dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Montwiłłowska

Targówek,Warszawa

430 000 zł31 m² 13 773,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka z oddzielną kuchnią z oknem, loggią i miejscem postojowym w hali garażowej. Osiedle Wilno powstało według spójnego planu urbanistycznego inspirowanego architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolność

Wola,Warszawa

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy przestronne jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią w kamienicy z 1910 r. na bliskiej Woli przy ul. Wolność 2a. Duży pokój wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

357 000 zł31 m² 11 628,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka na Targówku. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych. Klatka po remoncie, nowe 2 windy. Lokal składa się z: pokoju, kuchni łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio z Widokiem na Panoramę Warszawy. Mieszkanie dostępne od marca 2023. Mieszkanie jest przytulne i bardzo jasne, w pełni wyposażone do życia. Opis mieszkania: - 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Stanów Zjednoczonych

Mokotów,Warszawa

378 900 zł30 m² 12 630 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 6 piętrze 10-piętrowego budynku 1968 roku na Pradze-Południe przy al. Stanów Zjednoczonych 16. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Augustówka

Augustówka,Warszawa

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęci 1/2 domu w spokojnej okolicy osiedle domków jednorodzinnych. Nieruchomość o powierzchni 45m2 składa się z kuchni, łazienki, dużego pokoju/sypialni oraz korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 499 zł25 m² 99,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Elegancka, wyjątkowo urocza kawalerka 26m2 w całkowicie zrewitalizowanej z zachowaniem dbałości o szczegóły secesyjnego wystroju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Miła

Wola,Warszawa

408 000 zł23 m² 17 586,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Do sprzedania bardzo ładna kawalerka na Muranowie. Mieszkanie jest zadbane, wymieniono instalacje, nie wymaga nakładów finansowych, sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcinkowskiego

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 30m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Warszawa ul. Karola Marcinkowskiego. Mieszkanie usytuowane na ostatnim 4 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorlicka

Szczęśliwice,Warszawa

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka 29 m2 przy ulicy Gorlickiej 6. *Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku. *Bezpośrednie połączenie komunikacyjne z każdą dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

270 710 zł24 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w stanie surowym i świetnej cenie? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ursus,Warszawa

350 000 zł32 m² 10 849,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie do remontu Z przyjemnością przedstawiamy do sprzedaży kawalerkę zlokalizowaną w Ursusie przy ul. Generała Sosnkowskiego 13 o powierzchni 30,30 m2 Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Daleka

Ochota,Warszawa

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja na styku Śródmieścia i Ochoty. Rejon Koszykowa, pl. Zawiszy, pl. Narutowicza. Atrakcyjna kawalerka z osobną kuchnią. Mieszkanie zadbane, po odświeżeniu. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

399 000 zł26 m² 15 525,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

>Kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura. Wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca< na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,7 m 2. Znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczyńska

Mokotów,Warszawa

400 000 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż znajdującego się w bloku przy ul. Korczyńskiej 10. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

520 000 zł29 m² 17 931 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, jasnej kawalerki. Funkcjonalna nieruchomość w stanie do zamieszkania znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę przy ul. Wileńskiej na Pradze Północą. Nieruchomość mieści się w bloku mieszkalnym z windą. Mieszkanie o powierzchni 27 mkw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

339 000 zł29 m² 11 633,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka o powierzchni 29,14 m2 zlokalizowana w Warszawie przy ul. Marywilskiej - Inwestycja Miasto Moje/ Żerań. Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 - piętrowym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

417 000 zł32 m² 12 870,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie z wyposażeniem o powierzchni 32,5m2 usytuowana na 7 piętrze w wysokim bloku zlokalizowana na warszawskim Targówku przy ulicy Tokarza. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

498 000 zł32 m² 15 389 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu powiśla. Rewelacyjnie położone 1 pokojowe mieszkanie O powierzchni 32,36M2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wilanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Anielewicza

Nowolipki,Warszawa

385 000 zł24 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Wola-Nowolipki ul. Anielewicza 28 (tuż przy centrum handlowym Klif) 23,3 m2 | 1 pokój | osobna kuchnia z oknem | balkon 1,5 m2 | piwnica ok 3m | 1 piętro Mieszkanie 23,5 m2, 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

534 500 zł27 m² 20 109,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Atrakcyjna kawalerka z dużym prywatnym ogródkiem (76,70 m2) na Woli. Wysokość mieszkania 3,50 m. Dodatkowa powierzchnia to ogródek 76,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Mokotów,Warszawa

570 000 zł26 m² 21 590,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż Klimatyczna kawalerka na drugim (ostatnim) piętrze w pięknej, kameralnej willi z podwórkiem położonej przy Parku Dreszera na Górnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

566 298 zł31 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka z ogródkiem o pow. 16 m2 - odbiór III kwartał 2023 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowej inwestycji w samym sercu Woli. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

749 000 zł32 m² 23 046,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Nowojorski klimat w Centrum Warszawy! Cudowna energia i magia tych czterech ścian sprawi, że nie będziesz chciał opuszczać swojego nowego mieszkania. A lokalizacja ma do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

459 000 zł32 m² 14 254,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie - duża kawalerka o powierzchni 32,3m2 usytuowana na 4 piętrze w budynku 6 piętrowym zlokalizowana w bardzo dobrej lokalizacji - na warszawskim Targówku przy ul.Gajkowicza. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł34 m² 74,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 33,6 m usytuowane na 1 piętrze w budynku 10 piętrowym. Rozkład mieszkania : - pokój 20 m , - kuchnia z oknem 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

592 000 zł31 m² 18 974,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na warszawskiej Woli, w lokalizacji premium, blisko centrum. Termin oddania: do IV kwartału 2023 Mieszkanie na parterze typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sapieżyńska

Śródmieście,Warszawa

3 850 zł40 m² 96,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament z balkonem na 1 piętrze w 3 piętrowej odnowionej kamienicy na Nowym Mieście w bezpośrednim sąsiedztwie Starówki. Budynek z cegły, znakomicie zaizolowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł25 m² 116 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealne dla pracownika firmy - faktura vat! Do wynajęcia studio znajdujące się przy ul. Pawiej na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca z ochroną. Mieszkanie ma status lokalu hotelowego. Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

1 200 zł10 m² 120 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę ostatni wolny pokój w pięciopokojowym mieszkaniu na warszawskim Bródnie. Poza niezależnymi pokojami, w mieszkaniu znajdują się także dwie łazienki, przedpokój i wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczewska

Bielany,Warszawa

685 000 zł44 m² 15 693 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na warszawskich Starych Bielanach przy ulicy Kleczewskiej. Budynek z lat 30-tych XX wieku zachował prostą, modernistyczną formę, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 860,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w pięknej kamienicy z 1956 roku o przepięknym widoku na miasto a do tego, położenie mieszkania jest w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

390 000 zł26 m² 15 175,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością chciałbym Państwu przedstawić mieszkanie w świetnej lokalizacji , przy Galerii Mokotów. W okolicy znajduje się liczna ilość lokali gastronomicznych oraz usługowych, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

336 000 zł25 m² 13 280,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka o powierzchni 25.30m2 usytuowana na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy ulicy Marymonckiej. Lokal składa się z : 1 pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Niska

Wola,Warszawa

444 000 zł26 m² 17 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kawalerka o powierzchni 26 m2 usytuowana na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowana przy ul Niskiej. Budynek z cegły, bez windy. Na powierzchnię mieszkania składa sie: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kordeckiego

Grochów,Warszawa

1 900 zł16 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie z antresolą, trzecie piętro kamienicy z 1936 roku, w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. *Grochów, świetny punkt komunikacyjny, zaledwie 190 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

1 800 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie na Pradze Północ, w cichej, zielonej i spokojnej okolicy. *Świetnie skomunikowane, w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe. *W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

369 000 zł30 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 obok Galerii Północnej. Podstawowe informacje: mieszkanie niedawno odświeżone, bez konieczności wkładu własnego, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Przestronne 1- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 31 m2 na warszawskich Stegnach. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

579 000 zł36 m² 15 906,60 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty tel. Przestronne 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,4 m2 na Mokotowie przy metrze Wilanowska Podstawowe informacje: mieszkanie niedawno odświeżone, bez konieczności wkładu.