dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 490 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 490 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walewska

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

mieszkanie do odświeżenia łazienka po generalnym remoncie w 2010 r. na podłodach w pokoju i przedpokoju klepka dębowa w dobrym stanie cicha, zielona okolica dobry dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Wola

Wola,Warszawa

1 250 zł28 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania od listopada. Bardzo urokliwa i spokojna okolica, bardzo zielono. W pobliżu dwa parki Im sowinskiego i szymanowskiego. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Rondo gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Ciche, spokojne mieszkanie na Gocławiu w ładnym apartamentowcu to świetna okazja dla osób w każdym wieku. Duży pokój 19,5 m, podłoga z paneli z widną kuchnią będzie komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

337 000 zł42 m² 8 023 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie nie wymagające od nabywcy żadnych wkładów finansowych (po remoncie) w kamienicy z 1953 roku z balkonem 2,5m2. Odnowiona i ocieplona elewacja w 2010 r., klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Mokotowie, w okolicy "sadyba Best Mal". Dogodna lokalizacja (ul. Sobieskiego), tramwaj, autobus. Spokojna, zielona okolica, budynek i klatka odnowione. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł31 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Serdecznie polecam przytulne mieszkanie w dobrej lokalizacji. Kawalerka jest umeblowana, znajduje się w niej również tv, lodówka, pralka, a w przedpokoju umiejscowiona jest przesuwana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

267 000 zł31 m² 8 711,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Sprzedam udział w mieszkaniu na Osiedlu Wólczyńska realizowanym przez Budimex. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku w niższym kompleksie osiedla na stornę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poetów

Winnica,Warszawa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie 38 m2, umeblowane, pełne agd. Duży taras 10m2. Wyremontowane, gotowe do zamieszkania. Spokojne, strzeżone osiedle. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

188 000 zł30 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam kawalerkę 30m2 na osiedlu Lewandów na warszawskiej Białołęce, w cichej i spokojnej okolicy, moja cena to 188000 zależy mi na czasie. Polecam nr telefonu:   Krzysztof

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciicha elegancka okolica z jeziorkiem kamionkowskim. Mieszkanie wyremontowane,przytulne z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

179 000 zł21 m² 8 523 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Małe,ciche, własnościowe mieszkanie na grochowie - przystanek Wspólna Droga. Okna pcv - na południowy zachód, na podłodze parkiet dębowy do odnowienia, kuchnia przechodnia z oknem,łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Całkowicie umeblowane-2 łóżka. bardzo dobry punk komunikacyjny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

220 000 zł23 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

blok i klatka po remoncie, aktualnie podzielone na dwa pomieszczenia (dwa okna) podłoga panele i terakota , w przedpokoju duża szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

186 000 zł22 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mała, zadbana kawalerka w standardzie podstawoym. Okna pcv z widokiem na cichutkie podwórko. Budynek w drugiej linii zabudowy. Dogodny punkt komunikacyjny. Numer licencji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

1 139 000 zł60 m² 18 983,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Lokal usługowy usytuowany w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych. Lokal narożny bardzo dobrze widoczny z głównego skrzyżowania Saskiej Kępy. Do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarchomińska

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł33 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w kameralnym budynku, po generalnym remoncie. Mieszkanie jednoppokojowe, wysokie - 3 m, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Brak łazienki - wanna w kuchni - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

317 000 zł41 m² 7 731,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w stadardzie deweloperskim. Duży pokój z aneksem kuchennym. Możliość podzielenia pokoju na dwa mniejsze. Okolica cicha i zielona. Dogodny punkt komunikacjny. Numer licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarchomińska

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na wysokim parterze. Po generalnym remoncie - nowe okna i drzwi. Nowe glazury i etrakoty. Nowe instalacje. Kuchnia oddzielna, widna. Zabudowa kuchni w cenie mieszkania. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł101 m² 10 396 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Lokal handlowo-usługowy na parterze budynku mieszkalnego.Dobrze widoczne duże witryny. Duża powierzchnia handlowa, łazienka oraz magazynek. Pomieszczenia wykończone w wysokim standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Lokal handlowo-usługowy na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego. Lokal posiada duże witryny od ulicy, drzwi antywłamaniowe, siłę, monitoring, kamery, ochronę, internet, podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 600 000 zł750 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Lokal użytkowy o pow.750m2 w stanie surowym zamkniętym, na parterze., odzielne wejscie od ulicy. Wysokość pomieszczeń od 3.5m do 6m. Istnieje mozliwość zrobienia dwóch poziomów na pow.250m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w standardzie podstawowym. Duży pokój z balkonem, na podłodze pcv. Kuchnia oddzielna, widna. Okna pcv. Klatka po remoncie. do mieszkania przynalezy piwnica. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

246 000 zł28 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Budynek zlokalizowany w pobliżu ul. Anielewicza w dobrym punkcie komunikacyjnym. Wymienione instalacje. Zadbana klatka schodowa. Bardzo dobre miejsce pod względem infrastruktury. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

255 000 zł27 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne,ciche mieszkanie warte obejrzenia!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam bardzo ładne mieszkanie znajdujące się na Grochowie o powierzchni 36m2 na 7 z 8 pięter. W skład mieszkanie wchodzą: pokój 18m2, kuchnia 9m2, łazienka 5m2, przedpokój 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwaldzki

Żoliborz,Warszawa

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

"Piękne, słoneczne mieszkanie w budynku z lat 60-tych na Starym Żoliborzu z rozległym widokiem na panoramę miasta. Budynek w dobrym stanie, z cegły, pełna infrastruktura-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

studio 37 metrów w praskiej kamienicy z klimatem. pięknie nowocześnie urządzone, przestrzenne, jasne, ciepłe. olbrzymie okna, duży balkon, kompletnie odrestaurowane, wysokie sufity. pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 1 pokojowe, 31m, cicha i ładna okolica. Parter, widna kuchnia. Mieszkanie jest w całości umeblowane. Cena 1450zł./m-c. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł21 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę kawalerkę 21m2 w centrum Warszawy- ul. Bagno. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze, składa się z przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki i pokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Powisle-ul. Fabryczna. Wynajme kawalerke typu studio 33m2, parter (żaluzje antywłamaniowe). Kuchnia wyposażona w szafki, piekarnik, płyte elektryczną, lodówke oraz pralkę. Pokój do urządzenia we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę kawalerkę na Nowym Bemowie (osmańczyka). Przestronna i słoneczna, duży balkon od strony pd-zach., I piętro, nowe budownictwo, osiedle strzeżone. Wolne od 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł31 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 31 m2 na Saskiej Kępie przy Al. Stanów Zjednoczonych. Mieszkanie składa się z: - pokoju - 20 m2, z oknem przez całą szerokość pokoju, na podłodze odświeżona mozaika -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Ursus

Ursus,Warszawa

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle Skorosze na granicy Włoch i Ursusa ciche, ogrodzone i chroniona blok 24h, monitoring, miejsce parkingowe na zewnątrz. Mieszkanie w pełni umeblowane, nowocześnie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

280 000 zł33 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w kameralnym budynku na Grochowie, pomiędzy Rondem Wiatraczna i Parkiem Znicza. Blisko komunikacji miejskiej (10 min. do centrum), parku, centrum handlowego, klubu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 31 m2 pokój z widną kuchnią, stan bardzo dobry, umeblowane, lodówka, kuchenka mikrofalowa. Możliwość podłączenia internetu, linii telefonicznej. Bardzo cicha okolica, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

super okazyjna kawalerka Bez agencji telefon bezpośrednio do właścicielki   Komfortowa kawalerka dla singla lub pary na luksusowym strzeżonym osiedlu na Tarchominie, ul. Mehoffera Ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka mieści się w bloku przy ulicy Braci Załuskich (żoliborz, sady Żoliborskie). Jest to bardzo cicha i zielona okolica, dużo drzew, dobra infrastruktura jeśli chodzi o sklepy (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł19 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Sprzedam spółdzielcze-własnościowe z kw, o pow. 18,63m2. Kawalerka znajduje się na szóstym piętrze, w budynku przy ul. Zwycięzców (blisko ul. Francuskiej) na Saskej Kępie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sztabowa

Gocławek,Warszawa

345 000 zł44 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio sprzedam luksusowe mieszkanie 44 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym.Do mieszkania przypisane jest miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 25 000 pln).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Garibaldiego

Warszawa,mazowieckie

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: meble: umeblowane; winda: jest; piętro: 1; liczba pięter: 5; media: domofon, internet, tv kablowa; mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone. Cena zawiera wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wandy

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie własnościowe hipoteczne (ze wpisem do księgi wieczystej) na Saskiej Kępie przy ul. Wandy. Duży pokój z widną kuchnią, 37 m2. Drugie piętro. Doskonała lokalizacja,.