usytuowanie okien mieszkania na południowy wschód i północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

6 900 zł130 m² 52,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament ul. Wiktorska, 130 m2 + dwa balkony. Lokalizacja/budynek: apartament zlokalizowany w jednym z najbardziej prestiżowych budynków na Mokotowie. Budynek chroniony oraz monitoring 24h/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

960 004 zł108 m² 8 911,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rezydencja Konstancińska - osiedle przy ul. Konstancińskiej na warszawskiej Sadybie, w pobliżu parku im. Stanisława Dygata. W nowym sześciokondygnacyjnym budynku znajdą się 92 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, urokliwe, przestronne i przytulne mieszkanie na trzecim piętrze w apartamentowcu z 2012 roku na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Kuchnia została wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze! Dostęp do basenu! Przy metrze Wilanowska! Mieszkanie znajduje się na 15 pietrze, składa się z holu, salonu z wydzielonym aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

735 000 zł78 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spacious, bright and modern two bedroom apartment located in secured area within walking distance to Galeria Mokotow. Fully furnished and equipped, with balcony, underground garage and 24/7 security in the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

708 099 zł70 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejsu

Mokotów,Warszawa

4 800 zł80 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 80 m2 składa się z kuchni, 3 pokoi, łazienki oraz tarasu. Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne, luksusowe. Wykończone przez architekta wnętrz, co czyni je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fosa

Mokotów,Warszawa

6 500 zł165 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie dwupoziomowe w ładnej okolicy na osiedlu strzeżonym i monitorowanym. Możliwość wynajęcia także na biuro. Przy domu parking strzeżony, jedno miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 55,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie o wysokim standardzie nowocześnie zaprojektowane .Szafy w przedpokoju i w pokoju w zabudowie.Kuchnia w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na warszawskiej Sadybie. Mieszkanie składa się z pokóju dziennego z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na loggie, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

700 000 zł67 m² 10 447,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, w apartamentowcu z 2006 roku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialni połączonej z łazienką, gabinetu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

6 400 zł124 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

This spacious, bright and classic family apartment is located in prestigous Eko Park, right next to Pole Mokotowskie par. Functional layout - 3 bedrooms, 2 bathrooms, separate toilet and several built-in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rejsu

Mokotów,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, widnej kuchni, łązienki z kabiną prysznicową, przedpokoju, sypialni i balkonu. Standard: wysoki. Budynek apartamentowy powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Do sprzedania mieszkanie w 2 piętrowej zadbanej kamienicy na Starym Mokotowie z widokiem na cichy skwer. Na łączną powierzchnię mieszkania składa się: - salon 14m2 (strona południowa)-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł130 m² 12 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament do sprzedaży lub wynajecia w cichym miejscu Mokotowa , dużo zieleni, bardzo dobry punkt komunikacyjny , oś. zamknięte, ochrona. Rozkładowe trzy pokoje z 30 metrowym tarasem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

6 500 zł88 m² 73,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

88 m2 3 pokoje - salon (~24m) od strony południowej i 2 sypialnie od strony północnej (17 i 12 m2) Kuchnia (14,7m) 2 lazienki (6,3m i 2,1m) Pralnia 1 m2 Taras 1 miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna, wyposażona kawalerka przy metrze Wilanowska - od marca Wyposażona ładna, słoneczna kawalerka: duży pokój, jasna kuchnia, okna zachodnie. Mieszkanie zadbane, po remoncie, 31 m2, 2p. (2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

4 500 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia luksusowy apartament o powierzchni 77 m2 z tarasem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położony na Mokotowie - w cichej, zielonej części Warszawy.