dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

4 400 zł80 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie. Składa się z salonu, półotwartej kuchni, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Króżańska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Bardzo widne okna wychodzące na 2 strony budynku. Kuchnia z zabudową na wymiar. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekałkiewicza

Mokotów,Warszawa

459 000 zł72 m² 6 348,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Trzypokojowe z balkonem typu loggia, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,3 m2, położone w budynku z 1991 r. Rozkład: pokój dzienny - 19,0 m2 z balkonem ok. 5 m2 , dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

___piękny, nowoczesny apartament (65 m2) z ogródkiem (30 m) na strzeżonym, zamkniętym osiedlu eko park, przy ul. Karola Chodkiewicza, k/ Bily Kamień, przy Polach Mokotwskich. Ten przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

380 000 zł43 m² 8 775,98 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Lokalizacja/budynek: do centrum stolicy w godzinach szczytu dostaniemy się w 20 minut. W najbliższym otoczeniu znajdują się punkty usługowo-handlowe, liczne osiedlowe sklepy, bazary, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na Mokotowie przy ul. Dolnej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w starej, dobrze utrzymanej kamienicy bez windy. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

287 000 zł42 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Okazja teraz super cena! Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią niedaleko Galerii Mokotów, niedaleko Metra Służew Świetna lokalizacja - mieszkanie na cichym osiedlu, jednocześnie niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stegny

Stegny,Warszawa

315 000 zł42 m² 7 464,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie - wyremontowane - gotowe do wprowadzenia Stegny Mieszkanie zostało odnowione, odmalowane, blok też z nowoczesną windą, wymienionymi instalacjami, w otoczeniu wyhodowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

590 000 zł81 m² 7 283,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzy pokoje, w budynku z cegły z 2007 roku. Teren osiedla ogrodzony, zamknięty. Na osiedlu dużo zieleni i plac zabaw. Mieszkanie słoneczne i przestronne, urządzone bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie ,na Warszawskim Mokotowie. Przedwojenna kamienica została odbudowana w 1950 r. i wyremontowana w 2012 r. Mieszkanie własnościowe po całkowitym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

9 000 zł154 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupoziomowy wykończony w wysokim standardzie, przestronny i słoneczny apartament, który położony jest nieopodal Pola Mokotowskiego, na prestiżowym osiedlu ekopark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligocka

Mokotów,Warszawa

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Mokotowa na 1 piętrze kamienicy z windą, pokoje 20 i 16 m2 połączone szerokimi drzwiami ( amfilada). Bezpośrednio przy sypialni łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Park Morskie Oko

Mokotów,Warszawa

4 000 000 zł204 m² 19 607,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Apartament do wynajęcia na starym mokotowie apartment for rent at old mokotów Wyjątkowy dwupoziomowy penthouse z dwoma tarasami ( 70m2 i 20m2). Apartament w dyskretnym budynku znajdującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu, wyjątkowe i zupełnie nowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Obrzeżnej o powierzchni 40m2. Urządzone jest bardzo nowocześnie, estetyczne, w jasnych kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

3 300 zł96 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96 metrów. Na dole salon otwarty z kuchnia z pełnym agd ( lodówka side by side, zmywarka), sypialnia, oddzielna garderoba z oknem i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe komfortowe mieszkanie na Mokotowie; przy Alei Wilanowskiej/ul. Śródziemnomorskiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - salon - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

890 000 zł109 m² 8 165,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy przy ulicy Kazimierzowskiej u zbiegu ulicy Rakowieckiej. Mieszkanie czteropokojowe (w tym trzy pokoje w amfiladzie). Osobne wc, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł75 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie, 75m2. Salon połączony z kuchnią. Świetna lokalizacja- blisko metra. Parking naziemny- brama zamykana pilotem. Dostępne od 1 grudnia 2014 roku. Polecam, julia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

250 000 zł34 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam Przestronne jednopokojowe mieszkanie na warszawskim Służewcu. W salonie na podłodze zadbane panele, kuchnia w formie aneksu wyposażona w szafki i sprzęt agd. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na osiedlu "apartamenty Przy Królikarni". Osiedle przy ul Wielickiej na Górnym Mokotowie, strzeżone z ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

366 000 zł47 m² 7 787,23 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w zacisznej lecz bardzo dobrze skomunikowanej okolicy Mokotowa, w bliskiej odległości od stacji metra Wilanowska (400 m). Mieszkanie kilka lat temu zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróbla

Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł150 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Opis lokalizacji: mieszkanie o powierzchni 150 m2, górny Mokotów ulica Wróbla, mała uliczka znajduje się pomiędzy Al. Wilanowska a Wałbrzyską. Cicha i spokojna okolica, z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

749 000 zł67 m² 11 261,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania na Górnym Mokotowie dla siebie albo pod wynajem? Chcesz mieć wszędzie blisko, ale też cieszyć się ciszą i spokojem? Masz już dosyć korków? A może cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaukaska

Mokotów,Warszawa

260 000 zł31 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie , świetna lokalizacja ,lokal usytuowany na V piętrze wielokondygnacyjnego budynku (2 windy). Mieszkanie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

3 700 zł79 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do zaoferowania mamy Państwu luksusowy, noweczesny apartament na Mokotowie (róg ul. Sobieskiego/ul. Bonifacego). Mieszkanie jest zupełnie nowe, świeżo wykończone i nigdy nie zamieszkane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie na ul.Piwarskiego.Mieszkanie jest po generalnym remoncie.Wszystkie meble oraz sprzęty AGD są nowe. Powierzchnia 38 m2 na piątym piętrze. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

480 000 zł53 m² 9 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

W dobrym stanie, zadbane i rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, w sąsiedztwie stacji metra Pole Mokotowskie - doskonały punkt komunikacyjny. Mieszkanie ciche i jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł83 m² 42,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow 83 m2 na Górnym Mokotowie przy ul. Chodkiewicza w Warszawie, osiedle ekopark. Nieruchomość położona w budynku z 2006 roku, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

1 201 200 zł85 m² 14 131,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży: 3 pokojowy apartament na Starym Mokotowie.Mieszkanie ma powierzchnię 85 m2 i jest wysokie na 3,12 m. Składa się z dużego, otwartego salonu, 2 sypialni, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/ budynek: świetna lokalizacja: bliskość zagłębia biurowego,W najbliższej okolicy pełna infrastruktura: blisko przystanek autobusowy, sklepy, bazarek, przychodnia, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

485 000 zł62 m² 7 873,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Bardzo ładne rozkładowe mieszkanie, po remoncie, zaprojektowane i wykończone pod nadzorem architekta z materiałów wysokiej jakości: kamienne podłogi (trawertyn) w całym mieszkaniu, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

895 000 zł133 m² 6 729,32 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Przestronny apartament w pełni wyposażony i umeblowany. Położony w budynku z 2001r. w 2 linii zabudowy. Okna wychodzą na 2 strony świata pn-wsch i pd-zach ( żadne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burgaska

Mokotów,Warszawa

1 950 zł46 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:1/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wynajmowane na warunkach Najmu Okazjonalnego. Dwa niezależne pokoje. Umeblowana sypialnia z dużym łożem. W salonie dwa fotele, kanapa, telewizor i stolik z krzesłami. Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

638 589 zł66 m² 9 705 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

English description below polish one.~ ~Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

433 000 zł56 m² 7 663,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie z 2002 roku, znajdujące się na Dolnym Mokotowie. Składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, posiada z balkon. Mieszkanie z klimatem, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burgaska

Mokotów,Warszawa

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio Mieszkanie położone jest w pięknej części dzielnicy Mokotów, stegny przy ul. Burgaskiej 6. Bliskość do szkoły jest dodatkowym atutem. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

682 000 zł65 m² 10 492,30 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 przy ul. Bukowińskiej na Mokotowie tuż przy metrze Wilanowska. Dwie stacje metrem do Marszałkowskiej. Mieszkanie wraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament położony, w sercu Mokotowa na osiedlu Eko Park (inwestycja Violino), uznawanym za najbardziej prestiżowe osiedle w Warszawie. Doskonały punkt komunikacyjny, 5 min do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem os. Marina mokotów apartment for rent os. Marina mokotów Wykończony i urządzony apartament w niewielkim budynku na osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie o pow. 90 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadam do wynajęcia nowocześnie urządzony, sześćdziesięcio metrowy apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej. Apartament jest jasny, cichy i przestronny. Kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

771 052 zł89 m² 8 684 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

~Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na.