dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

795 000 zł48 m² 16 660 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na ładnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Głębockiej 115. Nieruchomość w stanie idealnym, nie wymaga remontu, jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

622 000 zł38 m² 16 368,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , 3 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1968 roku -warszawa, wola, al. Solidarności. Mieszkanie wymaga generalnego remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

640 000 zł38 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskim Powiślu. Atuty: dobra lokalizacja pod kątem inwestycyjnym - bliskość uczelni, dobry dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

449 000 zł34 m² 13 403 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji! Okazja! lokal idealny pod inwestycję lub mieszkanie na start. Ustawne jednopokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem usytuowane na 9/11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Rakowiec,Warszawa

739 000 zł56 m² 13 112,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie + piwnica 6 m ! Oferujemy na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 56,36 m , usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

520 000 zł37 m² 13 978,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 37,2 m , zlokalizowane na Targówku, w pobliżu dwóch stacji metra. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Park Stefana Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

944 900 zł68 m² 13 998,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Sprzedam Mieszkanie do Remontu na Bielanach przy ul. Żeromskiego Przedmiotem sprzedazy jest przestronne mieszkanie o powierzchni 67,50 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Rakowiec,Warszawa

440 000 zł28 m² 15 827,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Okolica hali banacha - jednopokojowe Do sprzedania idealne ciche mieszkanie 1 pokojowe o pow. 27,8 m2 przy ul. Grójeckiej - osiedle Rakowiec. Blok usytuowany w 2 linii od ulicy Grójeckiej - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powiśle,Warszawa

1 995 000 zł95 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w sercu warszawskiego Powiśla, przy prestiżowej ulicy 3 Maja 2. Ta wyjątkowa nieruchomość mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

627 000 zł47 m² 13 340,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych z windą na warszawskim targówku. Budynek po remoncie - klatka schodowa w stanie dobrym. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grochowska

Praga-Północ,Warszawa

390 000 zł22 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 22 m , położone na Pradze-Północ, oferuje doskonałą lokalizację z łatwym dostępem do centrum Warszawy. Komunikacja miejska: w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 282,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 45,44 m mieści się na 7. piętrze zadbanego budynku z windą i monitoringiem. W jego skład wchodzą kuchnia, trzy pokoje (w tym jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł49 m² 14 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m znajdujące się na 1. piętrze w 6-piętrowym bloku z windą. Lokal idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Rozkład i stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 259,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na sprzedaż przestronne i funkcjonalne w świetnej lokalizacji Oferujemy mieszkanie o powierzchni 38,5 m , usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1959 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł49 m² 15 368,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny salon -duży balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

525 000 zł36 m² 14 759,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja do 14.12.2024 Digital Broker prezentuje 2 -pokojowe mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Dickensa 15, w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego (tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na pograniczu Woli i Śródmieścia przy alei Solidarności 161! Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Anyżkowa

Ursynów,Warszawa

829 000 zł58 m² 14 293,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Miejscowość: zamienie 05-500 ul. Anyżkowa - około 1 km od granic Ursynowa, 1,5 km od wjazdu na S7 - sprawdź na google maps czas dojazdu do pracy! Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

679 000 zł48 m² 14 145,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Blok po termomodernizacji wraz z wymianą okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł53 m² 11 249,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo, na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe, ustawne mieszkanie położone przy parku i jeziorze "balaton" na Gocławiu (praga Południe). Na lokal składają się trzy pokoje (o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

799 999 zł38 m² 20 920 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Powiślu Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Stare Miasto,Warszawa

1 400 000 zł42 m² 33 541 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Do sprzedania mieszkanie na Starym Mieście przy ulicy Brzozowej. 41,74m2 - do remontu Dobra lokalizacja na inwestycję. Mieszkanie składa się z: - dużego salonu - oddzielnej kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

499 000 zł31 m² 15 993,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dobrze skomunikowane 1-Pokojowe ( z możliwościa wydzielenia 2 pokoju, propozycja aranżacji na końcu galerii.) mieszkanie na Mokotowie 32,1 m . Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gocław,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja **oferta sprzedaży mieszkania - Gocław, ul. Kwiatkowskiego** Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem na Pradze Południe. **zalety oferty:** - Doskonała lokalizacja w Warszawie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

555 000 zł38 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w sąsiedztwie parków i zieleni rod. Siódme piętro w budynku z windami. Okna skierowane na wschód, z widokiem na korony drzew. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

749 000 zł64 m² 11 648,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Opiekun oferty tel. Duże, 3-pokojowe mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie, na przedostatnim, dziesiątym piętrze. Dwustronne, z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

538 000 zł38 m² 14 346,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu w atrakcyjnej okolicy Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,50 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1970 roku -warszawa, targówek, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

789 000 zł69 m² 11 435 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, ul. Majdańska Metraż: 69 m2 Piętro: 5/10 Rok budowy: 1980 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw Cena: 789 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

332 500 zł49 m² 6 834,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem Konkursu ofert organizowanym przez Syndyka jest 1/2 udziału prawa własności nieruchomości wraz z udziałem w nieruchomości, położonej w Warszawie przy ul. Pustola 32a (kod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Powiśle,Warszawa

999 000 zł46 m² 21 484 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Piękne Zielone Powiśle! Ulica Ludna! Metro! Prezentujemy ciche i słoneczne mieszkanie na Powiślu 46,5m2. Do remontu! Usytuowane na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym przy ul. Ludnej 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 833,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2 pokoje do remontu na Starej Ochocie - stare budownictwo! Dzień dobry! Oferta tylko w mojej agencji - na wyłączność! 0 % prowizji dla Nabywców! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

620 840 zł37 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu ustawne mieszkanie 37,4 m2 w świetnej części Mokotowa - na ulicy Czerniakowskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się zaledwie 1km od Łazienek Królewskich, ma doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

730 000 zł48 m² 15 208,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Słoneczne, ciepłe mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z 1960 roku zlokalizowane na Bielanach w cichej okolicy w otulinie Lasu Bielańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 990 000 zł78 m² 25 512,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej kamienicy w centrum miasta? Jeśli tak, to mam dla Ciebie prawdziwą perłę przedwojennej Warszawy, która uwiedzie każdego konesera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

779 000 zł60 m² 12 983,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce. 3 pokojowe, 60 m2, składa się z: - dużego pokoju 16,5 m2 z wyjściem do loggi - 2 mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży mieszkanie w znakomitej lokalizacji znajdujące się przy ulicy Hawajska przy stacji metro imielin Wyśmienite 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 Mieszkanie znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

538 000 zł38 m² 14 346,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji od Kupującego! Targówek - Bródno ul. Toruńska > 600 m do stacji metra Bródno > przystanki autobusowe i tramwajowe 300-400 m od klatki > 37,5 m2 > 2 pokoje + ciemna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 282,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł49 m² 14 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: trzy pierwsze zdjęcia to przykładowe wizualizacje, jak można zaaranżować to mieszkanie. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł49 m² 15 368,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie