dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

480 000 zł55 m² 8 791,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość w bliskiej odległości metra Wilanowska, budynek z lat 80 tych w okolicy sklepy, pelna infrastruktura. Mieszkanie kilka lat temy przeszło gruntowny remont - podwieszone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe w rejonie metro Wilanowska Na powierzchnię 63,4 m2 składają sie: - pokój dzienny, z wyjściem na balkon, - 2 sypialnie - kuchnia, - łazienka z wanną - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

594 962 zł73 m² 8 173,68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przestronne, dwustronne mieszkanie czteropokojowe na pierwszym pietrze w bloku w Warszawie na Mokotowie. Okna wychodzące na północny-zachód i południowy-wschód. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartaginy

Stegny,Warszawa

375 000 zł56 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Jasne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 56m2, zlokalizowane na zielonym osiedlu Stegny Południe. Na powierzchnię użytkową składają się: ustawna sypialnia, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny, nowoczesny apartament (65 m2) z ogródkiem (30 m) na strzeżonym, zamkniętym osiedlu eko park, przy ul. Karola Chodkiewicza, k/ Bily Kamień, przy Polach Mokotwskich. Ten przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Patkowskiego

Mokotów,Warszawa

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone na warszawskim Mokotowie na Osiedlu Ażurowych Okiennic. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne, pięknie urządzone mieszkanie 2-pokojowe o pow. 57 m2 na 1 piętrze w budynku 6-piętrowym z 2008 roku przy ulicy Obrzeżna na Warszawskim Służewiu (osiedle Hubertus, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

942 150 zł86 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny trzypokojowy apartament na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, na Mokotowie. Do odbioru w 3q 2016 r. Możliwość wykończenia i aranżacji wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

415 500 zł47 m² 8 931,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe do odbioru mieszkanie jednopokojowe zaaranżowane na 2 pokoje! Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2 % pcc Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. okna drewniane od podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

930 000 zł119 m² 7 803,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy na Starym Mokotowie. Częściowo nowe okna. Poziom I o pow. 67m2 : holl 15, widna kuchnia 12m2 z stolikiem śniadaniowym. Salon ok. 20m2, sypialnia 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Służewiec,Warszawa

614 000 zł61 m² 10 065,60 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie, mokotów, służewiec. Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone na XI piętrze w 13 piętrowym budynku z 2003 r., zlokalizowanym przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 219 000 zł99 m² 12 313,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalny 2 poziomowy apartamenr dla rodziny z rozdzieloną częścią dzienną i sypialną Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu, na ścianach gładzie gipsowe, duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

389 800 zł44 m² 8 830,99 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przestronne dwupokojowe mieszkanie na VI piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Do odbioru I Q 2017. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olesińska

Stary Mokotów,Warszawa

428 000 zł48 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48 m2 na 2 piętrze w budynku 3-piętrowym bez windy z 1932 roku przy ulicy Olesińska na Mokotowie. Duży pokój-22 m2, mały-10 m2, łazienka z wc-4,40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Sielce,Warszawa

946 000 zł106 m² 8 915,28 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 106 m2 na 4. piętrze 7-piętrowego apartamentowca z 2005 r. przy Sobieskiego (sielce) Stan bardzo dobry, mieszkanie gotowe do zamieszkania. Salon 29,1m2, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

321 000 zł36 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,7m2 na 1. piętrze 12-piętrowego budynku z 1978 r. przy ulicy Sonaty bardzo blisko stacji metra Służew. Składa się z pokoju (ok. 23 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacha

Służew,Warszawa

699 000 zł86 m² 8 127,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 86 m2 na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1978 roku przy ulicy Jana Sebastiana Bacha. W mieszkaniu okna północ/południe, balkon, widna kuchnia, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Górny Mokotów,Warszawa

462 000 zł50 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

ul. Kazimierzowska 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1957 r., cegła. Powierzchnie pokoi wynoszą: 18 m2, 15 m2 z wyjściem na balkon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

653 000 zł71 m² 9 223,16 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mokotów - Marina Mieszkanie 71-metrowe na terenie strzeżonego osiedla Marina. Na powierzchnię ponad 70 m2 składaja sie: - salon o powierzchni 21,7 m2, z wyjściem na balkon 7 m2, - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Służew,Warszawa

429 000 zł63 m² 6 853,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy pokoje w rozkładowym mieszkaniu przy ul. Noskowskiego. 62 m 2 z loggią od strony południowej. Mieszkanie w odnowionym, monitorowanym budynku na skraju osiedla Służew nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

572 506 zł69 m² 8 312,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

949 000 zł96 m² 9 834,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pok z tarasem - natychmiastowy odbiór taras - W cenie! apartament Z rynku pierwotnego (kupujący nie płaci 2 % podatku pcc) Apartament w stanie deweloperskim do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

610 170 zł71 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, na Mokotowie. Dodatkowe atuty: - duże okna - Funkcjonalny rozkład - Niepowtarzalna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

4 400 zł54 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, wyposażone, umeblowane w wysokim standardzie przy użyciu najwyższej klasy materiałów mieszkanie w inwestycji Rezydencja Mokotów przy ul. Naruszewicza. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

599 000 zł79 m² 7 611,18 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe na Mokotowie przy Orzyckiej, z 2003 roku, na 6 piętrze, powierzchnia 92 m2. Mieszkanie ustawne, przestronne, wschód-zachód, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

373 000 zł44 m² 8 450,39 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przestronne dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Do odbioru I Q 2017. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Służew,Warszawa

512 000 zł65 m² 7 925,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64,6 m2 na 4 piętrze w budynku 10-piętrowym z 1976 roku przy ulicy Batuty. + komórka lokatorska - piwnica 5m2 + balkon 3m2 Blok jest odnowiony Winda Pokoje bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miączyńska

Mokotów,Warszawa

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Piękne mieszkanie 63m2 zaprojektowane przez architekta. Gotowe do zamieszkania od zaraz, wystarczy wnieść meble. Okolica zielona, cicha, wokół zabudowa willowa, bardzo dobry dojazd do centrum miasta, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowa

Mokotów,Warszawa

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 33 m2 na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z 1935 roku przy ulicy Głogowej. Kamienica z 1935r., cegła, gruntownie wyremontowane w tym roku. Użyto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

530 000 zł54 m² 9 796,67 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Eleganckie, zadbane, w pełni wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na Sadybie (mokotów). Ostatnie, dziewiąte piętro z piękną panoramą na zieloną okolicę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy : 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze od strony wschodniej, okna z dala od ulicy. Osiedle: mokotów Warszawa ul. Cybernetyki Przynależne: garaż i komórka lokatorska. Dodatkowe: balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Dolny Mokotów,Warszawa

870 000 zł87 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

M ieszkanie 3-pokojowe o pow. 86,80 m2 na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2007 r. przy ulicy Czerniakowskiej na Dolnym Mokotowie. Składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żaryna

Stary Mokotów,Warszawa

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Stary Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 składające się z 2 pokoi położone na 4. piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Służew,Warszawa

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 100 m2 na 5. piętrze w 14-piętrowym budynku z 2010 roku przy ulicy Puławskiej (służew). Luksusowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

499 000 zł61 m² 8 145,61 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przestronne trzypokojowe mieszkanie na II piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Do odbioru I Q 2017. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

2 990 zł58 m² 51,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow.58mkw w którym znajduje się: Sypialnia nr 1 wymiary:3,60m*3,10m pow 11,16m2. Szafa w zabudowie - drzwi przesuwne wypełnione szkłem, ramy aluminium .Wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł205 m² 8 780,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Mokotów, racławicka 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni 205 m2 na trzecim piętrze w 5-piętrowym budynku z 1999 roku. Apartament zaprojektowany według indywidualnego projektu, idealn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Asfaltowa

Stary Mokotów,Warszawa

7 500 zł156 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Stary Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 156 m2 składające się z 6 pokoi położone na piątym, ostatnim piętrze w nadbudowanej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

356 200 zł48 m² 7 473,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przestronne dwupokojowe mieszkanie na parterze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Do odbioru I Q 2017. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

991 870 zł90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny dwupokojowy apartament na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, na Mokotowie. Do odbioru w 3q 2016 r. Możliwość wykończenia i aranżacji wnętrz, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

2 110 000 zł220 m² 9 590,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowy loft na poddaszu kamienicy W zacisznej części starego mokotowa! Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 220 m2 (powierzchnia użytkowa ok. 157 m2).