dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Bardzo ładne, ciche mieszkanie, na Sadybie. Parę kroków do Sadyba Best Mall, ch Panorama, jeziorka Czerniakowskiego, blisko do toru łyżwiarskiego Stegny, bardzo dogodna komunikacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

649 000 zł51 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji. Do Metra Wilanowska , blisko tramwaje i autobusy. Na zakupy szybko dostaniemy się do Galerii Mokotów. Mieszkanie ; salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

357 000 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie ciche, glazura, terakota, deska Barlinecka, widna kuchnia, okna pcv (płn), pokój 20 m2, osobna kuchnia, oddzielnie wc i łazienka. Po generalnym remoncie do wprowadzenia. Bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

634 890 zł70 m² 9 013,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

377 165 zł45 m² 8 424,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

409 000 zł39 m² 10 487,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 39 m2 Piętro 3 Liczba pokoi 2 Typ budynku kamienica Liczba pięter 4 Materiał cegła Rok budowy 1938 ul. Podchorążych Przeprowadzone remonty: wymiana parapetów, wymiana drzwi wejściowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł115 m² 14 348 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Ekskluzywny apartament znajduje się w zamkniętym i strzeżonym budynku, w centrum Warszawy - 250 metrów od ulicy Puławskiej, w idealnie zlokalizowanym miejscu na samej Skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

397 883 zł49 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Dolnym Mokotowie to kameralny 2 piętrowy budynek z 51 mieszkaniami-dwupokojowe o metrażu ok. 38 i 40 m2, mieszkania 3-pokojowe w metrażach zaczynających się od 47 do 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowe, 2-pokojowe mieszkanie n Mokotowie, przy ul.Obrzeżnej. Powierchnia 40 m2. Mieszkanie usytuowane na 3.piętrze (ostatnim) w budynku z 2015 roku, z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w kompleksie budynków z recepcją na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Dokonała lokalizacja 150 m do stacji metra Wierzbno, sklepy, poczta, blisko Galeria Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Nicejska

Mokotów,Warszawa

459 000 zł63 m² 7 286 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku z początku lat 70-tych , rama H na Stegnach w okolicy ulic Nicejska / Korsykańska Cztery pokoje po gruntownym remoncie gotowe do wprowadzenia. Pokój 1: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

269 000 zł30 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Pokój z widną otwartą kuchnią (pierwotnie oddzielną), wyposażenie może zostać. W łazience prysznic. Na podłogach panele, w kuchni i w łazience na ścianach glazura. 3 szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

N a Ł Ę C Z O W S K A / Wiertnicza mieszkanie na p o d d a s z u wielkości 35 m2 w domu jednorodzinnym z dużym tarasem, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Służew

Służew,Warszawa

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w osiedlu Służew nad Dolinką, na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1978, rama H, przy ul. J.S. Bacha. Mieszkanie o pow. 46M2 składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

a sprzedaż świetne dwu pokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie, w sąsiedztwie Galerii Mokotów, domaniewskiej- mordoru! A zarazem ciche i położone na spokojnym pełnym zieleni osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

480 000 zł59 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - 800 m2 od stacji metra Pole Mokotowskie. Mieszkanie rozkładowe - wejście do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

412 238 zł50 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

5 500 zł94 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny apartament w prestiżowej Rezydencji Narbutta na Górnym Mokotowie. Powierzchnia 94 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 2.piętrze, w 4-piętrowym apartamentowcu z 2007 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na pretsiżowym osiedlu Eko Park na Mokotowie. Powierzchnia 45 m2. Mieszkanie usytuowane na 1.piętrze, w 5-piętrowym apartamentowcu z 2009 roku. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Mokotów,Warszawa

453 706 zł55 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 000 zł85 m² 105,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fantastyczny nowy aprtament do wynajęcia na Eko Parku. W pełni umeblowany i wyposażony. Salon połączony z jasną kuchnia, duża side by side lodówka, wszystkie sprzęty agd nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 000 zł117 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów w bardzo dobrym stanie i wygodnym rozkładzie. Zarówno dla rodziny jak i osób bez dzieci pracujących w domu. Było 3 lata wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

411 810 zł52 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rubikon Residence to przykład zabudowy ekskluzywnej ? jeden budynek mieszkalny ? o charakterze apartamentowym, skierowany do osób, które szczególnie cenią sobie kameralność, swobodę i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Świetna komunikacja: metro, autobusy, do tramwaju ok. 5 min. Idealne dla 3 osób, dla pary, dla dwóch par. Dwie oddzielne sypialnie, salon i kuchnia w aneksie, łazienka i oddzielne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

8 500 zł152 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny apartament na Starym Mokotowie o powierzchni 152 m2. Do wynajęcia na cele mieszkalne lub biurowe. Mieszkanie położone jest na 1.pietrze, w 10-piętrowym budynku z 2006 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, w pobliżu Wyścigów Konnych. Powierzchnia 80 m2. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 70 m2 oraz taras o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje na nowym osiedlu Galeria Top przy Obrzeżnej 3. Mieszkanie jest wykończone w przyzwoitym standardzie i wyposażone (zabudowa kuchenna ze sprzętem agd, stół, sofa, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone na Sadybie. Lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd. Mieszkanie jest bardzo zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 709 009 zł156 m² 10 977 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nasz inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz portu lotniczego. Niewątpliwym atutem jest fakt, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

507 829 zł60 m² 8 424,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 950 zł80 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Modzelewskiego. Powierzchnia 80 m2. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Składa się z salonu z wyjściem na loggię, półotwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

7 000 zł125 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na Mokotowie, osiedle Pod Skocznią, przy ul. Leszczyny. Powierzchnia 125 m2. Mieszkanie do wynajęcia z meblami lub bez. Usytuowane na I piętrze, w III-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu Galerii Mokotów, przy ul.Obrzeżnej. Powierzchnia 40 m2. Mieszkanie usytuowane na 4.piętrze, w 6-piętrowym budynku z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze pięciopiętrowej kamienicy z windą. Dwa pokoje /16,5 i 10,1m/ , widna kuchnia /3,30m/ i łazienka z wanną /3,50/. Mieszkanie widne i wysokie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

572 506 zł69 m² 8 312,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Biały Kamień na prestiżowym osiedlu Eko Park, w sąsiedztwie Pól Mokotowskich. Lokalizacja ta to bardzo łatwy dostęp do zaplecza handlowego, usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 598 193 zł218 m² 7 327,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 197 980 zł80 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

10 000 zł191 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia penthouse położony na Skarpie Warszawskiej o powierzchni 191 m2, wraz z dwoma tarasami o powierzchni 50 m2 z widokiem na panoramę Warszawy oraz dwoma stanowiskami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widna

Mokotów,Warszawa

377 744 zł45 m² 8 390,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Okolice Wilanowa to miejsce, gdzie zamieszkać pragnie wielu Warszawiaków, w pobliżu powstało szereg apartamentowców, domów i ambasad. Dawne rezydencje Mokotowa z sentymentalnymi parkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy al. Niepodległości. Powierzchnia 52 m2. Mieszkanie usytuowane na 2.piętrze,w 5-piętrowej kamienicy z 1932 roku z windą. Mieszkanie składa.