dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

418 200 zł46 m² 9 014,87 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie.~~Lokalizacja~- Zaledwie 5 km od centrum Warszawy~- urokliwa okolica pełna zieleni zapewniająca spokój i relaks~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł84 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Świetny, cichy, wykończony W wysokim standardzie apartament na mokotowie. Dwa piękne, zielone tarasy. Rozkład: 3 pokoje: salon/ kuchnia/ sypialnia/ pokój/ łazienka/ pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 318 590 zł99 m² 13 365 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 600 zł90 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny I przestronny apartament zlokalizowany W eko - parku, w bliskim sąsiedztwie pól mokotowskich. Rozkład: salon z otwartą kuchnią/ 2 sypialnie/ 2 łazienki/ garderona/ balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Służew

Mokotów,Warszawa

365 682 zł45 m² 8 060 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkania w południowej części Mokotowa. Ośmiokondygnacyjny kompleks mieszkaniowy z reprezentacyjnymi pasażem i rekreacyjnymi częściami wspólnymi.~~Lokalizacja~- zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

870 000 zł93 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Brak prowizji przy zakupie tego mieszkania, koszt agencji pokrywa sprzedający! Do sprzedania mieszkanie o pow. ok. 93 m2 w budynku z 2013 r. Mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 000 zł106 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowe, przestronne mieszkanie Z pięknym wykuszowym oknem, zlokalizowane na kameralnym osiedlu na mokotowie. Rozkład: 3 pokoje: salon z jadalnią / kuchnia / 2 sypialnie / 2 łazienki /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

889 139 zł92 m² 9 640,45 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska.( 10 min. metrem do Centrum).~Wyróżnia ją dynamiczna, nowoczesna architektura.~~Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 92,23 m2, 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

8 600 zł125 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja, metro, tramwaje. Świeżo wyremontowany apartament: 3 sypialnie, duży living z nową otwartą kuchnią - ogród zimowy - przepiękna, pełna światła zabudowa. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

684 910 zł83 m² 8 242 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 2 -pokojowy w prestiżowej Rezydencji Narbutta.W budynku basen,fitness,spa. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Mokotów,Warszawa

546 560 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy, stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz.~~INWESTYCJA ZREALIZOWANA!~~Lokalizacja~- zaledwie 7 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 44m2 w pobliżu stacji metra Wilanowska na Mokotowie. Położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

649 500 zł84 m² 7 732,14 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Stan deweloperski -do natychmiastowego odbioru Apartament o pow. 84 m2! Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, dwie sypialnie oraz salon połączony z kuchnia, garderoba łazienka i wc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 270 681 zł99 m² 12 808 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przestronna

Mokotów,Warszawa

396 774 zł48 m² 8 207,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne, jasne I przestronne mieszkanie W sąsiedztwie dwóch parków rozkład: salon 23m2/ Sypialnia 12,4m2/ Sypialnia 11m2/ Kuchnia 11m2/ Łazienka 2m2/ Hol 11,7m2/ Balkon. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

474 000 zł50 m² 9 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5m2 na Górnym Mokotowie. Położone na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1961r -cegła. Pomieszczenia 2,8 m wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

825 000 zł85 m² 9 660,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Czteropokojowe gustowne mieszkanie w dzielnicy Mokotów w pobliżu modnych torów wyścigów konnych. Składa się z słonecznego pokoju dziennego z którego jest wyjście na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Służewiec

Mokotów,Warszawa

482 129 zł63 m² 7 665 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bez prowizji. Trzypokojowe mieszkanie w nowej prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Stan deweloperski - oddanie III kw. 2015r. Mieszkanie składa się z salonu, osobnej widnej kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

397 883 zł49 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie.~~Lokalizacja:~- Zaledwie 6 km od centrum Warszawy~- zlokalizowana w okolicach Łuku Siekierkowskiego na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Capri

Mokotów,Warszawa

489 000 zł64 m² 7 676,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokojowe mieszkanie po remoncie na mokotowie (na pograniczu wilanowa) 64- metrowe odremontowane mieszkanie na Mokotowie. Funkcjonalne i nasłonecznione, z dobrym układem przestrzennym (4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny apartament dwupokojowy wykończony w wysokim standardzie przez projektanta wnętrz Apartamentowiec z recepcją ,w budynku basen oraz fitness.1 miejsce parkingowe w garażu podziemnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

545 000 zł63 m² 8 627,51 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63,17m2 na Mokotowie.Położone na pierwszym piętrze w sześciopięytowym budynku z 2004r. Posesja zamknięta ,chroniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

600 969 zł74 m² 8 129,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Mokotów,Warszawa

712 480 zł83 m² 8 557,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Mokotów,Warszawa

1 019 975 zł122 m² 8 374,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Mokotów,Warszawa

775 615 zł101 m² 7 707,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia