dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Włoska

Mokotów,Warszawa

2 200 000 zł165 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładnie mieszkanie W kameralnym budynku Z recepcją, zlokalizowane W sąsiedztwie parku morskie oko na mokotowie. Rozkład: 4 pokoje: duży salon / oddzielna kuchnia ze spiżarnią / sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

349 000 zł50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie! mokotów 2-pokojowe 49,5 M2. Mieszkanie usytuowane na 5-tym pietrze w bloku 10-cio piętrowym z 1960 r. W budynku wymieniono wszystkie instalacje, nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

411 810 zł52 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rubikon Residence to osiedle mieszkaniowe, na Łuku Siekierkowskim w rejonie ul. Bluszczańskiej. Projekt osiedla nie jest typowy. To nadal budownictwo mieszkaniowe, to ekskluzywna zabudowa ? jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

433 260 zł52 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle mieszkaniowe, na Łuku Siekierkowskim w rejonie ul. Bluszczańskiej. Projekt osiedla nie jest typowy. To nadal budownictwo mieszkaniowe, to ekskluzywna zabudowa ? jeden budynek mieszkalny ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Obrzeżna (blisko Domaniewskiej). Oferta idealna dla osób poszukujących lokalu wykończonego w wysokim standardzie, usytuowanego w świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

393 078 zł53 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle na Dolnym Mokotowie to zespół mieszkaniowy, który powstał w zielonej części najbardziej prestiżowej warszawskiej dzielnicy. Mokotów to dzielnica z tradycjami, która od lat zachowuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie budynku położonym na Dolnym Mokotowie przy ulicy Chełmskiej. Dwupokojowe z balkonem, widną kuchnią oraz łazienką razem z w.c. Ulokowane na trzecim piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowa

Mokotów,Warszawa

4 900 zł86 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wspaniałe mieszkanie z duszą w kamienicy, do wynajęcia od zaraz! Parter. Całkowity metraż to 85m z ogrodem o powierzchni około 200 m2 i tarasem ok. 15 m2 z zejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akermańska

Mokotów,Warszawa

308 000 zł42 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,2 m2, na wysokim parterze w bloku 10 piętrowym z lat 70-tych, na zielonych Stegnach. Salon o powierzchni 16m2 z wyjściem na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, przytulne mieszkanie z oddzielną sypialnią, w której znajduje się duże łóżko oraz szafa. Salon z aneksem kuchenym, pięknymi dużymi oknami. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

689 000 zł64 m² 10 765,60 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie na 12 piętrze Z widokiem na panoramę warszawy oraz zielone tereny skarpy mokotowskiej. Rozkład: 3 pokoje: salon z otwartą kuchnią i jadalnią / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

507 738 zł67 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycję, którą Państwu proponuję tworzy 8-kondygnacyjny nowoczesny kompleks mieszkaniowy z częścią usługową na parterze. ~W ofercie sprzedaży jest ponad 200 mieszkań, w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rodzaj mieszkania: 2-pokojowe na 2 piętrze od strony wschodniej, okna z dala od ulicy. Osiedle: mokotów Warszawa Przynależne: garaż Liczba wc: 1 Dodatkowe: balkon na który można wyjść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

452 880 zł51 m² 8 840,13 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycję, którą Państwu proponuję tworzy budynek wielorodzinny, o ekskluzywnym charakterze, zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy ? na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

418 200 zł46 m² 9 014,87 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa, tuż przy Polach Mokotowskich ul. Stefana Batorego. Komunikacja: metro Pole Mokotowskie, tramwaje, autobusy. Mieszkanie wyposażone, do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

486 700 zł70 m² 6 999,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mokotów - trzy pokoje 69m2! oddzielna widna kuchnia Przestronne, funkcjonalne, komfortowe trzy pokojowe mieszkanie, z oddzielną widną kuchnią, położona w centralnej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

359 659 zł44 m² 8 149,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycję, którą Państwu proponuję tworzy budynek wielorodzinny, o ekskluzywnym charakterze, zlokalizowana w okolicach Łuku Siekierkowskiego na Dolnym Mokotowie. Oferta skierowana jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 978 109 zł142 m² 13 906,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, luksusowe apartamenty w sercu Mokotowa.~~W okolicy parki, tereny zielone. Szybki dojazd do centrum miasta (4 km) dzięki liniom autobusowym, tramwajowym .~ ~Apartamenty zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 46m2 Mieszkanie 2-pokojowe, salon połączony z kuchnią, sypialnia, duża łazienka, hall (wbudowana szafa), mieszkanie całkowicie umeblowane, wyposażone w tv LCD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

655 820 zł83 m² 7 944,52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

594 000 zł64 m² 9 281,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w budynku z windą z dużą 10m loggią w budynku wybudowanym w technologii mieszanej w 1991 roku, zlokalizowane w prestiżowym miejscu Starego Mokotowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 40,4 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, w nowoczesnej inwestycji wybudowanej w 2009 roku położonej przy ul. Augustówka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

438 600 zł49 m² 9 011,71 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016