dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Mokotów,Warszawa

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Promocja! Jednorazowa prowizja dla agencji 1% brutto! Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59 m2, na parterze w 10- piętrowym bloku, 1975r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, piętro 9/11, 2016r. Mieszkanie znajduje się przy ul. Bukowińskiej 2, mokotów. W pobliżu znajduje się stacja Metra Wilanowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jaśminowa

Mokotów,Warszawa

3 050 000 zł157 m² 19 463,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Zaprojektowany budynek nawiązuje stylem do międzywojennej, luksusowej zabudowy górnego Mokotowa. Zamierzeniem inwestora stało się stworzenie budynku wyróżniającego się klasą architektoniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

1 950 zł36 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz :)! Do wynajęcia 2-pokojowe, przytulne mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Niewielkiej (ok. Bartyckiej) w Warszawie o pow 36 m2. Kameralny budynek 4 piętrowy z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie 53 m 2 w kamienicy z 1913 roku. Wysokie 3,2 m. Piękna klatka schodowa i rewelacyjne miejsce. Mieszkanie można przebudować na trzy pokoje z aneksem kuchennym, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 58mkw przy ul. Wałbrzyskiej na Mokotowie przy stacji metra Służew. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł140 m² 10 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam komfortowy apartament 4-pokojowy z tarasem, powierzchnia ok. 139,90 m2, garaż, teren osiedla zamknięty z ogrodem, ochrona 24 h, ładny widok, ciche, słoneczne, piętro 3 w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy bardzo wygodne mieszkanie na Starym Mokotowie w nowoczesnym apartamentowcu Mokotovia. Jest to mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 70 m2. Składa się ono z: - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

531 714 zł68 m² 7 798,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na III piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów na terenie warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł125 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

2 poziomowe mieszkanie w niskim budynku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 125 m znajduje sie na 1 i 2 piętrze. Na pierwszym piętrze znajduje się przestronny salon kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 400 zł84 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 84 m2, piętro 6/8. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Modzelewskiego, mokotów. 5 minut do metra Wilanowska. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament (50 m2) na Mokotowie. Mieszkanie w pełni wyposażone, rozkładowe, nowoczesne. Ekspozycja okienna: południowy- wschód. Podłogi: deska podłogowa, treakota. Okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Służew

Służew,Warszawa

424 000 zł60 m² 7 066,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Służew - bacha/noskowskiego/wałbrzyska. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 mkw - zlokalizowane w zacisznej i spokojnej okolicy Służewa. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

1 540 000 zł91 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam Państwu oferte mieszkania w luksusowej części Mokotowa, w zbiegu Starego Mokotowa, śródmieścia oraz Pól Mokotowskich przy ul. Biały Kamień. Wysokiej klasy rozkladowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

400 000 zł41 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 41,00m znajdujące się na 2 piętrze bloku 6-piętrowego (z winda), do mieszkania należy piwnica o pow. 2,88m, mieszkanie jest własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

251 430 zł31 m² 8 108,03 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: funkcjonalna kawalerka z ogródkiem. Kuchnia w aneksie Okna wychodzące na południowy-zachód Nowoczesny ośmiopiętrowy budynek w ciekawej lokalizacji. Okolica cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

699 108 zł84 m² 8 309,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Pełne przestrzeni mieszkanie o niebanalnym i praktycznym rozkładzie Pokój dzienny o powierzchni 32 mkw z dwoma wyjściami na dwa oddzielne tarasy Trzy foremne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78m2, piętro 6/6, 1985r. Mieszkanie znajduje się przy ul. Limanowskiego, mokotów. W pobliżu przystanki autobusowe. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 850 zł109 m² 35,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 109m2, piętro 2/6, 2008r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Pory, mokotów. Bardzo dobra komunikacja. Osiedle strzeżone. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

6 000 zł82 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Apartament w pięknej lokalizacji tuż przy Polach Mokotowskich. Mieszkanie na 1 piętrze z dwoma tarasami po 12m2 każdy, z pięknym widokiem na park osiedlowy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

385 000 zł40 m² 9 653,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Promocja 1 % prowizji od kupującego! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 40mkw przy al. Władysława Sikorskiego na Mokotowie. Składa się z pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

342 000 zł50 m² 6 840 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie w zamkniętym osiedlu 3 bloków. Bloki w technologii "rama H", zadbane, po remoncie. Mieszkanie po generalnym remoncie w latach 2012-2015. Niezależna widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

365 000 zł45 m² 8 096,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, z dużą oddzielną kuchnią i łazienką z wc. Salon z balkonem ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, z zielonym patio, blisko Galerii Mokotów. Budynek oddany w 4. kwartale 2016 roku. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe z balkonem na 3 piętrze 3 piętrowego budynku na ul.Pułku Baszta. W skład mieszkania wchodzą: - salon 20,1 m2 ( płd ), - sypialnia 6,5 m2 (płn-zach), - sypialnia 8,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, piętro 1/3. Mieszkanie znajduje się przy ul. Różanej, mokotów. Bardzo blisko stacja Metra Racławicka. W pobliżu również liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne 60m mieszkanie zlokalizowane przy Pl. Unii Lubelskiej w sąsiedztwie silver screen, ul. Puławska. Mieszkanie składa się z : - widnej, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

599 000 zł79 m² 7 611,18 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe na Mokotowie przy Orzyckiej, z 2003 roku, na 6 piętrze, powierzchnia 92 m2. Mieszkanie ustawne, przestronne, wschód-zachód, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróbla

Mokotów,Warszawa

2 300 zł58 m² 39,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe, rozkładowe, umeblowane mieszkanie o pow 58,3m2 z oddzielną kuchnią i miejscem postojowym w garażu podziemnym, w kameralnym budynku na Służewiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 980 zł36 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36m2, 1/2, 1950. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wiktorskiej, mokotów. Bardzo blisko znajduje się stacja Metro Racławicka, w okolicy również liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - 39 m.kw. w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Wynalazek w apartamentowcu Luxor Residencez elegancką recepcją. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 32m2, piętro 1/8, 2016r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Magazynowej, mokotów. Osiedle strzeżone, zamknięte. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 przy Al. Niepodległości do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się przy samym metrze Wierzbno. Zlokalizowane 10 minut od Centrum, obok licznych linii autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne, 35-metrowe mieszkanie w nowoczesnej okolicy z bogatą infrastrukturą (w pobliżu m.in. kilka sklepów spożywczych, apteka, piekarnia). Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy przy ul. Opoczyńskiej na Mokotowie niedaleko metra Pole Mokotowskie. Mieszkanie o powierzchni ok. 68 mkw w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goworka

Mokotów,Warszawa

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w kamienicy z 1936r na Starym Mokotowie 68m2, 3 pokoje obecnie 2 sypialnie (12m2 i 12mkw) i salon (16m2 + 4m2 korytarza), oddzielna kuchnia (12, 8m2), łazienka (5, 5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

518 000 zł53 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie znajduje się w zamkniętym kompleksie apartamentowym Melody House. Jest całodobowo chroniony i monitorowany. Mieszkanie jest dobrze wyposażone w dobrym standardzie. Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

592 000 zł57 m² 10 386 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie wykończone wysoki standard na osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 6-piętrowego budynku. Ma powierzchnię 74 m kw, na którą składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

419 000 zł37 m² 11 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie przy stacji metro wilanowska. Jasne i wysokie (2,85m) wnętrze wykończone w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

425 000 zł61 m² 6 990,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w zacisznej części osiedla Służew nad Dolinką o powierzchni blisko 61 m2. Rozkładowe trzy pokoje salon z balkonem i dwie sypialnie z pięknym widokiem na łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróbla

Mokotów,Warszawa

525 000 zł58 m² 9 005,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow 58,3m2 z oddzielną kuchnią i miejscem postojowym w garażu podziemnym, w kameralnym budynku na Służewiu, niedaleko stacji.