dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednopokojowe po remoncie, składa się z dużego i ustawnego pokoju, widnej i osobnej kuchni, nowe szafki kuchenne, łazienka jest razem z wc z nową kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja!2pok.42M2*PO REMONCIE*299TYS.PILNIE! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m2 w doskonałej lokalizacji na Bielany-Piaski. Położone na 9 piętrze w 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach. Doskonały punkt komunikacyjny, spokojna okolica. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z założoną kw. Pokoje ustawne, kuchnia widna, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

405 552 zł60 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja inwestycji łączy kameralną ciszę osiedlowej uliczki z łatwym dostępem do infrastruktury wielkiego miasta. Rozbudowana sieć transportu miejskiego zapewnia szybką komunikację. Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

379 000 zł65 m² 5 830,77 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.65m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na 15-stym piętrze w bloku z lat 80-tych.W skład mieszkania wchodzą:3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament do wynajęcia o pow.64m2(salon z otwartą widną kuchnią,dwa pokoje,przedpokój,łazienka,WC oraz dwa balkony)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

470 000 zł70 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie na sprzedaż o pow.70m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w bloku bez windy.W skład mieszkania wchodzą:3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

580 000 zł77 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie na sprzedaż o pow.77m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku z 2000r.W skład mieszkania wchodzi:salon 22,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

580 000 zł69 m² 8 405,80 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania nowocześnie urządzone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,00 m2. Położone na 2 piętrze 15 piętrowego bloku z 2009r.na Bielanach. Mieszkanie położona na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osikowa

Bielany,Warszawa

369 000 zł60 m² 6 109,27 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 60,41 m2 na Chomiczówce, w cichej, zielonej okolicy. Budynek z 1983r, wymienione piony wodno-kanalizacyjne i co. Mieszkanie mieści się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe mieszkanie na Bielanach, niedaleko Lasku Bielańskiego. Dobry dojazd do stacji metra Młociny, uksw i awf. 3 osobne pokoje: 18.5, 12 (z wyjściem na niewielki balkon) i 9.5 m2, widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

610 000 zł80 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie na sprzedaż o pow.80m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 1993r(cegła)W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Słoneczne, ciche i kameralne mieszkanie 3-pokojowe na Bielanachp ul. Kochanowskiego o powierzchni 47m2. Mieszkanie mieści się na 4/4 piętrze. Na klatce są po dwa mieszkania na każdym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

299 900 zł37 m² 8 105,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe przy metrze Wawrzyszew! Lokal składa się z: -salonu -sypialni -kuchni -łazienki -przedpokoju Mieszkanie do odświeżenia/remontu. Budynek po wymianie instalacji. Klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

264 900 zł37 m² 7 159,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.37m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w budynku w niskim bloku z 1976r.W skład mieszkana wchodzą:2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 600 zł71 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie do wynajęcia o pow.71m2(salon z otwartą kuchnia,dwa pokoje,łazienka oraz balkon)Mieszkanie w pełni umeblowane położone na kameralnym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

255 000 zł46 m² 5 543,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 na Bielanach-Chomiczówka.Położone na parterze w trzypiętrowym budynku z 1984r. Kameralny blok z lat 80., zaledwie 3-piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w budynku na strzeżonym osiedlu na Bielanach- piaski. Mieszkanie częściowo umeblowane, zadbane, z dużą loggią (7m2, od strony południowej). Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.55m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na drugim pięterze w niskim bloku z 2006r.W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, funkcjonalne i blisko parku ciche mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem wynajmę na funkcję mieszkaniową lub biurową metraż: 55 m2, wykończone, gotowe do zamieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osikowa

Chomiczówka,Warszawa

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania bardzo ładne, 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach. 5 piętro w budynku 6 piętrowym. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.Sprzedaż tylko za gotówkę, na tę chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze-własnościowe (ks. Wieczysta), 3 pokojowe, przestronne (56,8m2) mieszkanie w spokojnej i zielonej dzielnicy na Bielanach, niedaleko stacji metra Wawrzyszew (1500 m, 5 min autobusem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

407 000 zł56 m² 7 267,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne,przytulne mieszkanie na sprzedaż o pow.56m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na 10-tym ostatnim piętrze w bloku z lat 60-tych.W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Warszawa

396 000 zł49 m² 8 081,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Stare bielany - schroegera/oczapowskiego/skalbmierska 800m do stacji metra! Przytulne, bardzo widne mieszkanie o powierzchni 49m2 w kamienicy z 1957 roku. Lokal składa się z: salonu (17m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Warszawa, bielany, marymoncka, 39m2, 2 pok., widna kuchnia, balkon. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy. Mieszkanie po generalnym remoncie, aktualnie tylko do odświeżenia. Wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Widne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,10 m² 9 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1970 roku Odrębna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

290 000 zł39 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 na Bielanach. Położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1979r. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

2 250 zł41 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe(41m2) mieszkanie w niskim budynku w kompleksie nowoczesnego osiedla na Bielanach. Osiedle zamknięte, strzeżone i zadbane, z 2011 roku. Wnętrze wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.43m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na 10-tym piętrze w bloku z 2001r.W skład mieszkania wchodzą:2 pokoje,pół otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bielany, mieszkanie 35m2, dwa pokoje, blisko metro słodowiec, okolice Żeromskiego, staffa. Rewelacyjna lokalizacja na pograniczu Bielan i Żoliborza. Widok z okien na Park Herberta. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grodeckiego

Bielany,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament na Starych Bielanach ul. Grodeckiego. Piękna zielona okolica, 100 m do Lasku Bielańskiego, dobrze skomunikowana z centrum (100m do metra Stare Bielany). W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

229 900 zł27 m² 8 514,81 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka (27m2) na Bielanach; duży i widny pokój o pow. 18 m2, widna kuchnia 3,5 m2, łazienka z kabiną prysznicową 2,5 m2, przedpokój 2 m2. Mieszkanie po remoncie. Nowa zabudowa kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

450 000 zł60 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie na sprzedaż o pow.60m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na 9-tym piętrze w bloku z 2003r.W skład mieszkania wchodzi:salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, zupełnie nowe -jeszcze przez nikogo nie zamieszkiwane w nowo ododdanej inwestycji " Sokratesa Park & Art" w sąsiedztwie stacji metra Młociny. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Warszawa

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.42m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na 9-tym piętrze w bloku z lat 80-tych.W skład mieszkania wchodzą:2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

314 364 zł46 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bielany ul.Wrzeciono .Pokój z oddzielną ciemną kuchnią,balkon. Pierwsze piętro ( winda ) Mieszkanie po remoncie - świeżo odmalowane. Pokój pusty ,balkon,kuchnia aneks w przedpokoju ,szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 na 1 piętrze z balkonem. Mieszkanie znajduję się przy ul. Marymonckiej. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

470 000 zł52 m² 9 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.52m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy z lat 50-tych.W skład mieszkania wchodzi:salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie do wynajęcia o pow.80m2(3 niezależne pokoje,oddzielna widna kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,łazienka,osobna toaleta)Mieszkanie w pełni umeblowane.