dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 900 zł52 m² 74,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowego apartamentowca z 2022 r. w dogodnej lokalizacji na bliskiej Woli. Mieszkanie o pow 52,27 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł42 m² 19 575,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie o pow.42,4m2 w kamienicy z 1937 roku, kilka kroków od Krakowskiego Przedmieścia, Bulwarów Wiślanych. Ładny, niezwykle słoneczny lokal o przeznaczeniu na zamieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł41 m² 112,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Salon, kuchnia otwarta, sypialnia, łazienka oraz piwnica w podziemiach budynku. Standard * podłoga: parkiet i terakota, * w salonie: rozkładana sofa dwuosobowa, telewizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

829 900 zł55 m² 15 034,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Poszukujesz spokojnego azylu w zielonym zaciszu? Lubisz prace w ogrodzie? Chcesz zakupić mieszkanie ale czuć się jak w domu? To idealnie dopasowana do Ciebie oferta! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

890 000 zł84 m² 10 595,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe do wprowadzenia na Bielanach 10 min od metra Młociny Świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 84m2 Znajduje się na wysokim parterze Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

9 700 zł80 m² 121,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 80M2, 3 pokoje, wysoki standard, wyjątkowa lokalizacja, górskiego, śródmieście budynek: kameralna inwestycja Restaura Górskiego o wysokim standardzie, zapewniająca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł34 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na Zielonej Sadybie, osobna sypialnia, pełna infrastruktura Do wynajęcia kawalerka w sercu malowniczej Sadyby, na osiedlu Bernardyńska. To mieszkanie ma w sobie dużo pozytywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Grochów,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 632,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Bez prowizji od Kupującego. Warszawa, praga Południe, grochów, al. Stanów Zjednoczonych Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 40,3 m z balkonem, znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 550 000 zł50 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż unikalny, dwupokojowy apartament o powierzchni 50 m2 z ogródkiem o takiej samej powierzchni, zlokalizowany w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

10 500 zł170 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dolny Mokotów, ul. Dolna 17. Dwa poziomy, 2 łazienki, 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Duży salon z aneksem kuchennym. Rozkład Na łączną powierzchnie 170 m2 składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

849 000 zł53 m² 16 049,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonych Stegnach warszawskiego Mokotowa, mieszczące się na parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Kabaty,Warszawa

2 750 zł58 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Kabatach przy ul. Relaksowej 33 o powierzchni 58m2 z dużym tarasem i ogrodem o powierzchni 80m2. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztuk Pięknych

Wola,Warszawa

870 000 zł48 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, do sprzedania mieszkanie o powierzchnia 48m2 zlokalizowane na Warszawskiej Woli. Pierwsze piętro z windą, monitorowane osiedle, piękne, zamknięte patio. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

4 900 zł52 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartment trzypokojowe na wynajem bezpośrednio! (for English please scroll down) Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowy apartament na wynajem, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

5 100 zł53 m² 96,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie w eleganckim budynku, z ochroną 24h, w centrum Starego Mokotowa, blisko Pól Mokotowskich, doskonale skomunikowany, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach. W skład mieszkania wchodzą: - duży pokój półotwarty na kuchnię (23m2), z wyjściem na balkon, zamontowany klimatyzator.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 299 900 zł54 m² 24 072,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu 2-pokojowy apartament z tarasem znajdujący się zielonej części Miasteczka Wilanów - osiedle Ostoja Wilanów - umów się już dziś! Mieszkanie: nieruchomość jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 197 000 zł71 m² 16 859,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Woli Budynek z 2009 r cegła Mieszkanie dwustronne, sypialnie na zielony dziedziniec 71 m na ulicy Skierniewickiej Warszawa Wola wraz z podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 67m2 na granicy ścisłego Centrum i Woli. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony, nowoczesny z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie szuka pierwszego najemcy! Położone przy ul. Jana Kazimierza w apartamentowcu na Bliskiej Woli. Klimatycznie wykończone mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

785 000 zł49 m² 16 020,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży apartament 49m2 położony na Górnym Mokotowie, przy ul Bukowińskiej 12 zaraz przy Metrze Wilanowska. Mieszkanie na IV piętrze w budynku z 2009 roku składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Mirów,Warszawa

490 000 zł27 m² 18 215,60 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 26,9 m , położone na 9 piętrze z ładnym widokiem na centrum Warszawy. Gdzie znajduje się mieszkanie? - 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

2 449 zł31 m² 79 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Firma zarządzająca najmem mrentals oferuje do najmu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Północ przy ul. Radzymińskiej 68/72. Atuty: - panorama miasta, - balkon, - nowe - dopiero zakończył.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

860 000 zł69 m² 12 464 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Atrakcyjne mieszkanie z trzema pokojami w samym sercu Targówka Mieszkaniowego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą uroczego mieszkania z trzema pokojami, położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

13 000 zł120 m² 108 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w kameralnej inwestycji na Starym Mokotowie Apartament wykończony w wysokim standardzie, wyposażony w sprzęt agd oraz klimatyzację, z dużym tarasem około 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

1 360 000 zł52 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę jasnego 2 pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie, gotowego do wprowadzenia - usytuowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

7 000 zł78 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 4 - pokojowego apartamentu o powierzchni 78 m2. Apartament mieści się w zabytkowej Kamienicy pod Zegarem przy ul. Chłodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

1 085 300 zł64 m² 17 000,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie do sprzedaży, znajdujące się na pograniczu Ursynowa oraz Mokotowa w inwestycji renomowanego dewelopera, spółki Marvipol. Osiedle Central Park charakteryzuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 049 000 zł57 m² 18 329,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Współczesna architektura wokół licznej zieleni - Apartamenty Saska Nad Jeziorem to wyjątkowy projekt zlokalizowany bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Gocławskim (w pobliżu również Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji, wynajmuję bezpośrednio :-) Do wynajęcia od 01 grudnia jasne i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach. W skład mieszkania wchodzą: - duży pokój półotwarty na kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 413,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Marzysz o mieszkaniu na Saskiej Kępie, po remoncie, ale najpierw musisz sprzedać swoją nieruchomość? Nie ma nic prostszego! zamień swoje 4 ściany na tą perłę Saskiej Kępy! Gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 510 000 zł76 m² 19 989,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Miło nam zaprezentować Państwu 4-pokojowy apartament o wysokim standardzie, który znajduje się na Żoliborzu Artystycznym przy ul. Krasińskiego. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przaśna

Białołęka,Warszawa

1 078 650 zł70 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,5m w pełni umeblowane o podwyższonym standardzie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

1 249 000 zł56 m² 22 303,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność, zaprezentować dla Państwa apartament z prywatną windą, który mieści się na 4-ostatnim piętrze i składa się z trzech pokoi oraz tarasu. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

750 000 zł53 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ul. Broniewskiego (piaski), w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, 20 minut tramwajem do centrum, w pobliżu liczne linie tramwajowe i autobusowe, dwa przystanki do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne, gustownie wykończone mieszkanie na Pradze Północ, na Michałowie, niedaleko bazyliki przy Kawęczyńskiej w 5-piętrowym budynku mieszkalnym oddanym do użytku w 2008 roku. Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

740 000 zł44 m² 16 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Bardzo przyjemne małe 3- pokojowe mieszkanie w rejonie Hali Banacha. Mieszkanie 2-stronne, rozkładowe, z widną kuchnią i balkonem. Kuchnia i salon zwrócone są na ulicę a obie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Montwiłłowska

Zacisze,Warszawa

729 500 zł50 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Pięknie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i loggią w budynku apartamentowym z 2016 roku Osiedle Wilno na Zaciszu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

4 900 zł64 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne 2-pokojowe mieszkania na warszawskim Kamionku przy ul. Grochowskiej 319. To mieszkanie emanuje unikalnym klimatem, który sprawi, że poczujesz się tu jak w domu od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę piękny, słoneczny apartament w Śródmieściu na XIV piętrze z panoramą Warszawy, ochrona 24h, świetna lokalizacja vis-a-vis Centrum Handlowego Arkadia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

660 000 zł43 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 43,2 m2 usytuowane na 1 piętrze znajdujące się na Pradze Południe przy zbiegu dróg Łukowska i Komorska. Do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij