dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Steinhausa

Stegny,Warszawa

408 000 zł49 m² 8 326,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49 m2 na 2. piętrze 3-piętrowego budynku z 1992 r. przy ulicy Steinhausa na Mokotowie. Na pograniczu Mokotowa i Wilanowa w pobliżu sggw. Blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w nowo- oddanej inwestycji, przy ulicy Elsnera Lokal, składa się z dwóch pokoi: sypialni, pokoju dzienengo z aneksem kuchennym, hallu oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Mokotówie blisko Galerii Mokotów i zagłebia biurowego "mordor" 4 piętro, ciche okna wychodzą na stronę patio Miejsce w wielopoziomowym garażu wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Stary Mokotów,Warszawa

645 000 zł83 m² 7 771,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Nietuzinkowe, słoneczne poddasze/studio w kamienicy przy Krasickiego na Starym Mokotowie, 83 m2, powierzchnia ponad 110 m2 licząc po podłodze. 4. piętro w 4-piętrowym budynku z 1964 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

892 768 zł97 m² 9 203,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kontynuacja oddanego do użytku w 2009 r., pierwszego etapu tej realizacji. Inwestycja ta spotkała się z dużym uznaniem Klientów i zyskała niezwykle pozytywne opinie pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kameralne mieszkanie 1-pokojowe o pow. 40 m2 na 3. piętrze 3-piętrowego budynku z 1953 r. przy ulicy Wiktorskiej na Starym Mokotowie. Składa się z pokoju o pow. 19,8 m2, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Dolny Mokotów,Warszawa

462 000 zł54 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie, sprzedaż, mokotów, dolny Mokotów. Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w 4-piętrowym modernistycznym budynku z lat 50-tych. Budynek po kapitalnym remoncie, z nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

518 064 zł60 m² 8 634,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

306 990 zł38 m² 8 104,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem na parterze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na wschód wraz z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

427 420 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł54 m² 37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 maja mieszkanie trzypokojowe przy ulicy Bonifacego, blisko C.H Sadyba Best Mall. dwa pokoje oddzielne nieprzechodnie. Kuchnia połączona z małym pokojem. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mokotów, sadyba. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,8 m2 położone na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z 2001 r. zlokalizowanego na Sadybie przy ul. Św. Bonifacego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

860 431 zł104 m² 8 247,21 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska.( 10 min. metrem do Centrum). Wyróżnia ją dynamiczna, nowoczesna architektura. Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 104,33 m2, 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

904 315 zł106 m² 8 531,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Jest to III etap osiedla przy ul. Bluszczańskiej. Tym razem jednak projekt nie jest typowy. To nadal budownictwo mieszkaniowe , w którym się specjalizujemy, ale ta zabudowa będzie szczególna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

409 641 zł46 m² 8 949,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis inwestycji Jest to nowy projekt mieszkaniowy na ul. Bartyckiej. Firma od lat specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym, jednak na tle dotychczasowych realizacji ta zabudowa będzie wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

1 680 000 zł120 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sadyba, powsińska, 2 pok., 120 m2, 5. piętro w 6-piętrowym budynku z 2006 r. Piękny, przestronny, luksusowo urządzony apartament na Sadybie, budynek otoczony zielenią. Idealny dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleandrów

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł107 m² 11 205,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Ciche trzypokojowe mieszkanie przy ul. Oleandrów, na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 1936 roku. Mieszkanie rozkładowe. Trzy pokoje: 24,5 m2/ 18,0 m2/ 25,5 m2 z wystawą południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Aleja Wyścigowa - 2 pokoje osobna kuchnia, garaż Bardzo ładne, widne dwupokojowe mieszkanie przy Alei Wyścigowej. Mieszkanie usytuowane na bardzo wysokim parterze (nad lokalami użytkowymi) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kmicica

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe 60 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Kmicica. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 2/10 w budynku z windą. Budynek z roku: 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

674 639 zł78 m² 8 667 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 490 000 zł138 m² 18 043,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament wykończony w wysokim standardzie w apartamentowcu z 2000roku w poblizu stacji metro Racławicka. Piętro 3/7 W skład apartamentu o powierzchni 138 m2 wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starościńska

Mokotów,Warszawa

990 000 zł85 m² 11 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w kamienicy z 1936 roku. Salon 22,1m2 (balkon) połączony z widną kuchnią 11,7m2. Ekspozycja wschodnia, widok na park. Sypialnie 21m2 (balkon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ulica: bonifacego św. Powierzchnia: 70 mkw F.władania: spół. włas. Okolice: powsińska Dzielnica: mokotów; sadyba Rok budowy: 2000 Materiał: cegła Piętro: 2; L. kond.: 3; L. wind: 0; L. pokoi: 3;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

625 000 zł64 m² 9 766 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie a sprzedaż, 2 pokoje, 64m2, mokotów. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi (ok. 20m kw. każdy), dużej (prawie 13m kw.) i widnej kuchni, oraz niezabierających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielawska

Górny Mokotów,Warszawa

1 117 500 zł115 m² 9 717,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

ul. Bielawska 3-pokojowe mieszkanie, dwustronne o pow. 115 m2 na 1. piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z 1998 r. Powierzchnie pokoi wynoszą: salon połączony z kuchnią 40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Mokotów,Warszawa

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: mieszkanie 2 pokojowe 48 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Kolberga. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 3/3 w budynku bez windy. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

2 600 zł74 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje (salon połączony z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, wc) o pow. 74m2 przy ul. Rzymowskiego i Puławskiej blisko Toru wyścigów konnych na Służewcu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

494 727 zł74 m² 6 676,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna, taras i ogród skierowane na zachód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

394 655 zł46 m² 8 579,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

515 000 zł43 m² 11 976,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43 m2 na 2. piętrze 6-piętrowego budynku z 2017 r. przy ulicy Jana Pawła Woronicza na Mokotowie. Mieszkanie wykończone, wcześniej niezamieszkałe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

283 200 zł31 m² 9 251,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulna kawalerka na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

2 100 zł48 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 48m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, z balkonem, sypialni, małego pokoju z oknem z przeznaczeniem na garderobę lub gabinet, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

387 112 zł46 m² 8 415,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciechocińska

Sadyba,Warszawa

600 000 zł71 m² 8 403,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71,4 m2 na 2. piętrze 3-piętrowego budynku z 1990 r. przy ulicy Ciechocińskiej na Sadybie. Na każdym piętrze tylko 1 lokator. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melomanów

Dolny Mokotów,Warszawa

622 000 zł92 m² 6 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mokotów ul. Melomanów. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m2 na parterze 6-piętrowego budynku z 1997 r., wcześniej wykorzystywane na biuro, wysokość - 2,8 m. Kuchnia widna 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Mokotów,Warszawa

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jasne, rozkładowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, zlokalizowane na wysokim parterze. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

369 267 zł44 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie prosto do dewelopera na warszawskim Mokotowie w prężnie rozwijającym się rejonie Czerniaków. Termin oddania już w III kwartale 2017 roku! Jest to nowa inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewska

Mokotów,Warszawa

2 950 zł63 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Elegancki apartament w przedwojennej kamienicy w sercu Starego Mokotowa przy ul. Olszewskiej (obok ul. Puławskiej i Rakowieckiej). Składa się z dwóch wygodnych pokoi - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiktorska

Górny Mokotów,Warszawa

890 000 zł90 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 5-pokojowe o pow. 90 m2 na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z 1991 r. przy ulicy Wikorskiej na Górnym Mokotowie. P okój dzienny z kominkiem , ogrodem zimowym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 048 512 zł122 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miączyńska

Wyględów,Warszawa

2 250 zł38 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mokotów-Wyględów,ul. Miączyńska,2pk,1p/2p 38 m2, mieszkanie w kameralnym budynku 6-lokalowym w willowej okolicy.Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią,.