dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

480 000 zł26,70 m² 17 977,53 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasną, ustawna kawalerkę o powierzchni 26,7 m , zlokalizowaną przy ul. Marymonckiej 151. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompaktowa, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,5 m , położona przy ul. Przy Agorze 3 na warszawskich Bielanach. -Nieruchomość- mieszkanie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

849 500 zł62,40 m² 13 613,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe na warszawskich Bielanach, to propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój, jednocześnie pragnąc doskonałego dostępu do miejskiej infrastruktury. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46,70 m² 16 274,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas przestronne mieszkanie 100 m bielany, warszawa Lokalizacja / Okolica Mieszkanie znajduje się na ul. Dantego Alighieri na warszawskich Bielanach, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53,08 m² 65,94 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego miejsca do życia w dynamicznej Warszawie? Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie na wynajem, idealne dla singla, pary lub małej rodziny, ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł49,13 m² 13 431,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Top lokalizacja! Na sprzedaż 3 pokoje z balkonem, w kameralnym bloku w super lokalizacji - tuż obok stacji Metra Młociny. Do remontu. Idealne na dla pary, rodziny z dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł53,05 m² 24 316,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rudzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł77,85 m² 16 056,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Arkuszowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł34,54 m² 86,86 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez dzieci i zwierząt. Na wynajem jasne, ciche, dwupokojowe i umeblowane mieszkanie o pow. 34,54 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Bielanach z 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł27,60 m² 17 028,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szukasz jasnej kawalerki w świetnej lokalizacji na Bielanach? Ta 27,6 metrowa przestrzeń przy ul. Broniewskiego może być Twoim idealnym miejscem do życia lub inwestycją, która nie straci na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł24 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu świetnie skomunikowana kawalerka w pięknej lokalizacji na Bielanach przy ul. Marymonckiej, tuż przy Lesie Bielańskim, 260m od przystanku tramwajowego, którym dojeżdża się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 283 627 zł181,56 m² 12 577,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż pełny segment domu o powierzchni 182 m z prywatnym ogrodem 111m , położony w kameralnej inwestycji willowej na warszawskich Bielanach. Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,60 m² 16 825,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Duży balkon 14 m 8 piętro Widok kw Bielany Widok, który naprawdę robi różnicę. Do tego ogromny balkon 14 m i jasne wnętrze z potencjałem to mieszkanie wyróżnia się już na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł70 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Gotowiec inwestycyjny - 6 wynajętych pokoi Gotowiec inwestycyjny na Bielanach - mieszkanie już wynajęte, generujące stabilny dochód od pierwszego dnia. Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,10 m² 17 255,28 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 52.1m na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku z 2009 roku. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe. 2 nowoczesne, cichobieżne windy. Monitorowane wejście, zadbane części wspólne. Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 215 000 zł134 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł51 m² 15 588,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Na 51 m2 składają się: - pokój połączony z widna kuchnią - dwa mniejsze pokoje - korytarz - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł72,72 m² 20 489,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Westate Wola z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,72 m z dużym balkonem 10,31 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł75 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa, żoliborz ul. Zabłocińska | taras | garaż | metro Słodowiec Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone w budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł50,94 m² 15 213,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na Bielanach na ikonicznym dla tego regionu osiedlu znajdujące się przy ul. Schroegera 92/96. Mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Leopolda Staffa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,66 m² 79,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2-pokojowego mieszkania W kamienicy (świetna lokalizacja)! Preferowany wynajem dla pary, na długi okres czasu. Opis Mieszkanie zlokalizowane jest na Bielanach, przy ulicy Skalbmierskiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 zł37 m² 73,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na Bielanach przy ul. Wrzeciono 6. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących dobrze skomunikowane miejsce, jednocześnie z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 215 000 zł134 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39 m² 69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane i przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul.Marymonckiej tuż obok stacji metra Słodowiec, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 39m2 znajduje się na VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł49 m² 17 326,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Marymonckiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł88 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchni 88 m znajduje się na 8 piętrze. Składa się z: - czterech pokoi, - osobnej kuchni, - łazienki, - 2 toalet, - garderoby - loggi. Na podłodze panele z wysoką klasą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 132 zł44,06 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, żoliborza i Bemowa! *** 0% prowizji od kupującego *** Termin Oddania Inwestycji: 4 Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilkanaście minut od najważniejszych punktów miasta? Poszukujesz miejsca słonecznego, nowego, nowocześnie urządzonego i widnego Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 160 zł43,95 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, żoliborza i Bemowa! *** 0% prowizji od kupującego *** Termin Oddania Inwestycji: IV Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 130 zł43 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. Przy Agorze, w pobliżu stacji Metra Młociny. Najemca nie płaci prowizji pełne umeblowanie bez dodatkowych opłat Rozkład mieszkania obejmuje widny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł56,72 m² 11 953,46 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: około 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł209 m² 18 899 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Opis: absolutnie wyjątkowy niepowtarzalny apartament o powierzchni 209 m2 z pięknym przestronnym tarasem 84 m2 i trzema balkonami z zadbaną zielenią. Można tu oglądać wschody.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł65,26 m² 10 726,31 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,26 m zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego 2, na 11 piętrze. Mieszkanie jest do remontu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł77,95 m² 21 154,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 77,95 m , usytuowane na 3. piętrze w spokojnej i zielonej części Bielan, na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł58,81 m² 19 044,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu pięknego apartamentu - całkowicie nowego mieszkania, w kameralnym budynku oddanym do użytku w 2025, posadowionym przy cichej uliczce na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł62,95 m² 14 916,60 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem Bielany, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,90 m² 62,63 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , zlokalizowane przy ulicy Bogusławskiego 19 w Warszawie. Jest to idealna nieruchomość dla singla lub pary, ceniących komfort.