dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

425 000 zł65 m² 6 558,64 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zadbane i dobrze doświetlone trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Oddzielna przestronna kuchnia. wydzielona część dzienna i prywatna z sypialniami i łazienką oraz wc. Pokoje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

650 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

W bliskim sąsiedztwie znajdują się: metro, sklepy, centra Handlowe, urzędy, park Młociński place zabaw, boisko oraz placówki edukacyjne (żłobki, przedszkola, szkoły: licea, awf, uksw,wat). Blok 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie umeblowane (podłoga baltic wood, drzwi porta, szafy w zabudowie) plus agd gotowe do zamieszkania. Rok budowy 2009, osiedle ogrodzone z ochrona i monitoringiem, placami zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

768 000 zł139 m² 5 541,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Duże widne, ciche, ciepłe i wygodne mieszkanie na Bielanach ul. Kochanowskiego Lokalizacja: na zamkniętym, strzeżonym, zadbanym i zielonym osiedlu z placami zabaw dla dzieci i boiskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przytulne mieszkanie (do zamieszkania - malowanie w marcu 2015 r., stan mieszkania idealny) na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe (za dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

240 000 zł29 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po świeżo przeprowadzonym remoncie. Większość instalacji wymienione. W pokoju na ścianach gładzie a na podłodze parkiet. W łazience płytki na podłodze i w kabinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bielany

Bielany,Warszawa

215 000 zł26 m² 8 301,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o pow. 25,9m2 na 9-tym piętrze w budynku 10-cio piętrowym z 1976r. Budynek po rewitalizacji.Mieszkanie po remoncie ,zadbane. Pokój /17m2/,na podłodze panele, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, luksusowe mieszkanie o pow. 36 mkw, z aneksem kuchennym i tarasem, usytuowane na I piętrze w nowym - czteropiętrowym apartamentowcu z ochroną, miejscem garażowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

684 618 zł99 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Apartament 4 pokoje, 99m2, 1 piętro w 5-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, bielany, ul.Sokratesa. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 12m2. Inwestycja zrealizowana.~~INWESTYCJA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze od strony wschodniej. W bloku 3 windy. Na osiedlu apteka, przedszkole, szkoły, przychodnia, do autobusu 3 minuty. Blisko do metra Plac Wilsona. Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Esej

Bielany,Warszawa

243 000 zł33 m² 7 408,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie składa się z pokoju , widnej kuchni, łazienki i przedpokoju z zabudową wnękową. Z pokoju jest wyjście na 20 metrowy taras. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Esej

Bielany,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładnie wykończone mieszkanie na strzeżonym, zamkniętym osiedlu w odległości około 1 km od stacji metra Wawrzyszew. Lokal ok 70m2 znajduje się na parterze i składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

400 000 zł57 m² 7 023,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe położone na Bielanach ( dobra komunikacja miejsca), w nowym budynku położonym blisko e'lecrerc na Bielanach ( ul.Renesansowa/Aspekt) Salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

395 000 zł46 m² 8 575,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Warszawa-Bielany-Słodowiec-Żeromskiego Przy stacji Metro Słodowiec. Powierzchnia: 46,06 m2 Wszystkie pomieszczenia posiadają wejście z przedpokoju. Kuchnia: widna, 4,4 m2, w zabudowie, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

257 000 zł35 m² 7 342,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Ustawne dwupokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Słodowiec na Bielanach. Budynek położony przy parku. wokół dużo zieleni i małe uliczki. Ostatnie piętro (4) w niskim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esej

Chomiczówka,Warszawa

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajmu okazjonalnego długoterminowego jasne i przestronne, nieumeblowane, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 na Chomiczówce (ul. Esej). Świeżo odnowione. Wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Spokojna okolica, bardzo ciche mieszkanie, blisko do metra Stare Bielany 5 minut/400 metrów lub jeden przystanek autobusem spod drzwi / 30 metrów do przystanku. Mieszkanie idealne dla pary bez dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

399 000 zł46 m² 8 670,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Bardzo zadbane, ciche mieszkanie na pełnym zieleni Słodowcu, zlokalizowane bardzo blisko stacji metra oraz innych środków komunikacji miejskiej. Mieszkanie dwustronne z widną kuchnią oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Polecamy słoneczne ( ekspozycja południowo-zachodnie) 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy. Wysokość 3 m. 100 m od Metra Stare Bielany. Rok budowy 1954, cegła. Dwustronne. Rozkładowe. Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bielany, 39m2, obok metra. Cena do negocjacji. 1 pokój ponad 21m2, wysokość 3m, przedpokój z szafami i pawlaczami, w pokoju regał, komplet wypoczynkowy, stół, fotele, krzesła, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

204 102 zł26 m² 7 892,58 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania mieszkanie typu studio, o powierzchni 25m2, usytuowane na parterze w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja: bielany, ul.Nocznickiego. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowo wykończone, mieszkanie na strzeżonym osiedlu w jednej z najładniejszych i najbardziej zielonych warszawskich dzielnic - Bielanach. Mieszkanie ma powierzchnię 46 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasymska

Bielany,Warszawa

1 203 092 zł148 m² 8 140 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie Dwupoziomowe mieszkanie 4 pokoje, 145m2, 2 piętro w 2-piętrowym budynku.Inwestycja zrealizowana.~~ Inwestycja mieści się w zielonej części Bielan. Jest to nowoczesne osiedle, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

449 000 zł65 m² 6 929,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Salon 20 m2 z klimatyzacją i dużym balkonem. Kuchnia 7,9 m2 widna, wyposażona w meble robione na wymiar. Dwie sypialnie po 13,5 i 8,2 m2. Mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

368 000 zł57 m² 6 478,87 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzy nieprzechodnie pokoje + oddzielna widna kuchnia, łazienka i wc oddzielnie oraz spory przedpokój z kilkoma zabudowanymi szafami z drzwiami przesuwnymi i kilkoma pawlaczami. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bielany

Bielany,Warszawa

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na bielanach do wynajęcia! Umeblowane mieszkanie jednopokojowe tzw. kawalerka w bardzo dobrym miejscu, blisko metra/3min. do metra Wawrzyszew/. Mieszkanie ciche z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Schroegera

Bielany,Warszawa

760 000 zł115 m² 6 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Loft na warszawskich Starych Bielanach. Niezwykle klimatyczny, przestrzenny a jednocześnie przytulny o oryginalnym rozkładzie. Wysokie (od podłogi do kalenicy ponad 5 m 2), przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

317 000 zł38 m² 8 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na ul. Kochanowskiego (bielany). Znajduje się na 3 piętrze, ma status spółdzielczo-własnościowy (z możliwością pozyskania księgi wieczystej) Mieszkanie dwupokojowe: 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

275 000 zł34 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Bardzo ciekawa duża kawalerka - pokój i widna kuchnia. Rozkładowe, na 2piętrze w niskim budynku. Cegła. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. W budynku wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

720 000 zł91 m² 7 886,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie z patio na cichym, strzeżonym osiedlu. Powierzchnia 91,3 m2: salon - 40 m2, sypialnie - 11.8 m2 i 8,3 m2, łazienka z wanna - 7,7 m2, łazienka z prysznicem - 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chomiczówka

Chomiczówka,Warszawa

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka. Duży pokój z wyjściem na balkon, częściowo umeblowany, oddzielna widna kuchnia, umeblowana i wyposażona. W łazience wanna, terakota. ~Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

512 000 zł61 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bielany / żoliborz - 2 pokoje 60,80 m2 + miejsce garażowe. Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60,80 m2 położone na Bielanach osiedle Słodowiec, usytuowane na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche mieszkanie na Bielanach. Blisko metra. Mieszkania zostało kompleksowo wyremontowane w 2012 r. wymienione zostały wszystkie podłogi, instalacje, drzwi wyremontowane ściany, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, w pobliżu stacji metra Młociny, po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Nowa kuchnia w aneksie, w pełni wyposażona w sprzęt agd. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Piaski,Warszawa

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 48 m2, piętro 3/4. Zlokalizowane na Bielanach przy ul.Starej Baśni (Piaski) w kameralnym 4-piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

175 000 zł24 m² 7 172,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

mieszkanie do remontu. Nowe okno pcv. Małe opłaty czynszowe około 230 zł oraz za uż wieczyste około 16 zł na rok. Pokój jest duży i ustawny. Mały balkon. Kuchnia znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

400 000 zł66 m² 6 106,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Bardzo ładne, rozkładowe, mieszkanie, 4 pokojowe na warszawskich Bielanach (piaski), powierzchnia 65,5 m2 , cena: 393 000 do negocjacji. Mieszkanie posiada Księgę wieczystą, bez zadłużeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

433 000 zł50 m² 8 625,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 50m2 na Starych Bielanach tuż stacji metra Stare Bielany. Kamienica z cegły z 1956 r., ogrzewanie miejskiej. Mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze, ustawne z dużą widną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Uwaga! Dwupokojowe mieszkanie spółdzielczo -własnościowe z urządzoną Księgą Wieczystą, o powierzchni 37m2 na Bielanach w bardzo dobrej lokalizacji. Doskonałe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe 55 m2, wys. lokalu 258 cm. Duży pokój 17,53 m2 plus ok. 6 m2 oszklonej loggii , pozostałe pokoje: 9,89 m2 i 7,32 m2, kuchnia z oknem 6,21 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Budynek ogrodzony strzeżony. Miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska dodatkowo płatne 25 tys zł. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem. Jest.