dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Natolin,Warszawa

4 700 zł77 m² 61,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 77m2, piętro 2/6 z windą, w budynku z 2004 r. przy Al. Ken, ursynów Natolin. Idealne dla rodziny, pary, studentów. Cena: 4700 zł + 1217 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 590 000 zł99 m² 26 241,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany na pierwszym piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów - Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 273,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2 pokojowe na Targówku w kameralnym budynku przy ul. Rzepichy 2b. Ciche, jasne z ekspozycją południową. Składa się z: - pokój dzienny 20,10 m2 z aneksem kuchennym i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ursynów,Warszawa

1 470 000 zł70 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jasne, wygodne mieszkanie trzypokojowe, z tarasem i garażem podziemnym, dwustronne północ-południe, na pierwszym piętrze. stan: do lekkiego odświeżenia, gotowe do wprowadzenia Salon: 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł125 m² 88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie w Śródmieściu z bliskim sąsiedztwem rynku Starego Miasta. Bardzo dobry dojazd do centrum. Urokliwy klimat kamienicy. Idealne na biuro. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płyćwiańska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł130 m² 92,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 130M2, 2 sypialnie, mokotów, pod skocznią budynek: kameralny budynek położony przy ulicy Płyćwiańskiej 3 został wybudowany w 2005 roku. Osiedle strzeżone całodobowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie składa się z holu z wbudowaną szafą, po prawej stronie znajduje się wejście do salonu, następnie przechodzimy do oddzielnej, jasnej kuchni. W lewej części mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobrze Wykończone mieszkanie na wynajem - Garażowa 12, mokotów Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu z ochroną. Idealna lokalizacja - blisko biurowców, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skorosze,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46 m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1962 r. Ursus, skorosze. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2022 roku, idealne dla pary, rodziny lub inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio - miasteczko wilanów budynek: ogrody Wilanów jest kilkuetapową, wykonaną w podwyższonym standardzie inwestycją budynków wielorodzinnych, położoną w warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

900 000 zł40 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ciche, jasne, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na pierwszym piętrze w cichym zakątku Saskiej Kępy. Ekspozycja okien południowa. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym bloku z 2016 roku, w sercu zielonej i świetnie skomunikowanej Pragi Południe za 2800zl miesięcznie + czynsz, 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam do wynajęcia stylowe i klimatyczne mieszkanie idealnie nadające się na kancelarię, gabinet lekarski czy inną działalność lub na cele mieszkalne (ale na firmę). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Wierzbno,Warszawa

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m składające się z: - przestronnego pokoju dziennego - Oddzielnej kucheni - Sypialni z podwójnym łózkiem - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 532,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30m2 z balkonem na Dolnym Mokotowie przy ulicy Czerniakowskiej, zlokalizowane na drugim piętrze w dziewięciopiętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w odrestaurowanej kamienicy z 1905 roku : Krótko: śródmieście | ul. Lwowska 9 | Przestronny, stylowy apartament 69,97 m | 3 pokoje, 1 łazienka, balkon | Prestiżowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Anin,Warszawa

479 000 zł28 m² 17 292,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż studio 27,7 m2, piętro 2/4 bez windy w budynku z 1968 r., Wawer-Anin. Mieszkanie idealne dla singla/singielki, emeryta, pary, a także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia dwupokojowe, nowe, urządzone mieszkanie. Nowoczesne osiedle, z zielonym dziedzińcem. W pobliżu osiedla placówki handlowe, usługowe, przystanek autobusowy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niewielka

Czerniaków,Warszawa

870 000 zł48 m² 18 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mokotów Czerniaków ul. Niewielka (wejście na osiedle od ul. Bartckiej) > 47,5 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > balkon ok 3,5 m2 > miejsce naziemne za szlabanem (wynajmowane w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzewna

Targówek,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie do wynajęcia, znajdujące się na nowo budowanym kompleksie Osiedle Krzewna dewelopera Victoria Dom. Sąsiaduje bezpośrednio z osiedlem Wilno, co umożliwia korzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

2 700 zł49 m² 54,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Białołęka-Tarchomin ul. Myśliborska 64b Mieszkanie 49,3 m2, 3-pokojowe z aneksem kuchennym, dużym balkonem, dużą komórką i możliwością dodatkowego wynajęcia miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

3 450 zł45 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Zamknięte, ogrodzone i strzeżone osiedle. Płac zabaw dla dzieci, ochrona 24h. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone (lodówka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Książęca

Powiśle-Solec,Warszawa

10 000 zł89 m² 111,79 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni 89 m2 położony na kameralnym i ekskluzywnym osiedlu przy ulicy Książęcej. Holland Park to luksusowy kompleks mieszkaniowy położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 800 zł35 m² 165,71 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43 Zamieszkaj w Mennicy Residence, w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka, tarchomin ul. Aluzyjna > 45 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | balkon typu loggia 2 m2 > mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2020 r. (drewniane podłogi, meble na wymiar, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

615 000 zł43 m² 14 402,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania; w pełni rozkładowe 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku w cichej, spokojnej okolicy. Oryginalny dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł55 m² 25 490,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,53 m2, 3-pokojowe, w nowej części Marina Mokotów, przy ul. Białej Floty. Możliwość zakupu dodatkowo miejsca postojowego w garażu podziemnym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Włochy,Warszawa

584 900 zł32 m² 17 996,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przeszukujesz Internet, aby znaleźć swoje pierwsze mieszkanie? Myślisz o kawalerce, ale tak naprawdę chcesz mieć coś więcej, większy komfort przestrzeni, np. 2 oddzielne pokoje? Oto godny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

1 349 000 zł72 m² 18 832,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! Mam przyjemność zaprezentować nietuzinkowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Przerwanej na zamkniętym i rodzinnym osiedlu "warszawa" w komfortowej lokalizacji blisko Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

2 250 zł19 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja, bielany ul. Przybyszewskiego-niski budynek z cegły - 1 pietro Bardzo dobra komunikacja (wiele linii autobusowych, metro 10 min). Okolica bardzo cicha, spokojna, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

870 000 zł47 m² 18 393,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ciche, słoneczne, ze świetnym rozkładem trzypokojowe mieszkanie. Doskonałe dla pary, rodziny z dzieckiem w spokojnej, zielonej okolicy. Do sprzedania trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł57 m² 21 228 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

DO sprzedaży bardzo atrakcyjne, 3 pok mieszkanie, w najnowszej, zakończonej, inwestycji na osiedlu służew n/dolinką. Mieszkanie znajduje się W bardzo eleganckim, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł74 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny 3 pokojowy apartament w cenionej lokalizacji przy ulicy Klimczaka tuż obok Royal Wilanów. Budynek i wnętrze o wysokim standardzie wykończenia, funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 070 000 zł43 m² 24 883,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, usytuowane na parterze 6 piętrowym budynku z 2019 roku - zlokalizowane na Woli przy ul. Fort Wola W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzodkiewki

Wilanów,Warszawa

10 750 zł150 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

NA Wynajem 150 m2 || 5 pokoi || 2 łazienki || taras ogród || 4 miejsca postojowe na terenie posesji || teren monitorowany || zabudowa jednorodzinna w otoczeniu zieleni Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sielce,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 58 m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 1953r. przy ul. Stępińskiej, mokotów Sielce. Mieszkanie z klimatem: wysokie pomieszczenia, zadbana drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 980 zł65 m² 61,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Spacious 3 separated rooms apartment, aleja Niepodległości 107/109, mokotów, warsaw- metro line 1 Spacious after renovation 3 separated rooms apartment , separated kitchen , bathroom with shower ,separated.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 100 zł50 m² 61,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 50,17m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

7 200 zł82 m² 87,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament położony w świetnej lokalizacji na Mokotowie, w pobliżu Alei Wilanowskiej i Doliny Służewieckiej. To doskonały wybór dla osób, które cenią wygodę komunikacyjną, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chomiczówka,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 48 m 2 pokoje, klimatyzacja, duży balkon. Oferuję do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m , znajdujące się w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij