dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniowiecka

Mokotów,Warszawa

1 120 000 zł88 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Łączna powierzchnia apartamentu to 87,5 m2: dwie sypialnie (15 i 13m2)oraz salon połączony z kuchnią kompletnie wyposażoną o łącznej powierzchni 44m2 z salonu wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opoczyńska

Górny Mokotów,Warszawa

3 600 zł67 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, 67 m2, mieszkanie rozkładowe, w pełni wyposażone. Umeblowane mieszkanie dla 1 - 2 osób. Czynsz 3500 pln. Od już na dłużej link do oferty: pośrednikom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

2 050 zł50 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy, na zamkniętym osiedlu. W mieszkaniu kolorowy wideofon. Mieszkanie idealnie ciche. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, wyposażonym w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok z kuchnią, od Zaraz, mokotów, internet i tv w cenie! Ogródek! Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 3 pokojowe 60 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Bluszczańskiej. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe, dwustronne mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na północny-wschód i południowy-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

741 000 zł85 m² 8 744,39 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne czteropokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na północ, południe zachód i wschód. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

429 774 zł35 m² 12 421 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji od kupującego Sprzedam 1 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na warszawskim Mokotowie. W eleganckim 4-piętrowy budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament na Mokotowie przy ulicy Woronicza. Apartament jest nowocześnie wykończony w wysokim standardzie. W pełni urządzony i wyposażony w dobrej jakości sprzęt oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne studio na Mokotowie w pobliżu skupiska biurowego Mordor. Studio jest nowocześnie wykończone w wysokim standardzie. W pełni urządzone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

355 444 zł44 m² 8 004 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł85 m² 36 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2010 roku z komórką lokatorską i garażem ( garaż płatny dodatkowo 200 pln ).Trzy osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 750 zł40 m² 69 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o wysokim standardzie w nowoczesnym budynku apartamentowym, zlokalizowane w centrum biurowym niedaleko Galerii Mokotów. Ciche, przytulne, bardzo słoneczne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł46 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Budynek apartamentowy z 2008 roku z recepcją, ogrodzony i strzeżony. 2 pokoje 46m2 + taras 11m2: salon z aneksem 20,5 m2, sypialnia 15 m2, łazienka 5,5 m2, hall 5m2. Wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł59 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmjem również na krótkie terminy! - tygodnie, miesiące! Apartament Obrzeżna jest w pełni wyposażony i umeblowany, znajduje się na terenie nowoczesnego i bardzo ładnego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

3 000 zł52 m² 58 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. W mieszkaniu znajdują się meble kuchenne (szafki, stół, krzesła), sprzęt agd (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł46 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe przytulne mieszkanie w centrum Mokotowa przy ulicy Obrzeżnej 3wraz z 2 miejscami w garażu podziemnym pod budynkiem. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

3 100 zł43 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy 2-pokojowy apartament w sercu biznesowego dystryktu Mokotowa. Apartament docenią osoby, którym zależy na wysokiej jakości wykończeniu wnętrz, perfekcyjnym zaplanowaniu przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

2 500 zł43 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, nie zamieszkałe dotychczas 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym, chronionym osiedlu niedaleko Galerii Mokotów przy ulicy Garażowej 800 metrów od stacji metra Wierzbno. Jest to nowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł43 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal znajduje się na nowym osiedlu, 2 pokoje z aneksem kuchennym i dużą łazienką. Nowoczesne, dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie przy ulicy Konstruktorskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament galeria park top ul. Obrzeźna funkcjonalnie i nowocześnie zaprojektowany 2 pokojowy apartament położony na strzeżonym osiedlu wysoki standard wykończenia w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 800 zł42 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkład: łączna powierzchnia mieszkania to 42m2 i dzieli się na : - salon z aneksem kuchennym - sypialnia (podwójne łóżko, szafa wnękowa) - łazienka - przedpokój (szafa wnękowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, nowocześnie w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 2 piętrze apartamentowca concepthouse Mokotów. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł70 m² 44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eleganckie, przestronne, ładnie urządzone, po remoncie. * mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, kuchnia elektryczna z piekarnikiem), gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Służew,Warszawa

3 800 zł64 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne, klimatyczne mieszkanie położone w Służewie na Górnym Mokotowie na zamkniętym terenie z ochroną i monitoringiem. Te ciche mieszkanie (nie od strony ulicy Puławskiej) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

A nice, quiet, new, fully furnished flat to rent for 4 months in business part of Warsaw- mokotów. Perfect for busy people, dane Kontaktowe: biuro Nieruchomości Favoestate Ewa Przedstawione powyżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na Mokotowie, bardzo wysoki standard, umeblowane. Mieszkanie z dwoma miejscami garażowymi oraz z dwoma balkonami. Okolica fitness, basen, apteka, przychodnia/szpital, pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 400 zł53 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem lokalu mieszkalnego na Osiedlu "Hubertus" w Warszawie przy ul. Obrzeżnej. Do lokalu znajdującego się na V piętrze o powierzchni 53,12 m2 i balkonie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 300 zł83 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzy duże pokoje (18m2, 17m2, 17m2) z osobną, dużą i widną kuchnią (11m2). Umeblowanie zgodnie z preferencjami wynajmującego. Salon z wyjściem na balkon, sypialnia z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł53 m² 62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe dwupokojowe, narożne mieszkanie (pierwszy najem) z niesamowitym widokiem na panoramę Warszawy z dużym oszklonym balkonem. 2 pokoje 52 m2, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 600 zł38 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pięknie położone mieszkanie 38m w kameralnym apartamentowcu z 2008 r. przy ul. Bruna. Doskonała lokalizacja, tuż przy Polu Mokotowskim oraz metrze (przystanek Pole Mokotowskie) i tramwaju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

7 900 zł150 m² 53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Rezydencja nad potokiem lokalizacja: al. Wilanowska Kameralny, o wysokim standardzie wykończenia ośmiopiętrowy apartamentowiec (2 mieszkania na piętrze) 3 km od Parku w Wilanowie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł62 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu na II piętrze. Ciche, słoneczne, w pełni umeblowane i bardzo dobrze wyposażone, pełne agd i rtv. Wykończone materiałami wysokiej klasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

4 000 zł69 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowiutkie, nowoczesne, w pełni umeblowane, 3pokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią, o powierzchni 69m2, na I piętrze, czeka na swojego pierwszego najemcę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł60 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie Z tarasem. Przytulne przestronne mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Układ pomieszczeń: salon z kuchnią sypialnia łazienka taras Do mieszkania należy miejsce garażowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

4 100 zł67 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: górny Mokotów przy metrze Wierzbno, mokotów-Ksawerów, ul. Broniwoja mała cicha uliczka przy Skwerze Granat, parku Królikarnia i Komendzie Głównej Policji. Mieszkanie 67 metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł46 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe dwupokojowe mieszkanie W budynku przy ulicy cybernetyki-galeria park. Lokal jest wyposażony i umeblowany zlokalizowany na pierwszym piętrze(46 m). Doskonała lokalizacja w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pory

Stegny,Warszawa

5 500 zł157 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament o powierzchni 157 m2 na Mokotowie, stegny. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. W mieszkaniu znajduje się salon połączony w kuchnią (w aneksie) i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 500 zł36 m² 69 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji - raptem 200 metrów od Galerii Mokotów. Dzięki drugiej linii zabudowy jest zaskakująco ciche i przyjemne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

3 100 zł42 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-