dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

270 000 zł37 m² 7 364,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, przy ul. Marymonckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Kamienica ma nową instalację wodno-kanalizacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przyjemne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w bloku z lat 50-tych. Lokal po remoncie. Wycyklinowane i polakierowane podłogi, solidny parkiet. Nowe okna, mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Budynek w pobliżu stacji metra - Stare Bielany - 100 m do stacji. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem. Mieszkanie w standardzie do remontu. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

283 000 zł37 m² 7 648,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na Bielanach przy ul. Wrzecionom tuż przy stacji metra Wawrzyszew o powierzchni 37 m Mieszkanie składa się z 2 pokojów, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

592 110 zł82 m² 7 246,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Kameralna inwestycja na Bielanach przy ulicy Nocznickiego to idealna lokalizacja, połączenie doskonałej komunikacji metrem, tramwajem lub autobusem z centrum miasta i bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Piaski

Piaski,Warszawa

750 000 zł134 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Bardzo ładne, zadbane dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Na pierwszym poziomie duży salon z wyjściem na balkon, widna kuchnia z komórką, połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - 300 m od stacji metra Słodowiec i 200 m od stacji Stare Bielany. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna - mieszkanie wysokie 3 m - pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Warszawa

1 999 zł52 m² 38,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Blisko metra Wawrzyszew, jeszcze bliżej do tramwaju i autobusu. 2 oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka z oknem. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bez windy w budynku z końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

263 000 zł38 m² 6 921,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie rozkładowe - dwa pokoje z widną kuchnią. Pokoje o metrażach: 16 ; 9 m2 - na podłodze mozaika. Kuchnia 5 m2. Łazienka, toaleta razem. W kuchni, łazience glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

338 640 zł41 m² 8 183,66 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Encyklopedyczna

Młociny,Warszawa

658 000 zł80 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Budynek na osiedlu zamkniętym strzeżonym - dobry punkt komunikacyjny - 15 min. spacerem do stacji metra oraz przystanek autobusowy, tramwajowy. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

316 200 zł38 m² 8 230,09 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

735 000 zł96 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Słoneczne, nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m2 z ogródkiem około 100 m2, położone na Bielanach przy ulicy Literackiej. Budynek z 2006 roku znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Komunikacja: 6-8 min. do Metra Młociny, do Centrum metro, tramwaj. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia w aneksie otwarta na pokój. Pokoje umeblowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Esej

Bielany,Warszawa

243 000 zł33 m² 7 408,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Wysoki parter. Mieszkanie jednopokojowe, kuchnia widna [oddzielna]. Łazienka, toaleta razem. W pokoju na podłodze panele. Kuchnia zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stacja Metra Stare Bielany

Słodowiec,Warszawa

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze niewielkiego bloku z końca lat 60. Cicha i spokojna okolica, mili sąsiedzi. Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia od zaraz. W pobliżu parki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

470 000 zł78 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach. Składa się z pokoju dziennego (20 m2), trzech sypialni (13,5; 12; 8 m2), widnej, oddzielnej kuchni (7 m2), łazienki (4 m2), wc (1,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Bielany,Warszawa

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw, usytuowane na II piętrze w 3 piętrowym budynku na terenie zamkniętego osiedla w otoczeniu zieleni. Osiedle usytuowane jest w kompleksie willowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

460 000 zł65 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie rozkładowe, w dobrym stanie do zamieszkania bez nakładów finansowych. W pokojach na podłodze panele - na ścianach gładź. Kuchnia widna. Łazienka, toaleta oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

375 000 zł66 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - 5 minut do stacji metra Młociny. W pobliżu szkoła, przedszkole, liczne punkty handlowe. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47m2, słoneczne 2-stronne usytuowane w pobliżu lasku Bielańskiego i metra. Budynek odnowiony, po termomodernizacji. Wejście do klatki przez domofon, na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

413 000 zł60 m² 6 883,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - do stacji metra ok 5 minut komunikacją miejską. Mieszkanie trzy pokojowe z aneksem kuchennym. Pokoje o metrażach: 23 ; 17 ; 14 m2 - na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

565 000 zł72 m² 7 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie Mieszkanie trójstronne - trzy pokoje z widną kuchnią - kuchnia otwarta na pokój. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

280 500 zł38 m² 7 381,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - 10 minut pieszo do stacji metra. W okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie jednopokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem. Pokój 20 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

336 000 zł46 m² 7 260,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie trzy pokojowe z aneksem kuchennym. Dwa pokoje w amfiladzie. Mieszkanie zadbane w dobrym stanie, poza łazienką. W pokojach na podłodze panele. Kuchnia zabudowana - glazura,.