dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Kabaty

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

830 000 zł75 m² 11 066,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

! bezpośrednio! dziękujemy agencjom i pośrednikom! Jedno z najpiękniejszych mieszkań na Kabatach. Powierzchnia użytkowa - prawie 75m2, słoneczne, ciche, urządzone przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio. Piękne mieszkanie na Kabatach z dużym 15 m2 balkonem (zadaszonym), z widokiem na Las Kabacki (okna wychodzą na stronę południową). Kuchnia z oknem, zabudowana ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

835 000 zł80 m² 10 437,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze z 3 tarasami w świetnej lokalizacji na Kabatach (w bezpośredniej bliskości Lasu Kabackiego) na zamkniętym osiedlu nordic star z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kabaty

Kabaty,Warszawa

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

bardzo ładna okolica, kawiarenki, plac zabaw dla dzieci, dwa kroki do całodobowego tesco i stacji metra. Wolne od poczatku lipca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kabaty

Kabaty,Warszawa

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w odległości zaledwie 50 m od metra Kabaty. W budynku znajduje się klub fitness z basenem. Całodobowa ochrona. W niewielkiej odległości hipermarket, bazarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

1 433 zł27 m² 53,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na Kabatach. Dla osoby niepalącej. Studio z aneksem kuchennym i sypialnym. Umeblowane (wersalka, regał, stół, krzesła, meble kuchenne i łazienkowe) - wraz z tv, pralką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

629 000 zł68 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Budynek: blok mieszkalny Technologia budowy: cegła Rok budowy: 1999 Rok ostatniego remontu: 2008 Pietro: parter/4 Pomieszczenia: pokój dzienny 14m2 Pokój 10m2 Pokój 12m2 Pokój 12m2 Aneks kuchenny 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

905 000 zł82 m² 11 036,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 81,70 m z osobną widną kuchnią, oddzielnym wc i łazienką. Ciche, dwustronne (okna wschód-zachód), zlokalizowane na V (ostatnim) piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie, komfortowo wykończone mieszkanie w nowym budynku zlokalizowanym bardzo blisko stacji Metra Kabaty. Do wynejęcia od czerwca na długi okres czasu. Mieszkanie jest wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie przy metrze Kabaty, bardzo ciche i widne,wysoki standard, nowe meble, szafa przesuwna, agd w tym duża lodówka i zamrażarka. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy metrze garaż dwustronne umeblowane wyposażone

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na Kabatach, ul. Ekologiczna, 45m2, IV piętro bez windy w klatce wejściowej istnieje możliwość skorzystania z windy z poziomu garażu podziemnego lub sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

811 000 zł82 m² 9 890,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo wygodne, okna drewniane na wschód i zachód. Rolety na oknach elektrycznie sterowane. Osiedle zamknięte, strzeżone. Taras i ogródek ok. 20m2. Zabudowa kuchenna wysokiej klasy. Wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne, ciche, słoneczne mieszkanie o doskonałym rozplanowaniu. Wolne od 1 marca. Powierzchnia pokoi: salon z otwartą kuchnią 29,6o m2; 2 sypialnie: 11,2o i 11,4o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ursynów - ładne, nowe, wysokie, umeblowane mieszkanie. W przedpokoju dwie duże szafy i lustro, duża łazienka z wanną i pralką. Duży pokój z aneksem kuchennym, umeblowany (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

625 000 zł61 m² 10 245,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio: bardzo ładne czyste jasne mieszkanie na Kabatach blisko lasu. 61m2 + oddzielna pralnia (do każdego mieszkania) I miejsce parkingowe w garażu.II piętro/3 Mieszkanie z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

3 300 zł110 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: piętro: 3; balkon: jest; meble: brak umeblowania; garaż: garaż; wielopoziomowe: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; pow. balkonu: 4 m2; liczba pięter: 3;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: piętro: 1; balkon: jest; meble: umeblowane częściowo; garaż: brak; media: domofon, internet, tv kablowa; winda: jest; liczba pięter: 8; mieszkanie na Kabatach 5 min. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 800 zł71 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: piwnica: jest; piętro: 1; ochrona: os. zamknięte; balkon: jest; stan lokalu: bardzo dobry; meble: brak umeblowania; garaż: garaż; media: domofon, internet, tv kablowa; pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 200 zł68 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio wynajmę 3 pokojowe mieszkaie na drugim piętrze. Dobry standard - parkiet, całkowicie wyposażona kuchnia min zmywarka, lodowka, pralka. Sypialnia umeblowana. Na korytarzu duża zabudowna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 900 zł88 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: piwnica: jest; ochrona: ochrona; garaż: garaż podziemny; piętro: 3; winda: jest; meble: umeblowane częściowo; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; liczba pięter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: garaż: brak; piętro: 1; winda: jest; meble: umeblowane częściowo; balkon: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; liczba pięter: 8; mieszkanie na Kabatach 5 min. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kabaty

Kabaty,Warszawa

540 000 zł55 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowe mieszkanie 2-pokojowe, 55 m kw. : salon: 21, 6 m kw. Sypialnia: 13,5 m kw. Kuchnia: 7 m kw. Łazienka: 4,5 m kw. Przedpokój: 2,9 + 5,5 m kw. Dodatkowo: oranżeria (6,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę dwupokojowe (sypialnia, garderoba, łazienka i salon z aneksem kuchennym) 60m mieszkanie, 2 piętro, winda, na osiedlu Nordik Star, położonym 7 minut od stacji metra Kabaty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 250 000 zł169 m² 13 313,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

169m2_unikalny_jednopoziomowy_penthouse_na ostatnim, 7 piętrze_bezpośrednio_ Znaleziono nam dom na który czekaliśmy ponad rok .stąd taka uważamy atrakcyjna cena na nasz apartament :) :) :). taniej nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

4 900 zł165 m² 29,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: głośność: ciche; garaż: garaż podziemny; piętro: 0; winda: jest; meble: umeblowane; balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; stan lokalu: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio, na poddaszu 4 piętro, nowe budownictwo - Kabaty, ul. Ekologiczna cicha, spokojna okolica, skwerek przed budynkiem, osiedle strzeżone 45 m2 + 15 m2 antresola, nowocześnie urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

4 900 zł165 m² 29,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; stan lokalu: bardzo dobry; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 0; garaż: garaż podziemny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 1; garaż: brak; mieszkanie na Kabatach 5 min. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 900 zł88 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 4; winda: jest; piwnica: jest; piętro: 3; garaż: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

376 000 zł38 m² 9 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w idealnym stanie-do wprowadzenia. Ciekawie i dobrze urządzone. W przedpokoju szafa wnękowa. W pokoju aneks kuchenny. Zabudowa kuchni i sprzęt agd pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 4; winda: jest; piętro: 1; garaż: garaż podziemny; komfortowe, dwupokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

2 950 zł76 m² 38,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego 3-pokojowego w pełni wyposażonego mieszkania? Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie w cichej okolicy da możliwość wypoczynku po pracy lub nauce. Las Kabacki oraz Ursynowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

4 900 zł165 m² 29,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie odnowione. Metro Kabaty 200 metrów. W pobliżu szkoła, przedszkole, tesco itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

1 069 000 zł80 m² 13 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie bardzo pięknie położone z widokiem na zieleń i park, bardzo cicha i spokojna okolica. Osiedle Vita Park - zamknięte, monitorowane+ochrona, z fontannami, ławeczkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztanowa

Kabaty,Warszawa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Mieszkanie dwupokojowe o pow. 52 m2 na I ym piętrze na 5 przy tzw. al. Kasztanowej. Kuchnia otwarta z barkiem połączona z salonem - w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

przy metrze częściowo umeblowane, blisko tesco 24 h,las kabacki, w budynku basen,garaż dodatkowo płatny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

485 000 zł58 m² 8 362,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W cenie garaż podziemny, duża loggia 6m.kw; 100m do stacji metra Kabaty i 2 krytych basenów, fitness, przedszkole, szkoła podst. i gimnazjum, wew. patio z placem zabaw; budynek strzeżony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 45m2, dwa pokoje + kuchnia + łazienka, ul. Ekologiczna 8, IV piętro Salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, obszerna łazienka, oddzielna kuchnia. Salon z tv + sat Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

3 300 zł108 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w rejonie lasu i stacji metra Kabaty z widokiem na dolinę Wisły. 2 balkony, 2 łazienki, 2 miejsca postojowe, 2 piwnice, kuchnia z pełnym agd- siemens, obok pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 4; winda: jest; piętro: 4; garaż: garaż podziemny; mieszkanie dwupoziomowe,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij