dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50m2 na Mokotowie. Mieszkanie jasne i przestronne. Składa się z salonu, widnej kuchni, łazienki z wanną, przedpokoju, sypialni i balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Dolny Mokotów,Warszawa

2 300 zł58 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu, na Osiedlu Melodia Park. Kuchnia osobna, w nowej zabudowie z agd, dwa osobne pokoje, umeblowane w nowe meble, właściciel dokupił duże łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 088 000 zł96 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowy apartament Z rynku pierwotnego (kupujący nie płaci 2 % podatku pcc) gotowe - natychmiastowy odbiór taras - W cenie! Dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 390 zł68 m² 49,56 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym w zabudowie oraz sprzętami agd, dwóch oddzielnych pokoi zamykanych na klucz, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 110 m2. 4 pokoje. Mieszkanie bardzo słoneczne (południowy zachód). Doskonała lokalizacja przy ulicy Wiktorskiej na Stary Mokotowie. Na cele mieszkalne lub biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

260 000 zł31 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej okolicy ze względu na dostęp do pełnej infrastruktury sklepy, banki, przedszkola, szkoły przystanki mza i inne a zarazem cisza spokój (alej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Górny Mokotów,Warszawa

459 000 zł43 m² 10 674,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Słoneczne, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow, 43 m2 na 3. piętrze 3-piętrowego bloku z 1950 r. przy ulicy Wiktorskiej na Górnym Mokotowie Budynek ma bardzo dobre położenie, za oknem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Górny Mokotów,Warszawa

938 000 zł59 m² 15 898,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

ul. Wielicka 2-pokojowe mieszkanie dwustronne /zach.,wsch./ o pow. 59 m2 na 1. piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z 2015 r. Posiada dwa pokoje, szeroki balkon oraz loggie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniowiecka

Mokotów,Warszawa

4 400 zł91 m² 48,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w luksusowo wykończonym kameralnym budynku w bliskim sąsiedztwie Parku Królikarnia.300m do stacji metra,4 km od lotniska. Ładny rozkład :sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasny, pięknie urządzony apartament na Mokotowie przy ul. Garażowej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum biznesowego przy ulicy Wołoskiej. Mieści się on na prestiżowym osiedlu moko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Służew,Warszawa

2 900 zł38 m² 76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Obrzeżnej. Nowocześnie i funkcjonalnie urządzone. Garaż podziemny. 2 pokoje z balkonem. W cenę wliczone wszystkie opłaty w tym za garaż. Wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraushara

Mokotów,Warszawa

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji starego mokotowa. Budynek z 1948 roku, z windą. Mieszkanie dwustronne, pokój i kuchnia oraz łazienka na wewnętrzną uliczkę, większy pokój na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł72 m² 46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne, przestronne, widne mieszkanie o powierzchni ok 72 m2, usytuowane w apartamentowcu na ulicy Rajskiej, dobra komunikacja ze Śródmieściem, obok autobusy i tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ma 45 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z prysznicem. W pobliżu zagłębie biurowe na Służewcu. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

649 900 zł55 m² 11 898,60 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Piękne przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji mieszkanie na górnym Mokotowie przy samej stacji Metra Wilanowska. Apartament o powierzchni 54,8m2 znajdujące się na 10 piętrze w 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł205 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Mokotów, racławicka 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni 205 m2 na trzecim piętrze w 5-piętrowym budynku z 1999 roku. Apartament zaprojektowany według indywidualnego projektu, idealn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu Ekopark na Mokotowie. Mieszkanie jest po remoncie i składa się z: salonu połączonego z kuchnią, sypialni, eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Wyględów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w kameralnym 6 lokalowym budynku w willowej części Mokotowa. Mieszkanie ma 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

530 000 zł54 m² 9 796,67 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Eleganckie, zadbane, w pełni wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na Sadybie (mokotów). Ostatnie, dziewiąte piętro z piękną panoramą na zieloną okolicę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

6 400 zł94 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia parterowe, 3-pokojowe mieszkanie 94m2 przy ul. Żaryna - na górnym Mokotowie, w części parkowej. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowo wykończone o wysokim standardzie, nowoczesne mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 48 m2. Usytuowane na 8, ostatnim piętrze z dużym tarasem 11m2 oraz widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, w pełni sklimatyzowane (po jednym urządzeniu w każdym pokoju, opcja chłodzenia i grzania) mieszkanie na 6 piętrze 6 piętrowego budynku z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

388 000 zł39 m² 9 948,72 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Budynek z cegły usytuowany przy Puławskiej /racławickiej. Czyste i zadbane klatki, nowa winda. Budynek monitorowany, ogrodzony, wejście na chip. Możliwość miejsca parkingowego na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rejsu

Mokotów,Warszawa

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 66 m2 na parterze 3-piętrowego budynku z 2006 r. przy ulicy Rejsu na osiedlu Marina Mokotów. Lokal w pełni wyposażony (wraz ze sprzętem agd), z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jazgarzewska

Dolny Mokotów,Warszawa

4 950 zł79 m² 62,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mokotów Dolny ul Jazgarzewska przy parku. Apartament 3 pokojowy o powierzchni 79m2 na piątym pietrze Kameralnego Apartamentowca Rezydencja Maltańska z całodobową ochroną , siłownią sauną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 650 zł51 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe dwupokojowe mieszkanie bezpośrednio W budynku przy ulicy wynalazek-luxor. Lokal jest wyposażony i umeblowany zlokalizowany na drugim pietrze. Doskonała lokalizacja w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie o pow. 68 m2 na 6. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2006 r. przy Rajskiej na osiedlu marina mokotów. Osiedle składa się z apartamentowców, domów wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł93 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Informacje ogólne: mieszkanie 3 pokojowe 93 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Bukowińska. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 2/8 w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł103 m² 13 106,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

***************** Prowizję Agencji pokrywa Sprzedający ************** Do sprzedaży apartament 103m, na 2 piętrze w budynku 3-piętrowym obok parku i części willowej na zielonym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Górny Mokotów,Warszawa

880 000 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

ul.Fałata 3- pokojowe mieszkanie o pow.80 m2 znajduje się na parterze w 4-o piętrowej kamienicy z 1930 r. Powierzchnie pokoi wynoszą;20 m2,16 m2,14 m2. 2 połączone pokoje (ok. 20 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w cichej i przyjaznej okolicy Mokotowa na drugim piętrze. Po generalnym remoncie. Bardzo zadbane i czyste. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

3 950 zł80 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, bardzo ładnie, neutralnie urządzone mieszkanie w budynku z 2013r przy ulicy Modzelewskiego. Mieszkanie posiada 2 sypialnie, garderobę, salon połączony z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 085 000 zł215 m² 18 970 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

-Prowizję Agencji pokrywa Sprzedający- do sprzedaży apartament z ogrodem. Poziom 1 - parter (wysokość 2.98m): - Pokój dzienny + jadalnia 67m2 + komunikacja, - Kuchnia około. 20m2 ze spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

5 000 zł125 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na Osiedlu Pod Skocznią, budynek 3-piętrowy z windą, ogrodzony, ochrona całodobowa, prywatna droga. Rozkład: hall, salon, kuchnia, dwie sypialnie, dwie łazienki, garderoba, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Apartamentowa

Mokotów,Warszawa

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do obejrzenia 3 pokojowego mieszkania 71 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Osiedle Marina. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze parterze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Dolny Mokotów,Warszawa

741 000 zł78 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem w cenie. 3 pok., 78 m2 na 1. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2004 r. przy ulicy Bernardyńskiej na Dolnym Mokotowie. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do obejrzenia 2 pokojowego mieszkania 40 m2 na dzielnicy Mokotow przy ul. Egejska 17b. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 5/5 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

599 000 zł79 m² 7 611,18 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na 6 piętrze w apartamentowcu na Mokotowie. Na powierzchnię użytkową 78,7 m2 składają się: salon 24 m2 Osobna widna kuchnia 10,3 m2 Pokój 11,8 m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

570 000 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 57 m2 na 5. piętre 6-piętrowego bloku z 2008 r. w nowym apartamentowcu przy ul. Bobrowieckiej na Dolnym Mokotowie. Położenie atrakcyjne dla wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klarysewska

Mokotów,Warszawa

441 000 zł65 m² 6 784,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe 65m2, w cichej lokalizacji, mokotów- sadyba, ul. Klarysewska, blok w 2 linii zabudowy, rejon willowy. Blsiko ul. Św. Bonifacego. Lokal w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

1 390 000 zł103 m² 13 495,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 103 m2 dwupoziomowe, usytuowane na 3. piętrze 8-piętrowego budynku z 2015 r. przy ulicy Woronicza, qbik. Salon połączony z kuchnią, 3 pokoje, dwie łazienki,.