dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Bródno

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

366 000 zł60 m² 6 079,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie trzypokojowe , rozkładowe, dwustronne o powierzchni 60,2 m2. na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku w dzielnicy Warszawa Targówek-Bródno. Na mieszkanie składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turmoncka

Nowe Bródno,Warszawa

469 900 zł80 m² 5 851,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie blisko pętli Bródno-Podgrodzie, w budynku z 2001 roku. Oddzielna, widna kuchnia o pow. 9.63 m2- zabudowana, wyposażona. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rembielińska

Nowe Bródno,Warszawa

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, sporą łazienką z kabiną prysznicową. W mieszkaniu nie ma balkonu. Budynek - Galeria Renova, windą możemy zjechać na fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Julianowska

Bródno,Warszawa

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle zamknięte z ochroną. Dobra lokalizacja, blisko przystanków tramwajowych i autobusowych, kilka przystanków tramwajowych od Metra Wilenska. Wszystkie tramwaje prowadzą do metra -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe umeblowane ze sprzętem agd , zadbane w dobrym punkcie Bródna. Cena 1800 zł + opłaty licznikowe / prąd, woda, c.o. / + kaucja 1800zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gorąco polecam! Wyjątkowa okazja, mieszkanie za jedyne 5000 zł za m2! Nie przegap swojej szansy. Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bródnie z dużym potencjałem do własnej adaptacji. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

200 000 zł25 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Niski budynek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goworowska

Bródno,Warszawa

1 350 zł31 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka na siódmym piętrze w bloku mieszkalnym na Bródnie. Duży pokój z osobną kuchnią. Mieszkanie po gruntownym remoncie, umeblowane i wyposażone ( kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

310 000 zł54 m² 5 794,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa okazja Bardzo przestronne i rozkładowe, widne mieszkanie trzypokojowe na warszawskim Bródnie. Trzy ustawne pokoje - 17, 10, 8 m2, oddzielna widna kuchnia 8 m2 po remoncie i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47m2, położone w cichej i spokojnej okolicy na warszawskim Targówku. Mieszkanie jest rozkładowe. Składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hieronima

Bródno,Warszawa

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Małe jednopokojowe mieszkanko z widną kuchnią po generalnym remoncie - 26 mkw, ul. Św. Hieronima, okna od strony południowej. Dogodny dojazd: trasa Toruńska, tramwaje, arkadia 30 min),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Bródno

Nowe Bródno,Warszawa

459 000 zł71 m² 6 464,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie trzypokojowe 71 m2 na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku na nowym, kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu w centrum Bródna dzielnicy Warszawa Targówek. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszogrodzka

Nowe Bródno,Warszawa

385 000 zł69 m² 5 579,71 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czteropokojowe 69 m2, dwustronne, rozkładowe, zlokalizowane na szóstym piętrze w ośmiopiętrowym bloku sąsiadującym z Parkiem w Dzielnicy Warszawa Targówek Nowe Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bródno, krasnobrodzka, mieszkanie 43m2, 2pok., piętro 10/12, KW w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania. Pokoje 16m2 i 10m2, na podłodze deska barlinecka. Z salonu wyjście na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

38 m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bezpośrednio za kwotę 15.000 zł uczestnictwo w inwestycji Nowe Bródno, która realizowana jest przez Spółdzielnię Mieszkaniową Bródno. Budowa dotyczy mieszkania o powierzchni 37,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

180 000 zł33 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zakup wyłącznie za gotówkę. Grunty nie uregulowane. Zamienię z dopłatą 30tys na dwupokojowe-Bródno ,sprzedam mieszkanie ul.Tokarza piętro 10/10 w cichej i spokojnej okolicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, na dłuższy okres, bardzo zadbane jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 40mkw przy ul.Kondratowicza 45 (róg ul.Malborskiej). Kuchnia - zabudowa, rozsuwana szafa, balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, ładne, ciche, słoneczne. W mieszkaniu znajdują się: szafy wnękowe, lodówka, pralka, zmywarka, łóżka. Mieszkanie wolne od października.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkocińska

Bródno,Warszawa

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne, ciche mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze nowego, kameralnego budynku. Duży pokój dzienny z wyjściem na taras, sypialnia, osobna, widna, w pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majowa

Bródno,Warszawa

270 000 zł42 m² 6 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe, ksiega wiecczysta, czyste, widna kuchnia, łazienka =wanna, parkiet, nowe okna, drzwi,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

280 000 zł54 m² 5 233,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Pilnie 53,5m2, bródno 3-pokoje 280 000 pln parter Parametry ogólne: 53,5m2 - Salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, korytarz. Stan techniczny: w mieszkaniu wymienione instalacje. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia segment jednopiętrowy 100 m2 powierzchni: 3 pokoje (salon, 2 sypialnie) kuchnia, dwie łazienki, garaż , pomieszczenie gospodarcze ok. 25 m 2 logia, taras, ogródek ok. 140 m2, cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio przytulne mieszkanie na Bródnie (ul. Turmoncka) 47m2, na pierwszym piętrze. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej, cicha i spokojna okolica, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

190 000 zł32 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 31,5m2 na ul. Turmonckiej na Bródnie mieści się na 10p/10 bloku z lat 1972 , mieszkanie jet bardzo ustawne co daje duże możliwości własnej aranżacji. Zaletą jest to iż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w spokojnej okolicy, bardzo mili sąsiedzi. Bardzo dobra komunikacja. W pobliżu sklepy, żłobek i przedszkole (przy bloku) , szkoły, pętla autobusowa. Czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

195 000 zł28 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Bródno ul. Syrokomli. Kawalerka o pow. 28 m2 w bud. z lat 70-ych (płyta), p. 1/10. Mieszkanie składa się z dużego słonecznego pokoju, oddzielnej kuchni z prześwitem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bródno-Podgrodzie. Mieszkanie o pow. 62 m2 w budynku z 1970r.,pietro 4/10. Trzy pokoje, oddzielna, duża kuchnia z oknem, łazienka i garderoba (4,3 m2) składają się na całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

365 000 zł55 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Bródno Os. Podgrodzie. Lokal o pow. 55 m2, piętro 0/12 w budynku z 1977r. Mieszkanie 3 pokojowe ma widną, otwartą na salon kuchnią, 2 sypialnie, łazienkę i p.pokoj z obszerną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

356 000 zł61 m² 5 836,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamienię mieszkanie 61 M2, trzypokojowe na osiedlu Bródno w Dzielnicy Warszawa Targówek na większe, liczba pokoi 3 lub 4 O metrażu od 70 - 80 M2. w Warszawie w nowszym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

192 000 zł32 m² 6 095,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Bródno ul. Turmoncka. Kawalerka o pow. 31,5 m2 w budynku z lat 70-ch (wielka płyta), p. 10/10. Lokal składa sie z dużego pokoju z wnęką z oknem, kuchni (wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

333 000 zł55 m² 6 054,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Bródno ul. Krasiczyńska. Mieszkanie o pow. 55 m2 w budynku z lat 70-tych (wielka płyta), piętro 2/10. W skład lokalu wchodzą dwie sypialnie (11 i 10m2), salon (18m2) oddzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bródno ul. Syrokomli. Mieszkanie o pow. 55 m2 w budynku z 1976 r. (wielka płyta), piętro 2/10. Bardzo ładne 3 pokoje o pow. 10,5, 7 i 18,5m2 z wystawa okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bródno, os. Podgrodzie. Mieszkanie o pow 54 m2 w budynku z 1976r, (płyta). Lokal składa się z 3 pokoi, widnej, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną, dużym p.pokojem. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bródno ul. Krasiczyńska. Mieszkanie 3-y pokojowe o pow. 62 m2,budynek z 1976 r.(płyta), piętro 4/10. Do wszystkich pomieszczeń wejście z p.pokoju. Kuchnia oddzielna z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

271 000 zł46 m² 5 840,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bródno ul. Krasnobrodzka. Mieszkanie o pow. 46,40 m2 w budynku z 1975r, (wielka płyta), p. 1/10. Lokal to 2 pokoje, widna, oddzielna kuchnia, p.pokój, łazienka z wc. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Nowe Bródno,Warszawa

410 000 zł60 m² 6 788,08 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam lub zamienię na mniejsze (1 lub 2 pokojowe) z dopłatą. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,4 m2 na Warszawskim Targówku w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Bródnowskiego (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie 31m. czystę zadbane, podstawowe meble, pralka lodówka, od juz! kaucja + opłąty licznikowe+ 1100zł/m-c

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje 55m2 Bródno ul. Kondratowicza do częściowego remontu. Pilnie 270.000PLN Grunt uregulowany można założyć KW. Opis: [metraż przybliżony] - Salon z loggią 16m2 -sypialnie 12m2 i 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cena wynajmu obejmuje czynsz administracyjny, mieszkanie wyposażone jest w sprzęty rtv i agd, umeblowane, widna kuchnia, wc i łazienka razem, świetna komunikacja, idealny dojazd autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

166 000 zł27 m² 6 148,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

1 pokojowe, 26,80 m, 2 piętro w 4 piętrowym, kuchnia z oknem na pokój, pokój 17,90m, okna po wymianie, wymieniona instalacja co i woda, blok po termomodernizacji, czysta klatka, podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

1 800 zł59 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe, ładne mieszkanie położone w zacisznej części osiedla Bródno (ul.Toruńska/Hieronima). Gładź gipsowa i tynki strukturalne. Na podłodze parkiet. Możliwość wynajmu od zaraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku