dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

335 000 zł26 m² 12 999,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 25,77mkw znajdująca się na Warszawskich zielonych Bielanach, usytuowane na 5 piętrze w 8 piętrowym bloku z ekspozycją na północ. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

459 000 zł46 m² 9 870,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Podstawowe informacje: ciche, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na Rakowcu,! Świetna lokalizacja, spokojna okolica. Idealna inwestycja - 9.870 zł/mkw. Zalety nieruchomości: niski budynek, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

898 000 zł86 m² 10 393,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 86,4 m2 położone na strzeżonym osiedlu, tuż obok Kanałku Gocławskiego. Budynek jest z 1996 roku, w dobrym stanie technicznym. Teren osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mokotów,Warszawa

485 000 zł29 m² 16 724,10 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie. Do metra Pole Mokotowskie tylko 100 m. Warszawa, mokotów, ul. Batorego. Do sprzedania przestronna, widna kawalerka z dużym balkonem. Mieszkanie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

990 000 zł118 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

!-okazja! oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni na kabatach. Ursynów kabaty ul. Ekologiczna mieszkanie 5 pokojowe O łącznej powierzchni 118 m2 znajdujące się na 4 piętrze bez windy-poddasze. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Polecamy jako inwestycję ze względu na świetny punkt komunikacyjny - 500 m do stacji metra Marymont Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią, w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

505 000 zł38 m² 13 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Blisko dwie linie metra, tramwaj o krok od mieszkania. Lubisz życie miasta- restauracje, centrum Śródmieścia, food Hall'e- browary Warszawskie i Fabryka Norblina. Lubisz zieleń i spacery-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

540 000 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Nowa cena! atrakcyjne ciche mieszkanie 50m2 znajdujące się na pograniczu Ochoty i Włoch przy ulicy Komitetu Obrony Robotników ( dawniej 17 Stycznia). Lokal rozkładowy z ekspozycją północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępna

Stara Praga,Warszawa

870 000 zł58 m² 14 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej kamienicy z szybkim dojazdem do centrum miasta? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Serdecznie zapraszam do kupienia wyjątkowego 2 pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy na zadbanym, kameralnym osiedlu z balkonem. Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub rodziny to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

979 000 zł72 m² 13 692,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Avenue Estate prezentuje 3 pokojowe przestronne mieszkanie położone w sercu Miasteczka Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze w 3 piętrowym eleganckim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

555 000 zł44 m² 12 613,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 pokojowe, jasne mieszkanie 44m2 w doskonałej lokalizacji na dzielnicy Wola. Lokalizacja: szybki dojazd do centrum. Mieszkanie zlokalizowane 2min. od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blaszana

Praga-Północ,Warszawa

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie ze świetnym potencjałem aranżacyjnym. Obecnie jest z dwoma osobnym pokojami, jednak w razie potrzeby istnieje możliwość otwarcia kuchni na jeden z pokoi. Do tego bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

500 000 zł38 m² 13 037,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja. > kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura. Wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca. < na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,35 m2 , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł40 m² 13 598 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2 pokojowe mieszkanie w stanie do remontu usytuowane na 4 piętrze w budynku z 1962 r. Ze względu na rozkład pomieszczeń oraz lokalizację w pobliżu Politechniki Warszawskiej jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Służew,Warszawa

569 000 zł46 m² 12 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję do sprzedaży bardzo dobre mieszkanie aby zamieszkać lub dobrze I szybko wynająć. Rozkładowe 2-pokojowe, ciche mieszkanie (45,8 m2) z dużym balkonem, na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

558 000 zł60 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nieruchomości ma przyjemność prezentacji dobrej oferty. Mieszkanie: na 60 m2 znajdziemy: - salon połączony z kuchnią oraz duży balkon, - sypialnie większą, - sypialnie mniejszą, - kuchnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dybowskiego

Ursynów,Warszawa

622 000 zł60 m² 10 298 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na Stokłosach o pow. 60,4m2. Bardzo rozkładowe i jasne, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Z racji usytuowania na 9-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arabska

Praga-Południe,Warszawa

579 000 zł49 m² 11 816,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. To co wyróżnia tę nieruchomość to świetna lokalizacja w dobrze skomunikowanym miejscu) oraz wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartaginy

Stegny,Warszawa

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Oferuję do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe 48 z loggią, na Stegnach. Budynek zatopiony w zieleni. Ciche, spokojne miejsce. Cena do negocjacji. Mieszkanie spółdzielcze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

5 000 zł124 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie/piętro w dużym, wolnostojącym domu przy jednej z głównych ulic Falenicy (bysławska). Dom jest pusty, nikt obecnie w nim nie mieszka. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

1 019 000 zł75 m² 13 586 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy Państwu ciche, słoneczne 3- pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji- przy Chmielnej 116/118. Mieszkanie jest do remontu, ma wiele możliwości aranżacji. Można przekształcić je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

396 000 zł35 m² 11 218,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 35.3 metrowe, dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. 11 Listopada, dzielnica Praga-Północ, warszawa. Satus mieszkania: pełna własność z księgą więczystą bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

560 000 zł52 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Klasyczne 2-pokojowe mieszkanie w ładnej, zadbanej kamienicy w sercu Woli, w sąsiedztwie zabytkowej Kolonii Wawelberga i "szpitala Wolskiego". 5 minut do metra Młynów albo do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 38 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą. Zlokalizowane w zielonej i świetnie skomunikowanej części Śródmieścia (muranów) przy ul. Niskiej, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noskowskiego

Służew,Warszawa

535 000 zł47 m² 11 383 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa niższa cena! Cena za m2 11383 pln Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 47 m 2 na warszawskim Mokotowie na osiedlu Służew nad Dolinką przy ul. Noskowskiego. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

579 900 zł53 m² 10 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe - Pow. 53 m2 - Stan do odświeżenia albo Inwestycyjnie na wynajem - Ursynów - Okolice stacji metra stokłosy Oferujemy na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Bemowo,Warszawa

449 000 zł42 m² 10 690,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciche w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na Bemowie przy ulicy Puszczy Solskiej. Można kupić na kredyt - grunt uregulowany. Wysokie 10 piętro w jedenastopiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł70 m² 19 985,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Do sprzedania 3 pokojowe bardzo ustawne mieszkanie w kamienicy przy rogu ulic Wilczej i Mokotowskiej - niedaleko pl. Trzech krzyży. Mieszkanie posiada bardzo duże możliwości aranżacyjne. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł63 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Myślisz o zainwestowaniu w doskonałą nieruchomość, która będzie na Ciebie pracować? A może Marzysz o własnym mieszkaniu z unikatowym widokiem? Powodów dlaczego czytasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

518 000 zł44 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

* wyłącznie u nas* Szukasz rozkładowego mieszkania w kamienicy? Zależy Ci na świetnej komunikacji, ale jednocześnie dobrej cenie? Nie musisz już szukać. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

469 000 zł42 m² 11 167 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

English below! Pусский ниже! mamy nową ofertę! warto! Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Idealne na inwestycję mieszkanie Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie idealne dla singla lub pary, jak również jako inwestycja. Bardzo przytulne i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie 37 m2, w zadbanym budynku (cegła!) z lat 60-tych, na Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ringelbluma

Wola,Warszawa

499 000 zł44 m² 11 213,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania na warszawskiej woli. Lokalizacja: - 400m przystanek tramwajowy i autobusowy - 1,2km Metro Księcia Janusza - 900m Stacja Kolejowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł51 m² 11 690,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 51,24 m2 przy ul. Chełmskiej na Mokotowie! Mieszkanie jest wysokie (2,83 m) i dwustronne, a składa się z: - dwóch niezależnych pokoi (od południa), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagatela

Śródmieście Południowe,Warszawa

900 000 zł47 m² 19 350,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokoje z balkonem , na 5 piętrze (winda) w kamienicy Jana Łaskiego wg projektu Henryka Stifelmana oraz Stanisława Weissa. Kamienica mieści się przy ulicy Bagatela na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Słodowiec,Warszawa

476 000 zł38 m² 12 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 38m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Słodowiec - przy ul. Zofii Nałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

339 000 zł25 m² 13 560 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży kawalerka na Bielanach, przy ul. Przy Agorze 3, młociny- osiedle Wrzeciono. Uregulowane grunty. Możliwośc zakupy na kredyt. Cena do negocjacji. 2 minut spacerem do metra Wawrzyszew, 2 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamionek

Kamionek,Warszawa

520 000 zł43 m² 11 973,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną, dwupokojową nieruchomość o powierzchni 43,43 m2 znajdującą się na warszawskiej Pradze Południe - Kamionek! Mieszkanie mieści się na 2 piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

400 000 zł44 m² 8 989 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania zadbane, 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursusie (ul. Górna Droga). 44,50 m2, miejsce postojowe w parkingu naziemnym wielopoziomowym, piwnica, balkon na ogródki działkowe. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

569 000 zł47 m² 11 981,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta miesiąca - 3 pokoje na Saskiej Kępie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2 położone przy ul Brazylijskiej. Blok z lat 60' wybudowany z cegły, ocieplony z wymienionymi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij