dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

1 340 733 zł117 m² 11 459,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji od kupującego 5-pokojowy apartament w kameralnej, luksusowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Termin oddania kamienicy do końca 2018. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

327 000 zł36 m² 9 139,18 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bez podatku pcc. Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 35,78 m2 składające się z 2 pokoi położone na 6. piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

4 000 zł79 m² 50,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mokotów Dolny, 3pk, 79m, 6/7,2006. Mieszkanie znajduje się w sercu dolnego Mokotowa pomiędzy parkiem Morskie Oko, a parkiem Królikarni i terenami sportowo-rekreacyjnymi Warszawianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

359 704 zł45 m² 7 993,42 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku z windą. Oddanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

355 444 zł44 m² 8 003,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

329 466 zł38 m² 8 670,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kontynuacja oddanego do użytku w 2009 r., pierwszego etapu tej realizacji. Inwestycja ta spotkała się z dużym uznaniem Klientów i zyskała niezwykle pozytywne opinie pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

2 550 zł48 m² 53 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składające się z 2 pokoi położone na 11. piętrze w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

419 377 zł50 m² 8 387,54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 składające się z 2 pokoi położone na 2. piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

734 542 zł93 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego 0% pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Tylko teraz promocja! Mieszkanie w cenie 7900 pln/m2 brutto. Dotychczasowa cena to 8 641 pln/m2. 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 100 zł57 m² 54 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 57m2 składające się z 2 pokoi położone na 6. piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu z 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

638 600 zł66 m² 9 675,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 znajduje się na parterze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

812 656 zł74 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji od kupującego 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej, luksusowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Termin oddania kamienicy do końca 2018. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

4 990 zł90 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Marina Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 90m2 składające się z 3 pokoi położone na 1. piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z 2004 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Dolny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składające się z 2 pokoi położone na 6. piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

372 613 zł45 m² 8 280,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Górny Mokotów,Warszawa

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, ul. Narbutta, w przedwojennej kamienicy. Pokoje niezależne, oddzielna, widna kuchnia, spora łazienka z pralką, wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

2 600 zł46 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 składające się z 2 pokoi położone na 2. piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Stary Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Stary Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składające się z 2 pokoi położone na 4. piętrze w 4-piętrowej kamienicy bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

531 800 zł60 m² 8 863,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 008 770 zł111 m² 9 088,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, sprzedam 5 pokojowy apartament na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe Mieszkanie w bardzo dobrej okolicy - Kawalerka 32 m2 z balkonem 8 m2 częściowo zabudowanym. mieszkanie na 2 piętrze budynku oddanego do użytku w grudniu 2016 roku - Słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 950 zł63 m² 62,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe 63 m2 na dzielnicy Mokotów przy Al. Wyścigowa. Mieszkanie dostępne jest od 1 lipca i znajduje się na piętrze 1/12 w budynku z windą. Budynek z roku: 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Irysowa

Mokotów,Warszawa

335 000 zł44 m² 7 648,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 43,8m2 składające się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki z wc usytuowane na 10 piętrze w bloku 15 piętrowym z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł136 m² 14 706 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ciche, przestronne, ustawne mieszkanie na Mokotowie przy ul. Stępińskiej. Mieszkanie znajduje się na poddaszu kamienicy składa się z dużego salonu z kominkiem połączonego z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł103 m² 15 436,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Marina Mokotów przy ulicy Wyględowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 6 (ostatnim) piętrze, apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń: korytarz 8,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Aleja Wyścigowa - 2 pokoje osobna kuchnia, garaż Bardzo ładne, widne dwupokojowe mieszkanie przy Alei Wyścigowej. Mieszkanie usytuowane na bardzo wysokim parterze (nad lokalami użytkowymi) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

376 908 zł44 m² 8 566,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podbipięty

Służew,Warszawa

950 000 zł112 m² 8 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze w budynku 4-piętrowym zlokalizowanym w kwartale ulic Podbipięty Niedźwiedzia Kurpińskiego. Budynek otoczony dużym terenem zamkniętym zagospodarowanym w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł82 m² 18 293 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Jasne, ciche, przestronne mieszkanie na Mokotowie przy ul. Joliot Curie. Ekskluzywnie wyposażone i wykończone mieszkanie. Wysoki standard wykończenia - meble robione na wymiar, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolny Mokotów

Mokotów,Warszawa

532 440 zł61 m² 8 728,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Stan developerski gotowe do odbioru mieszkanie jednopokojowe zaaranżowane na 2 pokoje! Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2 % pcc Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. okna drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 192 662 zł96 m² 12 443 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowy apartament na Sadybie w pobliżu Centrum Handlowo Rozrywkowego Sadyba Best Mall. 2 piętro w budynku 3 piętrowym z 2000 roku. Mieszkanie o podwyższonym standardzie, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Warszawa mokotów 2 pokoje Dwupokojowe mieszkanie na parterze w kamienicy z lat 50 tych. Górny Mokotów. Bardzo ciche, widne (okna z trzech stron), gotowe do zamieszkania-nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewska

Mokotów,Warszawa

485 000 zł48 m² 10 012,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48,44 m2 przy ul. Olszewskiej na Mokotowie, na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy z lat 50., pomiędzy ul. Puławską a ul. Chocimską. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

710 000 zł64 m² 11 093,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy wybudowanej z cegły w 1949 roku, zlokalizowane w prestiżowym miejscu Starego Mokotowa przy ulicy Kazimierzowskiej - w okolicy ulicy Narbutta. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

429 774 zł35 m² 12 421,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy apartament o pow. 34,57 m2 na drugim piętrze w kamienicy na Dolnym Mokotowie. W budynku jest tylko 11 nowoczesnych i luksusowych apartamentów, w tym 3 dwupoziomowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

1 587 500 zł127 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mokotów, belvedere Residence, sułkowicka. Do sprzedaży 3-pokojowy apartament o powierzchni 127 m2, w stanie deweloperskim, położony na 5. piętrze w ekskluzywnym, 9-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

985 000 zł80 m² 12 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

ul. Chodkiewicza 3-pokojowe mieszkanie o pow. 79,6 m2 znajduje się na 2-m piętrze w 4-o piętrowym budynku z 2006 r. /inwestycja Violino/. Eko-Park to jedna z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie przy ulicy Wita Stwosza, w pełni wyposażone. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, w skład mieszkania wchodzą: - salon otwarty na kuchnię, - sypialnia, -.