dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

429 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

429 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia piękne mieszkanie. Idealny rozkład, po generalnym remoncie. Kompletnie umeblowane nowymi meblami, dywanami, chodniczkami, etc. Świeżo odnowiona klatka schodowa. Ciche, blisko metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:8/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam wynajmę mieszkanie nowe świeżo wykończone, umeblowane lub do własnego umeblowania, reszta jak w opisie - więcej info pod nr tel.   Bardzo dobra lokalizacja cisz i spokój Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

312 000 zł36 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

5 min. do metra, instalacje po wymianie ,okna pcv, glazura , terakota, z balkonu zejście do ogródka ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Typ mieszkania: M3 wyodrebniona własność, (2 pokoje w tym jeden o powierzchni 25m2 z balkonem i bardzo funkcjonalną wnęką), kuchnia widna, przedpokuj, łazienka wraz z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Humanistów

Młociny,Warszawa

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko metro młociny, uksw, park, wylotówka na Łomianki, szybki dojazd do centrum (ok. 15-20 minut). Cicha, spokojna okolica domków jednorodzinnych. Mieszkanie 80 m2, duży pokój dzienny, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

487 500 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo przyjemny trzypokojowy apartament w spokojnej i zielonej części Bielan. Świetny dojazd do centrum komunikacją miejską i autem. W pobliżu znajdują się pawilony handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Marymont-Ruda,Warszawa

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

10 min.pieszo od metra.W pobliżu sklepy,szkoła,żłobek,przedszkole.Dobra lokalizacja dla rekreacji-ścieżki rowerowe,tereny spacerowe nad kanałkiem- stare dorzecze Wisły

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

640 000 zł75 m² 8 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

ekspozycja wschód ( kuchnia, sypialnia), zachód ( salon, druga sypialnia) - 3 piętro, winda z garażu, 2 mieszkania na piętrze, 10 mieszkań w klatce, ciche, obydwie strony mieszkania wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie do sprzedaży Cena w pln: 520 000 warszawa / chomiczówka / ul. Kwitnąca / 64,8 m (własnościowe hipoteczne) Położone na osiedlu chomiczówka, okna na ulicę Conrada (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Chomiczówka,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche przytulne mieszkanie po generalnym remoncie.Mieszkanie umeblowane.Do metra,autobusu czy tramwaju 5 minut spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

180 000 zł17 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na I piętrze w cztero piętrowym ocieplonym budynku. Pokój dobrze doświetlony, wymienione okna, kuchnia we wnęce przedpokoju, łazienka w glazurze, na podłodze w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszanie na osiedlu Młociny, w pełni wyposażone, umeblowane, lodówka, zmywarka, pralka, tv kablowa i internet, czynsz 400 zł, miejsce w garażu podziemnym, balkon, ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

=bezpośrednio= Atrakcyjne, po remoncie, ładnie wykończone i umeblowane, przytulne, jasne mieszkanie, idealne dla pary lub pary z dzieckiem. Salon półotwarty na kuchnię 18m,pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

670 000 zł76 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

atuty: - 3 piętro, winda z garażu, 2 mieszkania na piętrze, 10 mieszkań w klatce ( bardzo komfortowe,dyskretne, brak uciazliwości sasiadów) ciche, obydwie strony mieszkania wychodzą na patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

424 000 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

sprzedaz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne i ciche mieszkanie dwupokojowe na ul. Żeromskiego o powierzchni 50m2 (spółdzielcze własnościowe kw) z wyposażeniem, 2 piętro z 3, balkon, bardzo cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

234 000 zł26 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie świeżo po remoncie przy stacji merta Wawrzyszew (400m). Jasny pokój dzienny połączony z kuchnią. Market, bank, poczta i inne usługi w promieniu 50m. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne dwupokojowe mieszkanie na Bielanach, kuchnia oddzielna, zabudowana, wraz z sprzętem agd (lodówka, kuchnia z piecykiem).Pokoje umeblowane, na podłodze parkiet. łazienka wykafelkowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam! Mam do wynajecia mieszkanie. Mieszkanie czesciowo umeblowane, pralka, ladowka, telewizor, (kablowka, internet - platne dodatkowo w sumie 70pln), ciche, duzo zieleni, dobry dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Sprzedamy bezpośrednio mieszkanie trzypokojowe 51,3m na Piaskach w bardzo dobrym stanie, po remoncie. Duży pokój ma 20m, małe pokoje po 10 i 8m. Średni pokój jest częściowo połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowskiej

Słodowiec,Warszawa

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na zielonym osiedlu sm Przedwiośnie bezpośrednio przy metrze Słodowiec w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie po remoncie, umeblowane+agd (na życzenie bez mebli) dwa pokoje 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Piaski,Warszawa

400 000 zł51 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Bielanach w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji. Na miejscu pełna infrastruktura - szkoła, przedszkole, uslugi. Budynek po odnowieniu, ocieplona elewacja, nowe piony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Piaskach, szybki dojazd do Metra, do Centrum. Na miejscu pełna infrastruktura - sklepy, bazarek, usługi, szkoła i przedszkole. Budynek ocieplony, otynkowany, odnowione klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

397 000 zł48 m² 8 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 16/11/9 .Kuchnia otwarta na duży pokój ,mieszkanie do odświeżenia ,w łazience kafelki do ewentualnej wymiany(?) Blok po remoncie elewacji-ociepleniu i po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Bielany,Warszawa

341 000 zł39 m² 8 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe w fantastycznej okolicy - zieleń, cisza, nieopodal przychodnia, apteka, przedszkole, szkoła, park i stacja metra Słodowiec. Mieszkanie mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe okna pcv I drzwi, szybki dojazd do centrum, 5 minut awf,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Chomiczówka,Warszawa

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60,4m2 przy ulicy Renesansowej osiedle Chomiczówka. Mieszkanie dwustronne.Trzy pokoje,z salonu wyjście na balkon w całości wyłożony terakotą,w pozostałych dwóch pokojach wmontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie na Wrzecionie 49 m2 , 2 pokoje , łazienka , widna kuchnia , balkon.Praktycznie rozmieszczone pomieszczenia.Cicha okolica w pobliżu Las Bielański. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lubomelska

Bielany,Warszawa

2 400 zł96 m² 25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przyziemie 96m2, od 15 lat wynajmowane na biura. 5 pokoi w tym 3 z duzymi oknami, jeden pokój ze ścianą z luster i malym oknem, jeden bez okien, ubikacja, schowek. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne 2 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie (agd, rtv). Na strzezonym osiedlu, bezpieczne, ciche i zielone "za płotem" awf i Lasek Bielański. Doskonala lokalizacja na linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie na Bielanach, ul. Gwiaździsta, 32 m2, 2 pokoje, III piętro. Mieszkanie po remoncie - mieszkanie puste, łazienka w pełni wyposażona + pralka, kuchnia wyposażona (meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wysokie, nowe, całkowicie urządzone i umeblowane ok. 200 m od stacji metra Wawrzyszew. Sypialnia: łóżko, szafa wnękowa. Łazienka z wc: kabina prysznicowa, umywalka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia (bezpośrednio) mieszkanie o pow. 45m2 znajdujące się w budynku przy ul. Nerudy (chomiczówka-tuż obok marketu Leclerc). Blok wybudowany w latach 80-tych. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Warszawa

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Blok docieplony, nowa winda, odnowione klatki schodowe, możliwość korzystania z III klatek schodowych - przejście strychem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

200 000 zł20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kawalerka z aneksem kuchennym do remontu. Doskonała komunikacja Dwie stacje metra w pobliżu "słodowiec" i "wolumen" Blisko szkoła, urząd Gminy, bazar Wolumen. 10 minut do Centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wólczyńska

Wawrzyszew,Warszawa

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, bardzo ustawne, jasne mieszkanie typu studio, częściowo umeblowane, wyposażone w agd 25 m , Warszawa Bielany, ul. Wólczyńska (przy Reymonta), ogrodzone osiedle Piętro 11p/11p,.