dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

508 200 zł26 m² 19 538,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry! Mam na sprzedaż niesamowitą kawalerkę pod inwestycję. Brak dodatkowych opłat - brak prowizji dla biura, brak podatku pcc. Mieszkanie oddane będzie w I kwartale 2024 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

320 152 zł18 m² 17 343 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Witam. Mam do zaoferowania świetne mieszkanie inwestycyjne w oddanym do użytku budynku. Udogodnienia: klimatyzacja, samoobsługowa pralnia, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, stacja ładowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

427 000 zł27 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy metrze Słodowiec: - pokój (17,2m2) z oddzielną, widną kuchnią (3,6m2), łazienką (3m2) i przedpokojem (2,8m2), - w stanie bardzo dobrym, do odświeżenia, - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

520 000 zł26 m² 19 969 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania piękna kawalerka z 2021roku znajdująca się Vis a Vis, ul.Ordona 5F. Bardzo blisko centrum (dojazd około 5 minut), 2 przystanki od Ronda Daszyńskiego lub do dworca zachodniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

529 000 zł29 m² 18 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 28,75 m2 na zielonym Wilanowie. z dużym balkonem + garaż Układ pomieszczeń: - salon ok. 20 m2 - Kuchnia ok.5 m2 - Łazienka ok. 4 m2 Dodatkowo: -balkon ok.7 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Praga-Południe,Warszawa

576 200 zł38 m² 15 060,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru! Funkcjonalna kawalerka już może być Twoja. - duże panoramiczne okna z białym od wewnątrz wykończeniem i filtrami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalbmierska

Stare Bielany,Warszawa

494 000 zł36 m² 13 586,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży słoneczna kawalerka o wielkości 36.6m2. Istnieje możliwość przerobienia na dwupokojowe. Salon z balkonem widna kuchnia, łazienka z prysznicem. Czynsz wynosi 465zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

425 110 zł30 m² 14 255,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na prezentację pieknej kawalerki wraz z ogrodem, bez prowizji. Informacje ogólne Inwestycji: udogodnienia: w pobliżu inwstycji znajdują się tereny zielone, lokale usługowe, placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z widną kuchnią oraz dużym 2,5m balkonem. Zlokalizowane w bardzo cichym i pełnym zieleni rejonie Muranowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ziemowita

Targówek Fabryczny,Warszawa

380 000 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż studio o powierzchni użytkowej 20 m2 (całkowitej 32 m2), piętro 4/4 bez windy w kamienicy z 1932 r. Targówek Fabryczny. Idealne dla singla lub pary. Mieszkanie to: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Białołęka

Białołęka,Warszawa

380 000 zł35 m² 10 826,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Jednopokojowe mieszkanie położone na cichym i spokojnym osiedlu. Osiedle jest ogrodzone i chronione, co stwarza jego mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 834,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bardzo prestiżowej dzielnicy Muranów w świetnie skomunikowanym punkcie miasta. Budynek z lat 60-tych, lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

459 000 zł30 m² 15 506,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę po remoncie zlokalizowaną na Mokotowie / Ksawerów. Nieruchomość znajduję się na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wybudowanym w 1969.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łomżyńska

Stara Praga,Warszawa

640 000 zł44 m² 14 545 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mamy nową ofertę! warto! Gotowiec Inwestycyjny. Mieszkanie podzielone na 2 mieszkania. Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Idealne na inwestycję mieszkanie Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

375 000 zł22 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę z własnym tarasem zlokalizowaną w zielonej części Praga Północ / Nowa Praga tuż obok Zoo. Nieruchomość znajduję się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę o powierzchni 26,70 m2 zlokalizowaną na Woli / Śródmieściu, tuż obok Złotych Tarasów. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

489 000 zł29 m² 16 862,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29 m , 7 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1980 roku -warszawa, żoliborz, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Budynek ocieplony, wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wola,Warszawa

375 000 zł30 m² 12 664,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Jesteś zainteresowany? skonatktuj się złóż ofertę - cena do negocjacji Co: kawalerka Powierzchnia: 29 m2 Gdzie: obozowa 56, wola 5 piętro na 10 Cena 375 000 pln Stan: do remontu pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Muranów

Muranów,Warszawa

545 000 zł32 m² 17 301,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ładna kawalerka na Muranowie. Ustawny pokój z dwoma oknami, kuchnia w aneksie, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafami. Lokal w dobrym stanie do odświeżenia, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasnobrodzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

2 000 zł32 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, jednopokojowe mieszkanie. Mieszkanie o pow. 32,4m2 na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z balkonem. Lokal odświeżony. Standard podstawowy. Rozkład Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesna, przyjemna kawalerka o wygodnej powierzchni: 35m2 w apartamentowcu z 2015 r. przy ul. Żeromskiego 1 na pograniczu Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

379 000 zł31 m² 12 225,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 1 pokojowe z otwartą kuchnią w powojennym budynku z cegły niedaleko Placu Hallera i Skweru Żurowskiego. Powierzchnia 31 m2, czynsz 450zł. Położone 5 minut od Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Majolikowa

Białołęka,Warszawa

430 000 zł32 m² 13 271,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania kawalerka 32,4m2. Mieszkanie wykończone, ciepłe, jasne i przytulne. Osiedle zrealizowane przez znanego developera orco. Na podłodze panele w kuchni, przedpokoju, łazience gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rembertów,Warszawa

2 000 zł30 m² 67,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do wynajęcia jednopokojowego mieszkania w bardzo cichej okolicy w otoczeniu dużego kompleksu leśnego w Rembertowie przy ul. Kramarskiej. Idealne miejsce dla singla, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Grochów,Warszawa

931 000 zł58 m² 15 969 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1974

Mamy nową ofertę! warto! Gotowiec Inwestycyjny. Mieszkanie podzielone na 3 mieszkania. Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Idealne na inwestycję mieszkanie Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

540 000 zł34 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Ciekawa oferta cichego jednopokojowego mieszkania położonego w dobrym punkcie górnego Mokotowa nieopodal ul. Madalińskiego! Na powierzchnię lokalu składa się pokój o powierzchni 20 m2, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

1 800 zł17 m² 105,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka na Bielanach, w pełni umeblowana i wyposażona. *Ciche i spokojne osiedle. *W pobliżu park, basen oraz liczne sklepy handlowo-usługowe. *Doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna, odświeżona kawalerka położona u zbiegu ul. Grójeckiej i ul. Banacha. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, ma 25 mkw i składa się z niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Przy Torach

Włochy,Warszawa

390 000 zł30 m² 12 913,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka z balkonem zlokalizowana w Warszawie dzielnica (włochy) ul. Przy torach 3 - Inwestycja Aurora dewelopera Dantex *sprzedaż na zasadzie cesji -stan deweloperki -możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

2 000 zł35 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia bardzo ładne 1-pokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku, na ul. Egejskiej osiedle Stegny. Idealne dla singla lub pary. Uwaga! najem tylko okazjonalny, minimum na 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

367 151 zł21 m² 17 343 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokale inwestycyjne w nowym apartamentowcu jw Construction. W ofercie mieszkania od 16,95m2 do 52,27m2 Udogodnienia: klimatyzacja, samoobsługowa pralnia, udogodnienia dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

553 323 zł27 m² 20 275,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości oraz lokalizacja: prezentowana nieruchomość jest wybudowana w standardzie premium oraz posadowiona wśród licznych terenów zielonych wewnętrznych oraz zewnętrznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Fantastyczne mieszkanie typu studio w prestiżowej lokalizacji! co otrzymujesz decydując się na tę ofertę ? -wygodną powierzchnię mieszkania wynoszącą 34 m2 - układ pozwalający zachować duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji.Cena najmu zawiera czynsz Jana Pawła II , mieszkanie jednopokojowe z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane + pralka, lodówka. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Radna

Mokotów,Warszawa

650 000 zł25 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w najpiękniejszej kamienicy na Warszawskim Powiślu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy z windą z początku XX w. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Powiśle

Powiśle,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 mkw zlokalizowane na zielonym Powiślu przy ul. Fabrycznej 9. Mieszkanie mieści się w budynku z ochroną na 1 piętrze. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kordeckiego

Grochów,Warszawa

1 320 zł13 m² 101,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka na parterze w kamienicy z 1936 roku w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. *Grochów, świetny punkt komunikacyjny, zaledwie 190 metrów do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio do wynajęcia, o powierzchni 30m2, parter/4 bez windy w kamienicy z 1905r przy ul. Lwowskiej, śródmieście. Doskonałe dla singla/singielki lub pary, również na gabinet. Cena: 3 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

840 000 zł37 m² 22 225,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m2 w unikatowej inwestycji Art Deco Apartamenty na Woli projekt w stylu kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

539 900 zł29 m² 18 395,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w zielonej części Muranowa przy zbiegu ulicy Solidarności i Jana Pawła II. Atuty mieszkania: - ciche otoczenie - rozkład mieszkania - niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Rechniewskiego

Gocławek,Warszawa

460 000 zł27 m² 16 862,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wygodne jednopokojowe mieszkanie na Osiedlu Przy Promenadzie. Osiedle Przy Promenadzie posiada atrakcyjną lokalizacje. Położone jest na warszawskim Gocławiu przy ul. Rechniewskiego,.