dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 850 000 zł83 m² 22 289,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż stylowe, dwustronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy z 1936 roku przy ulicy Sękocińskiej 13, w sercu Starej Ochoty. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

890 000 zł56 m² 15 780,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie, nowocześnie i bardzo klimatycznie wykończone, położone na pierwszym piętrze, jasne i przestronne , z dużym balkonem, miejscem parkingowym w hali garażowej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

8 000 zł140 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowa nieruchomość położna w zielonej części Wawra. Osiedle graniczące z obszarem natura 2000. 10 min spacerem nad Wisłę, w okolicy dużo zieleni jak i zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

948 000 zł73 m² 12 920,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składa się: salon z aneksem (21,22 m2) z wyjściem na balkon (3,78 m2), trzy niezależne sypialnie (10,30 m2),(10,06 m2),(11,85 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Promocja! Piękne, przytulne, czyste, klimatyczne, z wysokimi sufitami, przestrzenne, dobrze rozplanowane mieszkanie przy metrze na Bielanach do wynajęcia! Główne zalety mieszkania to: usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 240 000 zł69 m² 17 971 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronny, 3 pokojowy Apartament w Miasteczku Wilanów. Komfortowa część dzienna, ustawne sypialnie, całości dopełnia kolorystyka, w której wiodącą rolę odgrywa biel, naturalne drewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paszkiewicza

Kabaty,Warszawa

4 800 zł102 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (26 m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

698 000 zł46 m² 15 330,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Serdecznie zapraszam osoby zainteresowane do obejrzenia i zakupu tego przestronnego, pięknie zaaranżowanego, dwu pokojowego mieszkania na Pradze Południe przy ulicy Wspólnej Drogi 7. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krypska

Grochów,Warszawa

598 000 zł40 m² 14 875,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Warszawa, grochów, rondo Wiatraczna, ul. Krypska Wyremontowana, wysoka 2,68 m, gotowa do wprowadzenia, słoneczna, kawalerka typu studio w nowoczesnym budynku z 2001 roku. Powierzchnia 40,2 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

2 800 zł44 m² 64,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 43,61 m z balkonem i miejscem postojowym w garażu wykończone materiałami wysokiej jakości, estetyczne i wygodne. Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 700 zł39 m² 94,87 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Siedmiogrodzka na bliskie Woli. Mieszkanie znajduje się w budynku, który został wybudowany w 2015 roku przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 323,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Przy Agorze, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960. Pełna własność, możliwość kredytowania. Powierzchnia mieszkania: 37,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

840 000 zł41 m² 20 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży bardzo atrakcyjne, gustowne, gotowe do zamieszkania ( po generalnym remoncie, zaprojektowane przez architekta wnętrz, wykończone materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 990 zł42 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu luksusowy, dwupokojowy apartament przy ul. Kasprzaka w Warszawie. W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka, loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

795 000 zł57 m² 14 060,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

To może być Twoje Pierwsze Mieszkanie z Charakterem Ciche, zielone, gotowe na Nowy Start! Encyklopedyczna 16 Młociny / Bielany 2 pokoje | narożne | widok na zieleń | miejsce w garażu | idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klinkierowa

Włochy,Warszawa

999 999 zł58 m² 17 301 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z widokiem na miasto i. nowe możliwości Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu myśli: tak, tu mogłabym/mógłbym zostać. To właśnie jeden z tych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

390 000 zł32 m² 12 048,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż prosperujący apartament na wynajem nie przegap okazji! Wyjątkowa inwestycja w Warszawie! Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem na wynajem lub własne użytkowanie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,5 m , zlokalizowane na 6. (ostatnim) piętrze w budynku z windą przy ul. Zaborowskiej 1C w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 000 zł61 m² 82,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem 3-pokojowy apartament świeżo po remoncie w znakomitej lokalizacji - w nowoczesnym budynku przy ul. Siedmiogrodzkiej 1. Blisko stacja metro Rondo Daszyńskiego 3 minuty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 180 000 zł68 m² 17 378,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,9 m2 na pograniczu woli/śródmieścia przy ulicy Ogrodowej. Na w/w powierzchnię składają się: - 3 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 175 000 zł35 m² 33 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Centrum miasta | gotowe do wprowadzenia | rondo onz | 35 m designerskiej przestrzeni Zamieszkaj w samym sercu Warszawy - przy ul. Grzybowskiej 37, tuż obok Ronda onz. To doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

11 800 zł77 m² 153,91 zł/m²

 

Piętro:24/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem Wyjątkowy 3-pokojowy Apartament mieszczący się na 24 piętrze prestiżowej inwestycji Towarowa Towers w centrum Warszawy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, design oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy i jasny apartament o powierzchni 86 m , zlokalizowany na 1 piętrze w kameralnym budynku z windą przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 840 zł36 m² 78,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. Studio apartment with a balcony! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with chairs,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

5 500 zł102 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Doskonałe dla studentów Sady Żoliborskie; świetne miejsce - w okolicy sklepy, usługi, bazarek, park itp. Super komunikacja - blisko stacja metra, tramwaje, autobusy. Budynek zadbany, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 112 000 zł66 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Plnparametry nieruchomości Mieszkanie ma powierzchnię 66m2 i znajduje się na 3 piętrze. Składa się z dwóch pomieszczeń, w tym salonu połączonego z półotwartą kuchnią, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

5 160 zł70 m² 73,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 2 bedroom apartment with a balcony! Features: living room furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

1 960 000 zł80 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużą komórką lokatorską - 79,33 m w inwestycji przy ul. Zwierzynieckiej na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Krucza,Warszawa

1 169 000 zł64 m² 18 265,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja Warszawa Śródmieście | Nowogrodzka 8 | 3 pokoje z balkonem | 64 m | 1 169 000 zł Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie z balkonem w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skorosze,Warszawa

1 205 000 zł73 m² 16 506,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku z 2004r. Zamknięte, chronione osiedle zlokalizowane przy ul. Skoroszewskiej. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

750 000 zł40 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie w przepięknej, zielonej i spokojnej okolicy na Warszawskim Żoliborzu o wielkości 39.5 m2. Świeżo po remoncie, wszystkie meble i wyposażenie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

878 173 zł33 m² 26 700,30 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy unikatową kawalerkę w prestiżowej inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments idealne dla inwestorów szukających pasywnego dochodu bez konieczności zarządzania wynajmem. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

760 000 zł48 m² 15 966,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy do sprzedania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m2 na Starym Mokotowie przy ulicy Wołoskiej. Drugie piętro w trzypiętrowym budynku z 1963 roku. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł92 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, jasne i ciche 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m2, zlokalizowane w Warszawie przy Al. J.Ch. Szucha. Mieszanie znajduje się na 3. piętrze w 5 - piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym bloku z 2016 roku, w sercu zielonej i świetnie skomunikowanej Pragi Południe za 2300zl miesięcznie + czynsz, 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł42 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu w kameralnym budynku z 2019 roku tylko 8mieszkan na klatce. 2 pokoje z aneksem kuchennym łazienka i garderoba W pełni wyposażone rtv agd duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 550 zł36 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł103 m² 72,82 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament czteropokojowy przy ul. Rydygiera - Sady Żoliborskie Miejsce w garażu i komórka lokatorska wliczone w cenę. Wykończone i wyposażone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 350 000 zł70 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentacją nieruchomości na Warszawskiej Woli, na zamkniętym osiedlu Wola Prestige przy ul.Jana Kazimierza 64. Zapraszam biura nieruchomości do współpracy przy tej ofercie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego