dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

258 000 zł34 m² 7 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio - Mieszkanie 34 m2 na I piętrze, w bloku X piętrowym, położonym na skrzyżowaniu ulic Marymonckiej i Podleśnej. Oferta skierowana jest do osób prywatnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

420 000 zł59 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i dużą loggią na osiedlu strzeżonym z miejscem postojowym. Mieszkanie jest rozkładowe, jasne, kuchnia otwarta na duży pokój, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ciche, słoneczne mieszkanie na Bielanach, budynek ocieplony z nową elewacją i odnowioną klatką schodową. Z okien mieszkania widok na tereny zielone. Powierzchnia całkowita 38,5 m2, II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

295 000 zł37 m² 8 066,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tuż przy stacji metra Słodowiec, obok komunikacja autobusowa i tramwajowa. Doskonała infrastruktura handlowo-usługowa, osiedlowy bazarek, szkoły, przedszkola, siłownia, kościół, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

308 000 zł48 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe na Bielanach przy ulicy Kochanowskiego z małym balkonem, widną kuchnią oraz łazienką, która również jest z oknem. Dobry dojazd do centrum, blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bielany

Bielany,Warszawa

577 700 zł82 m² 7 036,54 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Czteropokojowe mieszkanie 82m2 na warszawskich Bielanach.! mieszkanie w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz przykładowe wykończenie widoczne na zdjęciach za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

288 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ładne, rozkładowe mieszkanie do odświeżenia. Widna kuchnia i łazienka w której mieści się pralka. Mieszkanie w dobrym stanie z wymienionymi wszystkimi instalacjami. Wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

448 000 zł62 m² 7 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

! bardzo ładne, zadbane mieszkanie na Bielanach. Mieszkanie dwustronne: salon i kuchnia połączone - południowy-zachód, dwie sypialnie północny-wschód. Łazienka z wanną, oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

293 000 zł51 m² 5 745,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

! kupujący nie płaci wynagrodzenia wynagrodzenie jest po stronie sprzedającego! Mieszkanie ładne słoneczne okna wychodzą na płd-zach.Do mieszkania należy piwnica (ok3m2).Wymienione instalacje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 100 zł53 m² 0,04 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2-pokojowe,umeblowane,słoneczne,ciche,oddzielna kuchnia,doskonałe połączenia tramwajowe,autobusowe,Metro Młociny.Kontakt bezp,Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

307 000 zł49 m² 6 265,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja! ciche! dwa rozkładowe, słoneczne pokoje, widna kuchnia, duży przedpokój w niskim budynku przy Lasku Bielańskim. Duży pokój z wyjściem na balkon. W małym pokoju szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

289 900 zł36 m² 8 052,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo dobrze utrzymane, jasne mieszkanie na Bielanach. Wnętrze mieszkania zostało zaprojektowane przez architekta. Powierzchnia mieszkania jest w 100 % przemyślanie wykorzystana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantego

Bielany,Warszawa

510 000 zł71 m² 7 183,10 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzy pokojowe, czyste, zadbane i ciche mieszkanie na Bielanach. Widne i przestronne. Z salonu wyjście na zabudowany 5m. balkon. Klimatyzacja. Dwa ustawne pokoje po 11m. Widna kuchnia. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

446 000 zł61 m² 7 311,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

! mieszkanie bardzo ładne, rozkładowe, dwustronne.Elegancka kuchnia. Luksusowa łazienka z narożną wanną i osobną kabiną prysznicową , przestronny przedpokój z zabudową typu Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładnie urządzone mieszkanie z kompletnym wyposażeniem o wysokim standardzie w strzeżonym apartamentowcu tuż przy metrze Młociny. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Las Bielański,Warszawa

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe na Kępie Potockiej na ul Klaudyny o powierzchni 67 m. Na 10 pietrze. Mieszkanie w zamkniętym węwnętrznym korytarzu dodatkowo zabezpieczone domofonem. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka w pełni umeblowana ,przy samym wejściu do stacji metra Słodowiec.POLECAMY kontakt Elżbieta, osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Kaucja: 1 400,00 zł Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantego

Bielany,Warszawa

510 000 zł71 m² 7 183,10 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Budynek ocieplony i odnowiony. Nowe instalacje. Zamykany korytarz na 2 lokale. Mieszkanie czyste i zadbane. Posiada klimatyzację. Okna na południe - zachód. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

500 000 zł71 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ladne rozkładowe słoneczne mieszkanie na osiedlu ogrodzonym o powierzchni 71m plus balkon 7,5m .pomieszczenia: kuchnia 7,8m, salon 26,5m,pierwszy pokój 10,5m, drugi pokój 10,5m, łazienka 4m, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

306 500 zł49 m² 6 255,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przestronne, ustawne mieszkanie o pow. 49m2 na Bielanach z dogodnym połączeniem do centrum miasta (metro, tramwaj, autobus). Mieszkanie składa się z 2 pokoi (ok. 19 i 13m2) oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

358 000 zł50 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Klimatyczne mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ulicy Antoniego Magiera. Zlokalizowane na czwartym piętrze wielorodzinnego domu, w cichym i spokojnym miejscu cofniętym od ulicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Młociny,Warszawa

353 000 zł55 m² 6 441,61 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 54,80 m2 w bloku położonym na Chomiczówce (blok z 1976r. - odnowiona elewacja, wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna i c.o., nowa winda). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

3 500 zł122 m² 28,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 5 pokojowe składające się z 4 sypialni ,salonu .2 łazienek ,WC,tarasu (9m2),stanowiska na 1 samochód w garażu podziemnym. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

440 000 zł74 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Okazja! Przestronne, duże i bardzo widne, trzy pokojowe mieszkanie na Bielanach. Duża przestrzeń widnej kuchni powiększonej o pokój. Łazienka oddzielna z wc. Duży balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładna, przestrzenna lokalizacja z idealnym połączeniem komunikacyjnym, blisko metro. Do dyspozycji indywidualne miejsce postojowe. Mieszkanie bardzo ładnie rozplanowane (na dwie strony wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Małgorzata Tarach Mieszkanie położone w cichej okolicy. Blisko sklepy, parki, place zabaw, pętla autobusowa. Możliwośc parkowania na terenie parkingu strzeżonego. Schowek na piętrze, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

282 000 zł37 m² 7 621,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Klimatyczne mieszkanie na Starych Bielanach w doskonałym punkcie komunikacyjnym (róg Żeromskiego i Przybyszewskiego). 10 minut spacerkiem do stacji metra Stare Bielany. Mieszkanie usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

298 000 zł57 m² 5 246,48 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe, rozkładowe, spółdzielcze-własnościowe mieszkanie z kw. Kuchnia widna 7.3m. Pokoje: 17.7m, 9m, 9.8m-na podłodze panele. Łazienka 2.9m, osobne wc. Loggia 2.6m. Okna po wymianie, pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

490 000 zł64 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Stan deweloperski. Zapytaj O możliwość wykończenie mieszkania! Trzypokojowe mieszkanie o pow. ok 65m2 w nowej inwestycji na Bielanach. Mieszkanie składa się zsalonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

173 000 zł25 m² 6 920 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Prowizję pokrywa sprzedający! Kawalerka na Bielanach do remontu. Dobry punkt komunikacyjny (tramwaj, metro, autobus). Blisko uczelnie (awf, uksw). Niepowtarzalny widok na Lasek Bielański, wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

326 000 zł51 m² 6 392,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w cichej i zielonej okolicy. Blisko punkty usługowo-handlowe, szkoła, przedszkole, żłobek, place zabaw. Blisko przystanki autobusowe (conrada, wólczyńska, do Metra Młociny 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, luksusowe mieszkanie przy Metrze Młociny (500 m) na wybudowanym w 2012 r. eleganckim osiedlu Sokratesa Park & Art. Słoneczne (południowy-zachód), w pełni umeblowane, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

225 000 zł29 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

DO negocjacji Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią. Mieszanie bardzo jasne. Z okien roztacza się piękny widok na zieloną panoramę Bielan. W pobliżu budynku Lasek Olszyna. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

337 000 zł56 m² 5 964,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie położone w cichej, zielonej okolicy. Blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, metro Słodowiec, szkoły, sklepy, parki. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe na Bielanach wśród zieleni. 48m2 z balkonem. Budynek 4 piętrowy po odnowieniu. Oddalony od ulicy. Mieszkanie widne sloneczne okna na dwie strony świata :wsch.i południe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjym. Mieszkanie do częściowego remontu. Kuchnia widna, zabudowa kuchenna w cenie mieszkania. W pokojach na podłodze panele. Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 - pokojowe mieszkanie przy Metrze Młociiny (500 m) - 47m Mieszkanie w pełni umeblowane, komfortowe. słoneczne (południowy - zachód), drewniane okna panoramiczne, wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

430 000 zł61 m² 7 049,18 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, świeżo po remoncie. W jego skład wchodzi salon o powierzchni 21 m, z wyjściem na balkon (ok 4m), sypialni 11,3 m oraz pokoju 10,6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocińska

Bielany,Warszawa

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie w ogrodzonym osiedli. Budynek po remoncie, ocieplony, wymienione instalacje, okna, windy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, jest pralka i lodówka, a nawet sztućce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

402 500 zł49 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Trzy pokojowe mieszkanie 49m2 na warszawskich Bielanach, dodatkowo taras 11m2 oraz balkon 4m2! Cena mieszkania zawiera wykończenie!. Nowoczesna bryła, kameralny budynek oraz ciche położenie powoduje, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokojowe mieszkanie na (6 p) położone w uroczym otoczeniu (parkolszyna). Kuchnia duża,ustawna z oknem oraz pięknym widokiem na panoramę Bielan wschodnią i południową.