dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fałata

Stary Mokotów,Warszawa

2 300 000 zł117 m² 19 658,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż wyjątkowe 4 pokoje z jadalnią, kominkiem i dwoma balkonami, na ostatnim - 3 piętrze (bez windy) w kamienicy z 1934 roku przy ulicy Fałata na Starym Mokotowie. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 044 000 zł55 m² 18 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, przedwojennej kamienicy w zielonym centrum miasta? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Służewiec,Warszawa

450 000 zł42 m² 10 737,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje/ 42 mkw na służewcu. Mieszkanie do remontu. Ze względu na położenie - dobre pod wynajem. Pokój dzienny 15 mkw, przejściowy do widnej kuchni 5 mkw, sypialnia 12 mkw, łazienka 3 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

498 000 zł46 m² 10 826,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie warszawa, saska kępa - do remontu Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, w cichej zielonej dzielnicy Warszawy (saska Kępa), która jest ulubionym miejscem artystów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Langego

Ksawerów,Warszawa

548 900 zł56 m² 9 819,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę przestronnego i jasnego mieszkania usytuowanego przy ul. Oskara Langego. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

620 000 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze niskiego, 4-piętrowego budynku z lat '70 na spokojnym, cichym zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Ochocie. Nieruchomość znajduje się w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie znajduje się w 6-piętrowym budynku z 1960 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

590 000 zł48 m² 12 369 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje nieruchomość do remontu zlokalizowaną na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze budynku z lat '80. Powierzchnia 47,7 mkw podzielona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

1 295 000 zł73 m² 17 739,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w absolutnie topowej lokalizacji - Plac Konstytucji. Nieruchomość składa się z dwóch sypialni, łazienki, oddzielnej kuchni oraz salonu. Okna skierowane są na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

512 000 zł45 m² 11 479,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalne I przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem I przyjemnym widokiem na zieleń! mieszkanie: przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie położone na terenie Nowej Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lencewicza

Bemowo,Warszawa

475 000 zł46 m² 10 326,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , 3 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 1982 roku -warszawa, bemowo, ul. Stanisława Lencewicza. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagowska

Bemowo,Warszawa

450 000 zł35 m² 12 747,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie o powierzchni 35 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią (kuchnia bez okna, możliwość połączenia z salonem). Zlokalizowane jest na Bemowie przy ul. Łagowskiej - bardzo dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

415 000 zł36 m² 11 495,80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu! 36,1m2 ochota al. Jerozolimskie 159- 650 metrów do Dworca Zachodniego 2-pok. do generalnego remontu. Istnieje możliwość przeniesienia aneksu do dużego pokoju i wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

760 000 zł48 m² 15 889,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ulicy Noakowskiego 10. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1910 roku, na 6 piętrze, drewniane podłogi, duże drewniane okna i wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

999 000 zł118 m² 8 466 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

!-okazja! oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni na kabatach. Ursynów kabaty ul. Ekologiczna mieszkanie 5 pokojowe O łącznej powierzchni 118 m2 znajdujące się na 4 piętrze bez windy-poddasze. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

465 000 zł36 m² 12 739,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

DO sprzedania Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,5 m2 z oddzielną, ciemną kuchnią. Idealne jako inwestycja na wynajem, 300 m od wum, rozkład pozwala na niezależne wynajęcie obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w bliskiej odległości od stacji metra Jana Olbrachta oraz przystanków autobusowych. Do ch Wola Park kilka minut spacerem. W pobliżu parki Moczydło i park Szymańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Marzysz o własnym mieszkaniu z pięknym widokiem? A może myślisz o zainwestowaniu w doskonałą nieruchomość, która będzie na Ciebie pracować? Powodów dlaczego czytasz akurat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

360 000 zł39 m² 9 231 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Mieszkanie na Bródnie, przy ul. Chodeckiej. Dwa pokoje oddzielne, oddzielna kuchnia z oknem. Salon z balkonem/loggią. Lokal do kapitalnego remontu. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

432 900 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na Saskiej Kępie. Charakteryzuje się ustawnością oraz ciszą (zważając na świetną lokalizację oraz bliskość trasy Łazienkowskiej). * kw - można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

519 999 zł56 m² 9 369,35 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie, znajdujące się na warszawskim Targówku. Nieruchomość charakteryzuje się świetnym układem, z trzema nieprzechodnimi pokojami, świetną lokalizacją, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Askenazego

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

490 000 zł59 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Poranna kawa we własnym ogródku? Do metra na piechotę i do pracy bez korków? Lokata kapitału z gwarantowanym zarobkiem ? Odpowiedź brzmi tak - to czytaj dalej. Na sprzedaż rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sadul

Sadul,Warszawa

509 000 zł145 m² 3 510 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni całkowitej ok.145m2 -stanowiący udział 1/2 nieruchomości na działce o powierzchni całkowitej 608m2 -sprzedaż udziału 1/2 Mieszkanie dwupoziomowe na Ip.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jezierskiego

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł118 m² 16 793,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Idealnie ciche mieszkanie na powiślu. Budynek z ochroną (1999r) w drugiej linii zabudowy od ulicy Rozbrat. W okolicy dużo zieleni, blisko Park Łazienki, pełna infrastruktura, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełpińska

Bielany,Warszawa

550 000 zł53 m² 10 410,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w kameralnym bloku w świetnej cenie? Jest. Możliwość aranżacji według własnych potrzeb jako nieruchomość inwestycyjna lub na własne potrzeby? Jest. Bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

1 670 000 zł131 m² 12 748,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie; na trzy strony świata, słoneczne i bardzo ciche, wysokość sufitów 280 cm. Funkcjonalny układ pomieszczeń który pozwala na zrobienie pięciu pokoi. Obecnie przestronne 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

445 000 zł38 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Saska kępa , słoneczne 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 8. piętrze w 11- piętrowym budynku z lat 70. Stan mieszkania do remontu. Na powierzchnię 38 m2 składa się duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

DO sprzedania Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 48 m2 zlokalizowane w centrum Warszawy przy Alei Solidarności, znakomicie skomunikowane, 2 przystanki od stacji metra Ratusz Arsenał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bołtucia

Bemowo,Warszawa

569 000 zł63 m² 8 887,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie warszawa, ul. Bołtucia Prezentowane mieszkanie o metrażu 62,9 m2 składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon - 2 sypialni - kuchnii - łazienki - wc - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Stara Ochota,Warszawa

615 000 zł52 m² 11 826,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Stara ochota , rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w 3. piętrowej kamienicy z lat 40. Mieszkanie jest widne, dwustronne, wysokość pomieszczeń ponad 300 cm. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

2 200 000 zł104 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Idealnie ciche, wysokie 3,5m! lokalizacja - ścisłe Centrum, doskonała komunikacja blisko metro, tramwaj, autobus. W najbliższej okolicy sklepy, "hala koszyki", apteka, restauracje. Kamienica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

375 000 zł25 m² 14 822,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Wola 2 pokoje obok Metra : Lokalizacja: warszawa, wola, ul. Batalionu A.K. Parasol Metraż: 25,3 m2 Piętro: 4/7 (winda) Rok budowy: 1961 (budynek z cegły) W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

440 000 zł39 m² 11 282 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w zadbanym budynku. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

970 000 zł63 m² 15 423,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dobra lokalizacja! Pl. Unii Lubelskiej 2 pokoje w kamienicy z windą. Mieszkanie o pow. prawie 63 m2 usytuowane w budynku z cegły na 5 kondygnacji. Lokal składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

450 000 zł42 m² 10 721,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

R e Z E R W A C J A Jasne, dwupokojowe mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem i piwnicą położone na 5 piętrze w odnowionym budynku z połowy lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

429 000 zł43 m² 9 930,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ulicy Odkrytej , pierwsze piętro. Oddzielna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, salon i sypialnia. Mieszkanie do remontu. w najbliższym otoczeniu znajdziemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

663 000 zł49 m² 13 639,20 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,61 m , 12 piętro w 16-piętrowym budynku z 1970 roku-Warszawa, powiśle, ul. Fabryczna. Mieszkanie w stanie do remontu Wszystko do wymiany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł33 m² 12 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 33 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonu i piwnicą, dostępne od zaraz. Stan mieszkania - do remontu lub odświeżenia w zależności od potrzeb. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia