dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

309 000 zł23 m² 13 434,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 23 m2 z balkonem, zlokalizowane na 3 piętrze z 3 w bliskim sąsiedztwie pkp Olszynka Grochowska. Idealnie sprawdzi się dla młodych osób jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

955 000 zł49 m² 19 450,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie o pow. 49,10 m2 przy ul. Niecałej. To jeden z najbardziej cenionych adresów w Warszawie. Elegancka i spokojna okolica. Nieruchomość zlokalizowana jest jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

455 000 zł42 m² 10 731,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,4 m2 znajduje się przy ul. Motorowej 2 na monitorowanym osiedlu z 1990 roku. Własnościowe mieszkanie o ekspozycji południowo-zachodniej mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

569 000 zł64 m² 8 946,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Myślisz o zainwestowaniu w doskonałą nieruchomość, która będzie na Ciebie pracować? A może Marzysz o własnym mieszkaniu z unikatowym widokiem? Powodów dlaczego czytasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalne dwa pokoje z półotwartą kuchnią i dużą loggią. Mieszkanie jest bardzo ciche i usytuowane od wschodu. Mieszkanie ma świeżo odmalowane ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

580 000 zł52 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli. Nieruchomość o powierzchni 52 m2 usytuowana jest na 8 piętrze. W jej skład wchodzą : - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 734,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

nie jest aktualne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

1 120 000 zł71 m² 15 774,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Polecamy jasne, do własnej adaptacji, 3 pokojowe przy ul.Wareckiej w Śródmieściu Kamienica, cegła 1953r Wysokość 2,80 m Ekspozycja południowo-zachodnia Z planowanym miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Ulrychów,Warszawa

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Super cena najtańsze w okolicy! Metro Młynów - 3 pokoje, kuchnia z oknem, pełen rozkład przy Krępowieckiego. Mieszkanie do własnej aranżacji, idealne dla rodziny lub inwestycyjne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korytnicka

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł52 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Korytnickiej, w cichej części warszawskiej Pragi Południe. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie do remontu, 38 m2, piętro 6/10. Mieszkanie: - ustawny pokój dzienny, - sypialnia - łazienka z prysznicem, umywalką i wc - oddzielna kuchnia - balkon - 1,5 m2 Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na dolnym Mokotowie. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - oddzielnej sypialni - łazienki - przedpokoju - balkonu. Mieszkanie jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Mokotów

Mokotów,Warszawa

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na Dolnym Mokotowie, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Dojazd do centrum zajmuje 10 minut, tyle samo co spacer do Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

756 000 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z windą na Nowolipkach. Mieszkanie o pow. 56 m2 usytuowane w kamienicy z windą z lat 50. Budynek po remoncie, ocieplony, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

305 000 zł20 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Idealne na inwestycję Mieszkanie na Pradze Północ, w okolicy Placu Hallera. Usytuowane na 3 piętrze w budynku z lat 50-tych. Składa się z: pokoju, łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krechowiecka

Żoliborz,Warszawa

794 000 zł51 m² 15 483,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu zlokalizowane w niezwykle atrakcyjnej części Żoliborza przy Placu Lelewela. Nieruchomość o powierzchni 51,28 mkw znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Śródmieście,Warszawa

979 000 zł55 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej kamienicy w centrum miasta? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Jasna, przestronna kawalerka 37,5 m2 (wcześniej 2 pokoje) z widną, osobną kuchnią, łazienką, przedpokojem i loggią. Wysokość pomieszczeń 2,72cm. Mieszkanie na 2 piętrze, bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

400 000 zł31 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- na sprzedaż - Atrakcyjne mieszkanie na Ursynowie w bliskiej lokalizacji metra Stokłosy. 31 m2 w spokojnej i zielonej okolicy. W pobliżu przedszkole, szkoła, plac zabaw, boisko oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

375 000 zł31 m² 12 135,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży kawalerkę o pow. 31 m2 znajdującą się na Ursynowie tuż przy Metrze Stokłosy. Mieszkanie jest do remontu. Zapraszamy inwestorów, fliperów, klientów nie bojących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

269 000 zł31 m² 8 756,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w pięknej, odnowionej kamienicy na starym Rembertowie. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, osobnej ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Tarnowiecka

Gocławek,Warszawa

948 000 zł96 m² 9 824 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy dwupoziomowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 60M2,3pokoje, żoliborz ul.KRASIŃSKIEGO,SADY ŻOLIBORSKIE Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spalska

Czerniaków,Warszawa

765 000 zł60 m² 12 814,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia 3-stronną, 3-pokojową nieruchomość o łącznej powierzchni 59,7 mkw, położoną w zielonej części Mokotowa. W skład wchodzi; * salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

968 000 zł84 m² 11 455,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli blisko Obozowej. Sciany i sufity; wykonane gładzie gipsowe i pomalowane, reszta do remontu. Mieszkanie o powierzchni 84,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Centrum,Warszawa

985 000 zł64 m² 15 512 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Trzypokojowe mieszkanie w samym sercu miasta! mieszkanie Mieszkanie rozkładowe trzy pokoje. Składa się z salonu, około 20m2, widnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł39 m² 17 692,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. Poznańskiej. Budynek z 1912roku, mieszkanie usytuowane na parterze. Bardzo ciche (drugi dziedziniec).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

729 000 zł62 m² 11 682,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność przedstawić przestronną, rozkładową 3-pokojową nieruchomość (62,40 m2) w przedwojennej kamienicy do własnej aranżacji, usytuowaną blisko wum oraz Parku Pole Mokotowskie/ Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Koło,Warszawa

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, balkonem i piwnicą. Zlokalizowane jest na Woli (os. Koło) przy ul. Księcia Janusza - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogatyńska

Górce,Warszawa

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Bogatyńskiej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 80m2, którą składa się z: - 3 pokoi z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Praga-Południe,Warszawa

555 000 zł47 m² 11 833,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kochasz zieleń? Zależy Ci na łatwym i szybkim dojeździe do centrum? A może uwielbiasz pyszne jedzenie na wyciągnięcie ręki? Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na zielonej Saskiej Kępie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

610 000 zł57 m² 10 701,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż bardzo ustawne mieszkanie z oddzielną,widną kuchnią w super lokalizacji, usytuowane przy ulicy Elbląskiej na Warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie jest idealną propozycją zakupu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 124 000 zł70 m² 15 988,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowane w samym centrum Warszawy. Kamienica z lat 50, w której znajduje się lokal zlokalizowana jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

435 000 zł37 m² 11 662,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dolny Mokotów. Belwederska przy Piaseczyńskiej. Budynek z lat 60tych po pełnej modernizacji. W bardzo dobrym stanie technicznym. Mieszkanie z balkonem z pięknym widokiem na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

440 000 zł36 m² 12 290,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie do remontu w okolicy Mariny Mokotów. 10 minut spacerem do wum! Mieszkanie składa się z 2 pokoi, 2 przedpokoi, zamykanej kuchni z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sozopolska

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł67 m² 10 283,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko u Nas! Mamy Państwu do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie położone w samym sercu dolnego Mokotowa. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Sozopolskiej. Budynek budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł40 m² 11 645,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Już po umowie przedstępnej! zapraszam jednak do nawiązania kontaktu - znajdę inne mieszkanie Doskonała lokalizacja, doskonała komunikacja, doskonałe piętro (bo ani za nisko - ani za wysoko).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania mieszkanie o pow. 54,85 m2, zlokalizowane na 1 piętrze z 4 w zmodernizowanej kamienicy w bliskim sąsiedztwie Metra Ratusz Arsenał. Idealnie sprawdzi się dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

449 000 zł28 m² 16 327,30 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz mieszkania w super lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie na Woli przy ulicy Chłodnej usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 53 m2, 3 pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, dużym balkonem i piwnicą, zlokalizowane na ostatnim piętrze w 10-piętrowym bloku na Bródnie, przy ul. Rembielińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

445 000 zł26 m² 16 856,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 26,4 m2 w Warszawie na ul. Żelaznej. W skład lokalu wchodzą: - pokój, - widna kuchnia, - łazienka, - oddzielne wc, - przedpokój. W cenie.