dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

658 000 zł50 m² 13 160 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Jako jedyne biuro mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 51 m2 z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Chomiczówka

Chomiczówka,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 369,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 47m2 na warszawskiej Chomiczówce. Znakomita lokalizacja, obok osiedla przystanki tramwajowe i autobusowe, w bliskiej odległości stacja metra Warszawa Młociny oraz pętle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Skorosze

Skorosze,Warszawa

829 000 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność - nie jestem zainteresowana ofertami pośredniczenia W sprzedaży. Sprzedaję bezpośrednio jasne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,9 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cicho położone 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie, zlokalizowane przy ulicy Rakowieckiej 32. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze strzeżonego osiedla, położonego 5 minut od parku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament 120m2 składa się z 2 sypialni, 2 łazienek, kuchni otwartej na salon i przedpokoju, garderoby. Do mieszkania przynależą dwa tarasy. Apartament wolny od 1 kwietnia 2022!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hassa

Ursus,Warszawa

2 550 zł50 m² 51,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład; 2 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba opis; dwustronne, częściowo umeblowane z funkcjonalną przestrzenią dzienną. Pokój dzienny z wyjściem na balkon. Kuchnia otwarta na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popradzka

Wawer,Warszawa

669 900 zł63 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Świeżo odnowione gotowe do wprowadzenia! Bez nakładu środków finansowych. Bardzo ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie w Falenicy. Mieszkanie jest położone w miejscu gwarantującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

1 800 zł29 m² 61,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 29 m2 z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym, wykończona w podwyższonym standardzie, w pełni umeblowana i gotowa do zamieszkania od zaraz. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

520 000 zł44 m² 11 918,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Lubisz aktywnie spędzać czas? A może zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum? Tak? Czytaj dalej. W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

830 000 zł54 m² 15 229,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż bezpośrednio I bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach, piętro 4 z 6, winda w budynku. Cena 870 tyś. W skład mieszkania wchodzą: - duży pokój półotwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 600 zł57 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jana Olbrachta 23. Mieszkanie bardzo przestrzenne o powierzchni 57 m2. Zaprojektowane przez architektów, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starodęby

Ursus,Warszawa

425 000 zł33 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Marzysz o własnym kącie, masz dość wynajmowanych mieszkań? Chciałbyś zamieszkać "na swoim" i poczuć wiatr w żaglach? Jeśli tak, to to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Czytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Krzywe Koło

Śródmieście,Warszawa

2 499 zł28 m² 89,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uroczy i wyjątkowy apartamencik przy runku starego miasta. Lokalizacja: uliczka obok rynku starego miasta. Magiczne miejsce przenoszące nas do średniowiecznej Polski. ul. Krzywe Koło 1/3. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Plac Mirowski

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł92 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pok. Apartament o pow. 93 m2 - Funkcjonalny. Urządzony w eklektycznym Stylu - Metro Ratusz arsenał/park Mirowski Na wynajem atrakcyjne, duże 3-pok. mieszkanie o pow. 93 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

1 750 000 zł140 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny, doświetlony, dwupoziomowy apartament znajdujący się w willowej części dzielnicy Włochy. Nieruchomość posiada 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

950 000 zł67 m² 14 136,90 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży w świetnym punkcie Warszawy, znajdujące się niemal na zbiegu dzielnic Wola i Śródmieście. Budynek jest usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzech Budrysów

Szczęśliwice,Warszawa

483 000 zł38 m² 12 710,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37,5 mkw na Szczęśliwicach kilka kroków od Parku. 1,5 km od Dworca Zachodniego Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

665 000 zł40 m² 16 835,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

TO nie są wizualizacje. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny mieszkania wraz z wyposażeniem. Dlaczego zakochasz się w tym mieszkaniu? - Ekskluzywne wnętrze zaprojektowane przez projektanta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

1 050 000 zł85 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przestronne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Zielona Italia, które uznawane jest za jedną z najładniejszych, nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

13 000 zł100 m² 130 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w samym centrum Warszawy, w klimatycznej kamienicy z 1916 roku. W najbliższej okolicy znajdą Państwo pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 746,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży, urocze m2, znakomicie doświetlone z maksymalnie wykorzystaną ilością okien, w doskonałej lokalizacji Pragi Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

9 000 zł120 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 z otwartą na salon kuchnią. Piętro 2/5.Wykończenie w wysokim standardzie: podłogi z drewna egzotycznego sirocco, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł72 m² 14 685,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, przestronne i bardzo dobrze zaprojektowane trzypokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ulicy Św. Urszuli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

6 500 zł84 m² 77,38 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy loft to idealna propozycja dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz, w których główną rolę gra przestrzeń. W inwestycji relaksująca zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

515 000 zł52 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe słoneczne, ciche i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 52 m2 z tarasem i ogrodem o pow. 120 m2, w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu "pod Dębami",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 880 zł46 m² 62,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry Dziś w ofercie mam dla Państwa mieszkanie dwupokojowe w wysokim standardzie. Lokalizacja to cichy i spokojny Narwik, kameralna zabudowa dopełnia uczucie spokoju. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

359 000 zł30 m² 12 006,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy, blisko lasów? Nie chcesz tracić czasu na remonty i problemowe ekipy? Dobrze trafiłeś! Prezentuje przestronną, przytulną kawalerkę z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2 pokoje na Placu Konstytucji w bardzo dobrym standardzie. Układ mieszkania : - salon połączony z kuchnią 35 m z wyjściem na 5 m balkon - sypialnia 12 m - łazienka 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

2 100 zł31 m² 68,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 30.7 metrowe studio, z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Szanajcy 11, praga-Północ, warszawa. Studio znajduje się na 1 piętrze. Mieszkanie przeszło gruntowny remont i czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małcużyńskiego

Ursynów,Warszawa

702 000 zł55 m² 12 763,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe wykończone z dbałością o detale Balkon 6 m Metro Natolin 5 min Ciche, widok na Park Mieszkanie składa się z: - salonu - drugiego pokoju/sypialni (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

556 000 zł67 m² 8 348,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: szybka sprzedaż | Białołęka - Mieszkanie wykończone i umeblowane | 66.6 m2 | 3 pokoje | miejsce postojowe dla auta | balkon |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok., pow. 62 m2, balkon - Przedwojenna Kamienica - Apartament z niepowtarzalnym klimatem - ul. Chmielna, śródmieście - Metro centrum, oferujemy na wynajem piękne dwupokojowe mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Minerska

Wawer,Warszawa

799 000 zł79 m² 10 126,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w kameralnym budynku (9 mieszkań w budynku) na granicy Pragi Południe i Marysina. Wysoki standard wykończenia budynku. Wykończenie mieszkania: salon - parkiet dębowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

609 000 zł50 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 190 000 zł62 m² 19 193,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament położony w willowej dzielnicy Warszawy- aninie, składający się z 3 pokoi o łącznej powierzchni 62 m2, położony na parterze z zagospodarowanym ogrodem około 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie mierzy 48 m2, znajduje się na 8/10 pięter, posiada duży balkon i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Całkowicie nowe, po kapitalnym remoncie i w pełni rozkładowe mieszkanie, 3-pokojowe, o powierzchni 55 m2 z oddzielną, widną kuchnią. Zlokalizowane jest na Bielanach - Chomiczówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł75 m² 13 196,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie objęte w 2013 roku. Ma 2 skrzydła i 2 łazienki - na fotografiach. Balkon bodajże 11 m kw. Do sypialni w skrzydle wschodnim prowadzi wyodrębniona garderoba. Tam znajdujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł68 m² 71,68 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament o powierzchni 68 m2, zlokalizowany na ostatnim, 11-stym piętrze apartamentowca położonego bezpośrednio przy Placu Grzybowskim w Warszawie. Lokalizacja: budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskie Drogi

Ursynów,Warszawa

638 000 zł52 m² 12 269,20 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie Budynek z 2009 r cegla Winda Balkon 7 m Komórka 7 m w cenie Ekspozycja pólnocno-zachodnia W cenie miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

10 500 zł112 m² 93,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, komfortowy apartament położony w prestiżowej lokalizacji - na Powiślu, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych oraz nowej, ekskluzywnej inwestycji Elektrownia Powiśle.