dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Bródno

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

2 100 zł25 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, bardzo dobrze doświetlona kawalerka na Bródnie przy ul. Bazyliańskiej. Opis Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

697 000 zł59 m² 11 736 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych na Targówku. 600 m do stacji Metro Kondratowicza! Na sprzedaż gotowy do sprzedaży lokal mieszkalny, dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

557 000 zł53 m² 10 469,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Metro Kondratowicza 750m od budynku. Mieszkanie do własnej aranżacji, pozostaje tylko wykończyć według własnych potrzeb. Mieszkanie idealne do zamieszkania prze rodzinę lub pod wynajem. Zakup możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Bródno,Warszawa

560 000 zł40 m² 13 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Targówek - Bródno ul. Rzepichy 3 Stan deweloperski | zakończenie budowy IV kwartał 2024 roku | 2 pokoje z aneksem kuchennym | duży balkon 9m2 | miejsce w garażu + 35 tys. Cesja umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bródno,Warszawa

434 000 zł29 m² 14 991,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,95m2 znajdująca się na 3 piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Toruńskiej 84 na Bródnie. Mieszkanie Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uroczysko

Bródno,Warszawa

1 100 000 zł84 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne, jasne i bardzo ładne mieszkanie w pięknym otoczeniu i bardzo blisko metra. Mieszkanie widne i przestronne, okna wychodzą na południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

618 047 zł45 m² 13 870 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy ostatnie mieszkania W inwestycji! zadzwoń po więcej szczegółów - biuro sprzedaży dewelopera: świetne mieszkanie, w bardzo niskiej cenie. 16m2 tarasu w mieszkaniu 2 pokoje, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wygodne, dwu pokojowe mieszkanie na Bródnie. Wolne od 1 lutego 2024. Najem okazjonalny na min. 12 mies. Budynek z portierem, zadbany i czysty. Dwie nowoczesne windy. Spokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

878 000 zł65 m² 13 507,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bez prowizji od Kupujących Duże, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 13 m2 Warszawa, targówek, bródno, ul. Chodecka 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,89 m2 gotowe do wprowadzenia, jak nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie dzielnica Targówek. Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z dwoma sypialniami i pokojem dziennym połączonym z kuchnią. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Bródno,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 metrów kwadratowych na ósmym piętrze budynku w Warszawie, dokładniej na Targówku, na osiedlu Bródno. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ul. Krasnobrodzkiej na Bródnie na Targówku 0% prowizji! Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 46,4 m2 Wysokość pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia ładnie mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Piotra Wysockiego 14. Mieszkanie dwupokojowe, z osobną kuchnią zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

585 000 zł42 m² 13 862,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 42,20m2, piętro 9/10 z windą, w budynku z 1975 r., Targówek, Bródno. Mieszkanie jest umeblowane, gotowe do zamieszkania. Idealne dla singla/singielki, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

650 000 zł55 m² 11 754,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem 3 pokojowym na warszawskim Targówku (ul. Kondratowicza). Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

609 000 zł38 m² 16 026,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Gotowiec inwestycyjny targówek - suwalska - roi 9%+ Szukasz pewnej inwestycji w nieruchomości? Oferuję mieszkanie, które jest już pracującym gotowcem inwestycyjnym! Mieszkanie jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

705 000 zł47 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny targówek-łojewska - roi 9%+ Szukasz pewnej inwestycji w nieruchomości? Oferuję mieszkanie, które jest już pracującym gotowcem inwestycyjnym! Mieszkanie jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

560 000 zł37 m² 15 013,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 37 m2, usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych, przy samym Parku Bródnowskim. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

618 000 zł42 m² 14 714 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

owe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Inwestycja powstająca na Targówku, będzie świetną ofertą dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

670 000 zł52 m² 12 984,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Obszerne dwupokojowe mieszkanie 51,6m2 z miejscem parkingowym na osiedlu przy budynku. Osiedle jest ogrodzone. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku z 1994r przy ul. Balkonowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

595 000 zł42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Pełen rozkład, kuchnia z oknem, metro Bródno 730m, od budynku. Zakup możliwy tylko ze środków własnych. Mieszkanie po remoncie, na podłodze nowe panele podłogowe, wymienione drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

618 000 zł42 m² 14 714 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

514 000 zł42 m² 12 195 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

563 000 zł42 m² 13 357 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

581 000 zł43 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

581 000 zł43 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

522 000 zł43 m² 12 279 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

810 000 zł48 m² 16 805 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,2m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku - Osiedle Park Leśny. Budynek wyposażony w domofon. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

420 000 zł27 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Podstawowe informacje: do sprzedaży kawalerka po remoncie blisko metra. Lokal: kawalerka 27 m2 po remoncie, wszystkie instalacje nowe. Ustawny pokój w kwadracie z dużym balkonem wzdłuż całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

563 000 zł42 m² 13 357 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

522 000 zł43 m² 12 279 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

1 060 000 zł77 m² 13 766,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Witam Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskim targówku(bródno), które znajduję się przy ulicy Rembielińskiej 20, nad Galerią Renova. Lokal ma powierzchnie 77m2, a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

2 650 zł52 m² 51,46 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie 2 pokojowe mieszkanie z widną, oddzielną kuchnią na Bródnie, ul. Turmoncka. Większy pokój doskonale doświetlony z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Wyposażony - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

1 030 000 zł71 m² 14 486,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego mieszkania, położonego na strzeżonym, zamkniętym osiedlu "park Leśny", tuż przy malowniczym Lesie Bródnowskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bródno,Warszawa

1 090 000 zł78 m² 13 974 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu urokliwe mieszkanie o powierzchni 78 metrów kwadratowych, usytuowane w niewiarygodnie dogodnej lokalizacji, blisko stacji metra. To w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

678 000 zł53 m² 12 720,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3m2, usytuowane na 10 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane n atargówku przy przy ul. Krasnobrodzkiej. W budynku są dostępne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liwska

Bródno,Warszawa

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 61m2,piętro 1/7 z windą, w budynku z 2022r. przy ul. Liwskej, targówek Bródno. Nowe, czeka na pierwszego lokatora, idealne dla pary lub rodziny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,7m2 na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

680 000 zł47 m² 14 406,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Metro Kondratowicza 550m, od budynku, mieszkanie po remoncie Można kupić na kredyt 2%, jest księga wieczysta, odrębna własność. Świetna infrastruktura do życia: - metro Kondratowicza 550m, - autobus.