dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Rakowiec,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 45 m2, parter/8 z windą, w budynku z 2009 r. przy ul. Mołdawskiej, ochota, rakowiec. Idealne dla pary lub singla/singielki. Cena: 3200 zł + 800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł29 m² 18 924,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuje do sprzedaży klimatyczną, w pełni urządzoną kawalerkę przy spokojnej ulicy na Saskiej Kępie. Idealne miejsce dla studenta, pary, singla lub inwestycyjnie. Doskonała lokalizacja, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów Północny,Warszawa

1 190 000 zł63 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Metro Ursynów | Świeżo po Remoncie | Loggia | Rozkładowe | Zielona Okolica | 63 mkw | Jasne Nietuzinkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63,01 m2 położone na warszawskim Ursynowie (ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Kolejowej 45 o pow. 54mkw. Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Po wyznaczonych godzinach proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

1 099 000 zł63 m² 17 567,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Natolina i Kabat przy ulicy Raabego. Powierzchnia 62,56 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Budynek z 2006 roku. Teren strzeżony. 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

625 000 zł38 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W pełni umeblowane, ciche 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wojciecha Chrzanowskiego na Warszawskiej Pradze Południe. o powierzchni użytkowej 36,2 m2 (nieużytkowa: 38 m) z małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

1 020 000 zł50 m² 20 606,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zachwycające mieszkanie o powierzchni 49,50 m z przestronnym balkonem (5,19 m ), położone na ekskluzywnym, ostatnim szóstym piętrze. Salon urzeka otwartą przestrzenią i naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 600 zł41 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu - ul Jugosłowiańska. Jasne, przestronne, w pełni umeblowane i wyposażone. =lokalizacja= W okolicy trasy Siekierkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Muranów,Warszawa

540 000 zł26 m² 20 377 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

.W osiedlu przy Nowolipkach ul. Miła! Po między Smoczą a Esperanto! Prezentujemy kawalerkę 26,50m2. Po generalnym remoncie od podstaw łącznie z wymianą elektryki! Usytuowana na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Jeżewskiego, 900 metrów od stacji metra Kabaty. Naprzeciwko znajduje się urokliwy Park Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł86 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie na poddaszu, mokotów, łazienki Królewskie. Mieszkanie znajduje się na poddaszu w eleganckiej kamienicy przy ul. Czerniakowskiej. Przestrzeń została w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

2 760 zł28 m² 96,84 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie, w centrum (ul. Krochmalna 2), nowe meble, nowe agd, 28,5m2, 2 pok. Jasne, ciepłe. Klimatyzacja (pilot, chłodzenie, grzanie, wentylacja). Umeblowane: kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 07.06.2024 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy metro Natolin. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie w pełni wyposażone. Salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkania do wynajęcia zlokalizowanego na Warszawskim Ursynowie, w bliskiej odległości (6 minut pieszo) od stacji metra Imielin. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

3 190 000 zł110 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękny, jasny i elegancki 3 pokojowy apartament na ostatnim piętrze w "rezydencji Konrad" przy ulicy Przyokopowej. Rozkład I opis apartamentu Powierzchnia całkowita to ok 110 m2 Ostatnie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 379 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rewelacyjny widok na panoramę Warszawy i zachody słońca z 15 piętra! Targówek Bródno - ul. Kondratowicza | 200 m od stacji metra Kondratowicza | przystanki autobusowe tuż pod blokiem | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

749 000 zł55 m² 13 593,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe, zadbane 2 pokojowe mieszkanie a cenionym osiedlu Klasyków Do sprzedania przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Mieszanie w bardzo dobrym stanie, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

550 000 zł35 m² 15 914,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania cicha kawalerka o pow. 34,56 m w kamiennicy, po generalnym remoncie, umeblowane wg. zdjęć, z oddzielną widną kuchnią, przy ulicy Grochowskiej na warszawskiej Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia niezwykle klimatyczne mieszkanie w stylu loftowym, zlokalizowane na Osiedlu Kasztanowym, w dzielnicy Włochy. Doskonała propozycja dla klientów ceniących połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

1 095 000 zł43 m² 25 453,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się ofertą nieruchomości do sprzedaży przy ul. Racjonalizacji. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy Racjonalizacji 7 w Warszawie, co gwarantuje dogodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy Dolnej/ róg Belwederskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze 10-piętrowego bloku. Lokal o powierzchni 48 m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 099 zł24 m² 86,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czy szukasz przytulnego kącika do wynajęcia na Mokotowie? Co powiesz na wygodną kawalerkę w niskim budynku zanurzonym w zieleni? To naprawdę świetna propozycja! ważne: umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe na Bemowie. 2 piętro z 6 w nowoczesnym budynku z 2020 r. Mieszkanie o pow. 40 m2 składa się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

870 000 zł29 m² 29 825,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne mieszkanie na Mariensztacie przy ulicy Bednarskiej. W pełni wyposażone, po remoncie, do zamieszkania. Mieszkanie w pełni wyposażone: kuchnia indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł41 m² 25 678,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,89 m2 (stan rzeczywisty 43 m2) w kamienicy z cegły z lat 50. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż przy Parku im. Edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gocławek,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, do tej pory nie wynajmowane 2-pokojowe mieszkanie (38 m2) z balkonem i garderobą., oraz szerokim i wygodnym miejscem postojowym. Usytuowane ostatnim, 5. piętrze na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

1 650 000 zł80 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Przestronne, w klimatycznej lokalizacji na Saskiej Kępie - 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m znajdujące się na wysokim parterze 2 piętrowej kamienicy, rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 569 000 zł54 m² 28 841,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Stylowe, słoneczne i nowoczesne mieszkanie usytuowane na 3. piętrze 5. piętrowego budynku z 2007 r. przy ulicy Stawki. Mieszkanie o pow. 54,4 m2 jest umeblowane, odświeżone, odmalowane, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Strzeżony budynek w centrum Warszawy niedaleko hotelu Hilton, kompleksu biurowego Green Corner. Komfortowe mieszkanie całkowicie wykończone i umeblowane o podwyższonym standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Konesera

Praga-Północ,Warszawa

4 500 zł47 m² 680 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Praskim Koneser. Mieszkanie składa się z: hollu z duża szafą łazienki z prysznicem sypialni z szafą oraz wyjściem na balkon aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

1 897 000 zł79 m² 24 043,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne, jasne mieszkanie z ekspozycją wschód- zachód, 3 pokoje znajdujące się na 2 piętrze 5-cio piętrowego budynku z 2010r. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świderska

Tarchomin,Warszawa

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Warszawskiej Białołęce w samym centrum Tarchomina, w pobliżu parku krajobrazowego Kampinoska Dolina Wisły. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację nowego 2 pokojowego mieszkania do wynajęcia na Mokotowie. Mieszkanie nowe w budynku apartamentowym dla pary lub singla, bez zwierząt. -salon , aneks kuchenny ( nowy sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

1 300 000 zł110 m² 11 818 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Eleganckie, pełne światła mieszkanie wykończone wysokogatunkowymi materiałami. Funkcjonalny układ architektoniczny dzieli wyraźnie powierzchnię lokalu na dwie strefy: 1 Reprezentacyjną na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł66 m² 24 267,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Pozytywny Mokotów. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w nowym budynku z 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowa Praga,Warszawa

1 152 000 zł69 m² 16 540,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szanowni Państwo, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2003 roku, znajdującego się w sercu warszawskiej Pragi Północ (nowa Praga w okolicy skrzyżowania Wileńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pszczyńska

Targówek,Warszawa

1 099 999 zł83 m² 13 285 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie idealnym do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie 3-pokojowe z otwartą kuchnią , garderobą i dwiema łazienkami, balkon. Mieszkanie nowocześnie urządzone, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Jana Kazimierza Mieszkanie położone jest na drugim piętrze, składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki z prysznicem. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 555 000 zł82 m² 18 905,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,25m2 w budynku z 2003r. przy al. Wilanowskiej 364. Piętro 4 z 8, budynek z windą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down. Mam przyjemność przedstawić przytulne, nowoczesne, klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane, w samym sercu miasta przy ul. Wspólnej. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł36 m² 18 591,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szukasz gotowej do wprowadzenia inwestycji pod wynajem, lub planujesz zamieszkać w doskonałej lokalizacji? Prezentuję na sprzedaż gustownie urządzoną kawalerkę o wysokości 3 metrów,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij