dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Bródno

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

299 000 zł54 m² 5 588,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 na Targówku , ul.Wysockiego. - 1 pokój- 20m2 z wyjściem na balkon wzdłuż całego pokoju - sypialnie :12 i 8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa pokoje-śliczne mieszkanie Z widną kuchnią po remoncie I balkonem -z kw Zapraszam do obejrzenia i kupna mieszkania dwupokojowego z oddzielną widną kuchnią i sporym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Bródno

Nowe Bródno,Warszawa

255 000 zł46 m² 5 495,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dwupokojowe rozkładowe z widną kuchnią i balkonem.Duży przestronny salon z wyjściem na balkon, na podłodze płytki pcv, w łazience i przedpokoju glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

315 000 zł54 m² 5 779,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie rozkładowe - 4 pokojowe. Kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem. W pokojach na podłodze mozaika, powierzchnie ok. - 15 ; 12 ; 11 ; 6 m2. Kuchnia zabudowana. W kuchni, łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

306 000 zł47 m² 6 483,05 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym. Komunikacja: tramwaje i autobusy, a w niedalekiej przyszłości stacja metra. Ok. 300 m do budynku Galeria Renova. W pobliżu przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

530 000 zł76 m² 6 997,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Budynek na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna otwarta na pokój. Łazienka, toaleta oddzielnie. W pokojach na podłodze mozaika. Kuchnia zabudowana ze sprzętem agd. Łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hieronima

Bródno,Warszawa

299 000 zł46 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu przystanek tramwajowy, autobusowy. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem. W pokojach na podłodze parkiet - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po remoncie do zamieszkania bez nakładów finansowych. Dwa pokoje, kuchnia widna - do kuchni wejście z dużego pokoju. Pokoje o metrażach: 17 ; 10 m2 - na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Nowe Bródno,Warszawa

265 000 zł46 m² 5 711,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bródnie w pobliżu pętli autobusowej Bródno Podgrodzie. 6 piętro w budynku 10 piętrowym. Odrębna własność, bez obciążeń. Ładne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poborzańska

Nowe Bródno,Warszawa

331 277 zł46 m² 7 248,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 2 pokoje, 45,7m2, 1 piętro w 5-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, targówek, ul.Poborzańska. ~ termin oddania III kwartał 2016.~~Inwestycja składać się będzie z dwóch 5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

280 500 zł38 m² 7 381,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Budynek w cichej spokojnej okolicy. W pobliżu szkoła, przedszkole, liczne punkty handlowe. Mieszkanie dwu pokojowe z widną kuchnią. W pokojach na podłodze parkiet. W kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrajna

Bródno,Warszawa

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna częściowo otwarta na pokój. Mieszkanie po remoncie do zamieszkania bez nakładów finansowych. W pokojach na podłodze panele - położone na parkiet. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Malborska

Nowe Bródno,Warszawa

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne jednopokojowe mieszkanie na cichym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu.Budynek z 2008 roku z windą.Kuchnia połączona z pokojem, umeblowana i wyposażona.Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta oddzielnie. Mieszkanie zadbane w dobrym stanie - do zamieszkania bez nakładów finansowych. Pokoje o metrażach: 18 ; 9 ; 9 m2 - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

326 000 zł47 m² 6 936,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem. W pokojach na podłodze panele, mozaika. Kuchnia zabudowana. W kuchni, łazience glazura, terakota. W łazience kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

448 000 zł47 m² 9 531,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 30 tys zł, komórka lokatorska w cenie. Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

715 000 zł101 m² 7 079,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Dwupoziomowe mieszkanie w małej, przedwojennej kamienicy z cegły, zostało rozbudowane w 2000r. Ogrodzony teren do parkowania oraz ogród. Brama na pilota i domofon. Do mieszkania nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

332 000 zł46 m² 7 139,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem. W kuchni, łazience glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goławicka

Bródno,Warszawa

520 000 zł70 m² 7 396,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie 4 pokojowe, kuchnia widna otwarta. Łazienka, toaleta oddzielnie. Pokoje o metrażach: 18 ; 10 ; 10 ; 9 m2 - na podłodze mozaika. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartnicza

Bródno,Warszawa

406 000 zł58 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupokojowe, dwustronne 58 m2 na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku na nowym,kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu w centrum Bródna dzielnicy Warszawa Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1974

Piękne 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Ciche i przytulne, rozkładowe, bardzo słoneczne. mieszkanie po remoncie, na ścianach położone gładzie szpachlowe, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

264 000 zł41 m² 6 439,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. Do Mieszkania przynależy, mały korytarzyk (wid. na zdjęciu), który można sobie świetnie zagospodarować wedle uznania. Nieruchomość jest zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Askenazego

Bródno,Warszawa

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Budynek w cichej spokojnej okolicy. Komunikacja: pętla autobusowa w odległości 2 minut spacerem - możliwość szybkiego dojazdu do centrum autobusem 517 lub do stacji metra Dworzec Wileński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie w stanie "do wprowadzenia". Dogodna lokalizacja - blisko do przystanków tramwajowych i autobusowych, w najbliższej okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

337 000 zł55 m² 6 127,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1976

Piękne 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia jednak tak jak widać na zdjęciach nie jest ukończona. Niesamowitym plusem jest świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

452 000 zł58 m² 7 793,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 pokojowe 58 m2 z miejscem garażowym, w nowoczesnym i wyróżniającym się osiedlu z roku 2001 w Centrum Bródna. Mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie Z dużą widną kuchnią Miejsce parkingowe na parkingu strzeżonym w cenie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej sporej kuchni oraz łazienki. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia z prześwitem na pokój. Łazienka, toaleta razem. W pokojach na podłodze parkiet, panele. Kuchnia umeblowana. Widok z okien na wsch. Budynek ocieplony. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

332 000 zł50 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - autobus, tramwaj, planowana stacja metra Rondo Żaba. W okolicy szkoła, przedszkole, liczne punkty handlowe. Mieszkanie zadbane w dobrym stanie - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

295 000 zł53 m² 5 545,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie na bródnie - program MDM! grunty uregulowane - kw - zakładamy przy sprzedaży. Mieszkanie składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, łazienki i osobnej widnej kuchni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

241 000 zł41 m² 5 878,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe kompletnie urządzone mieszkanie Z oddzielną widną kuchnią na bródnie - kompletnie urządzone mieszkanie! - zakup gotówkowy - pilne! Mieszkanie odnawiane, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

240 000 zł39 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Budynek w cichej spokojnej okolicy. W pobliżu szkoła, przedszkole, liczne punkty handlowe. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem. W pokojach na podłodze mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Bródnie o powierzchni 53m2. Ciche, usytuowane w drugiej linii zabudowy, rozkładowe, ustawne. Widne -okna wychodzą na wschód i południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

167 000 zł24 m² 6 816,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Rozkładowa, słoneczna kawalerka na Bródnie usytuowana na 4 piętrze niskiego budynku. Lokal składa się z ustawnego, dużego pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, oraz łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, rozkładowe o powierzchni 48 m2 w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Bródno-Syrokomli. Mieszkanie do indywidualnej aranżacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

180 000 zł30 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na Targówku w pobliżu przystanku tramwajowego, przy ulicy Ogińskiego. Lokal znajduje się na 10 piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe do remontu o powierzchni 60,2m2. Dla mieszkania prowadzona jest księga wieczysta, grunty uregulowane. Lokal znajduje się na 3 piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

165 000 zł28 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowa kawalerka w cichej okolicy na ul. Balkonowej. Powierzchnia kawalerki to 28m2 + duży balkon typu loggia o wymiarach 0,74m x 2,18m Okna usytuowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z windą przy ulicy Rembielińskiej. Stały i korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

225 000 zł42 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe do remontu o powierzchni 42,5m 2. Mieszkanie znajduje się w wysokim bloku z dwoma windami przy ulicy Bolesławickiej. Blok jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na Targówku w pobliżu pętli autobusowej Bródno-Podgrodzie, przy ulicy Łojewskiej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w wysokim.