dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

875 000 zł60 m² 14 484,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Renesansowa 27 / Bielany klimatyczne mieszkanie w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ursynów, wyczółki ul. Kłobucka os. Central Park Ursynów > przystanek autobusowy obok budynku > w odległości ok 900 m stacja kolejowa Okęcie > przy osiedlu przedszkole oraz żłobek >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Ignacego Potockiego

Śródmieście,Warszawa

599 999 zł20 m² 29 999,90 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowa okazja. Studio z antresolą do wejścia, które łączy w sobie nowoczesny design, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat powiśla/solec (śródmieście). Wyobraź sobie poranek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

4 700 000 zł123 m² 38 329,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Biały kruk na rynku nieruchomości. Rezydencja Fryderyk - nowoczesne wydanie klasycznej elegancji. Połączenie zalet starych kamienic (wysokie sufity, czerwona cegła).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 900 zł46 m² 62,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane do 29 stycznia! Mieszkanie dwupokojowe położone w budynku z 2009 r. z oknami od strony podwórka. Składa się z; sypialni i salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 850 zł50 m² 77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Są mieszkania, które po prostu się wynajmuje i są takie, do których chce się wracać z przyjemnością. To przy al. Wyścigowej 8 zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Już od progu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz z piwnicą. Świetna lokalizacja przy metrze Natolin i Imielin, b. dobry dojazd do centrum. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł72 m² 125 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z rewelacyjnym widokiem, zlokalizowane w samym centrum Warszawy. Jego elegancki charakter podkreślają ręcznie robione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

5 500 zł56 m² 98,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | Żupnicza 26 | Praga-Południe - bez prowizji Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, w pełni umeblowane i wyposażone 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

6 000 zł40 m² 150 zł/m²

 

Piętro:25/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Towarowa Towers, bezpośrednio przy metrze Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie dostępne od 01.02.2026 25 piętro spektakularny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

2 185 092 zł73 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 73,08 m2 z przestronnym tarasem, usytuowany w nowoczesnej Rezydencji Piękna Nova, przy ul. Pięknej 15. Mieszkanie to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

30 000 zł128 m² 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament, część kompleksu oaza Mokotów, zaprojektowanego z dbałością o uniwersalny i ponadczasowy charakter. To przestrzeń, która łączy elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł34 m² 75,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Jeśli chcesz połączyć spokój po pracy z szybkim dostępem do centrum, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Jasne, zadbane mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz i daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 265 000 zł44 m² 28 555,30 zł/m²

 

Piętro:13/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jasny, 2-pokojowy apartament, położony na 13 piętrze, w prestiżowej lokalizacji Platinum Towers. Platinum towers | 44,30 m | grzybowska | 2 pokoje | loggia - umeblowany I wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Gocław,Warszawa

569 000 zł30 m² 18 778,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję na sprzedaż unikatowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,30 m , zlokalizowane w nowej inwestycji Park Leśny Rembertów przy ul. Chełmżyńskiej 198e w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Wola,Warszawa

4 000 zł44 m² 89,89 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 44,5 m z ogródkiem 30 m i klimatyzacją ul. Ordona Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem. Lokal o powierzchni 44,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w doskonałej lokalizacji lotniska Puławska 270 Na wynajem oferujemy bardzo duże, komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Puławskiej 270 jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

2 690 000 zł152 m² 17 697,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. ~Możliwość zakupu przez cudzoziemców~ Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Puławska * ciche * 38 m2 * pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka * ** mieszkanie do objęcia od 1 lutego 2026 ** tylko dla osób pracujących ** umowa najmu okazjonalnego **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

759 000 zł38 m² 19 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nietypowe a 3 pokojowe 38m2 Balkon / kuchnia widna / ładne mieszkanie dla studentów pary i 2+1 Puste gotowe! do wprowadzenia! Doskonałe dla rodziny jak i na wynajem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dolny Mokotów,Warszawa

2 540 000 zł124 m² 20 483,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Duży, klimatyzowany, jasny apartament 4 pokojowy, o powierzchni 124 metrów, z 2 balkonami, położony na 7 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Dolny Mokotów, ul. Bobrowiecka. Dolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

6 112 zł56 m² 108,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

we also speak ua | ru | eng Komfortowe i przytulne mieszkanie z balkonem do wynajęcia na urokliwym, zielonym Powiślu 54,20 m2 / 2 pokoje Pomieszczenia i Standard Ten apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dla tych, którzy latają wysoko, ale cenią spokój na ziemi Jeśli jesteś pilotem, stewardessą albo pracujesz na Lotnisku Chopina to mieszkanie zostało stworzone właśnie z myślą o Tobie. Bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja Nie szukaj dalej - to jest to! Mieszkanie, w aktualnym układzie studia z wnęką na sypialni które może stać się dwupokojowym mieszkaniem. Ma w sobie światło, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł41 m² 17 048,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

parking za szlabanem po remoncie Sady Żoliborskie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Elbląskiej (sady Żoliborskie, warszawa). Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 200 000 zł93 m² 23 605,20 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronny apartament po generalnym remoncie ul. Łucka 20, warszawa. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. This offer is available in English. Lokalizacja: ul. Łucka, dzielnica Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Torach

Włochy,Warszawa

4 700 zł67 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Włochach. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. 500 m do przystanku kolejowego Warszawa Aleje Jerozolimskie. Rozkład Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na Starym Mokotowie ul. Łowicka 19 w apartamentowcu z windą i miejscem garażowym Marzysz o zamieszkaniu w sercu Starego Mokotowa? Mam coś idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w samym sercu Warszawy - przy ul. Senatorskiej w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

1 950 000 zł60 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ekskluzywny apartament 60 m2, klimt house, mokotów budynek: apartament zlokalizowany jest w eleganckim i bardzo prestiżowym apartamentowcu Klimt House, w sercu Starego Mokotowa. Klimt House.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Saska Kępa,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! 3 pokojowe komfortowe mieszkanie W super lokalizacji - na saskiej kępie, ul Stanów Zjednoczonych. Miejsce do parkowania w cenie. Lokal już wolny! lokalizacja : 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

15 000 zł99 m² 152 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest Luksusowy Apartament w Porcie Praskim, przy ul. Sierakowskiego 1. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa 99 m2; widok na rzekę; salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolumen

Bielany,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe położone na Bielanach przy ulicy Wolumen, z dala od głośnych ulic. Zamknięte, strzeżone osiedle z ochroną. Cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 110 000 zł68 m² 16 347,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,9 m2 na pograniczu woli/śródmieścia przy ulicy Ogrodowej. Na w/w powierzchnię składają się: - 3 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie / 3 pokoje / Warszawa / Saska Kępa / wynajem / Szukasz komfortowego mieszkania do wynajęcia w Warszawie? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Brazylijskiej na Saskiej Kępie to wybór idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

859 000 zł54 m² 15 907,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, okna na dwie strony świata, rozmieszczenie pomieszczeń sprawia, że wydaję się być dużo większe. W nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z dużym balkonem, w dobrej lokalizacji, z doskonałą komunikacją, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Neseberska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem zadbane i funkcjonalne mieszkanie położone na ogrodzonym, spokojnym osiedlu z dostępem do miejsc postojowych za szlabanem. Lokal znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 480 000 zł76 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie 76 m Osiedle Saska, gocław (praga-Południe) Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie ul. Optyków, warszawa (gocław) Mieszkanie jest komfortowe, nowocześnie wykończone, położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Gocławiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2