dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 32 m2 (w podłodze 40m2) na 9 piętrze ze skosami i oknami dachowymi, bardzo widne, w budynku z 2001r. Składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

330 000 zł36 m² 9 041,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Witam, sprzedajemy dwupokojowe mieszkanie o powierchni 36,5 m.kw na pierwszym piętrze na warszawskich Bielanach przy ul. Szegedyńskiej. Mieszkanie w 2014 roku przeszło gruntowny remont ( wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy bez windy. Budynek sąsiaduje z Lasem Lindego, otuliną Lasu Bielańskiego. Bliskość metra zapewnia szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 350 zł43 m² 54,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne, ciche mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia , o powierzchni 43 m2, składające się z dużego salonu z wyjściem na loggię, sypialni, oddzielnej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

388 000 zł57 m² 6 807,02 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować nowocześnie urządzone 3 -pokojowe mieszkanie przy ulicy Gwiaździstej. Na 57 metrowej powierzchni znajduje się: salon (17,5m) z wyjściem na loggie (4m), widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Słodowiec. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na 3 piętrze apartamentowca z 2016 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Młociny. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na 7 piętrze apartamentowca z 2015 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne jednopokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Sokratesa. Bardzo dobra lokalizacja, zaledwie kilka minut do metra Stacja Młociny i zarazem zajezdni tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Najniższa cena na rynku. Do pilnej sprzedaży polecamy państwu, przestronne, jasne, nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych, gotowe do wprowadzenia, 3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Bielany. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składające się z 2 pokoi położone na 4. piętrze w 8-piętrowym budynku z 2015 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie 50m2 ul Bogusławskiego, 2 pokoje, widna kuchnia, wszystkie media, duży balkon, miejsce garażowe. Dogodna lokalizacja: metro, tramwaj, autobus. Dookoła ścieżki rowerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Wawrzyszew. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na 3 piętrze 7 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie składa się z: - pokoju I - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 58 m2 przy ul. Sokratesa, apartamentowiec Bielany Residence , mieszkanie wykończone w wysokim standardzie , w pełni umeblowane , bardzo jasne , przestronne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Wrzeciono,Warszawa

525 000 zł71 m² 7 363,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,3m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2000 roku. Składa się trzech niezależnych pokoi, widnej oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w budynku z lat 50tych, 2 pokoje , kuchnia , łazienka z wc, garderoba w końcu przedpokoju.~W dużym pokoju okno na wschód i balkon na południe.~Mieszkanie bardzo czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

250 000 zł28 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Jasne, ciche mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Broniewskiego - Bielany Piaski, usytuowane na 4-piętrze w zadbanym, odnowionym 10-piętrowym budynku. Jest to mieszkanie jednopokojowe, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie dopiero co po remoncie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 10 piętrowym z pięknym widokiem na zieleń. Dwa pokoje w pełni wyposażone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

595 000 zł80 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowy apartament, o powierzchni 80 m2, na warszawskich Bielanach, przy ulicy Encyklopedycznej. Budynek z 2010 roku. Mieszkanie urządzone w bardzo dobrym standardzie, nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

2 950 zł67 m² 44,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Młociny. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 położone na parterze w apartamentowcu z 2010 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

2 650 zł47 m² 56,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Słodowiec. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na 4 piętrze apartamentowca z 2016 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wazów

Bielany,Warszawa

4 500 zł128 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** wolny od września Na wynajem wyjątkowe mieszkanie na piętrze domu jednorodzinnego, wraz z użytkowym poddaszem i bardzo dużym tarasem (125m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogólna

Bielany,Warszawa

367 000 zł56 m² 6 553,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

trzypokojowe mieszkanie spółdzielczo - własnościowe z możliwością założenia kw, okna wychodzące na południe, wschód. Mieszkanie w 4 piętrowym bloku bez windy. Dwa lokale na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolumbijska

Bielany,Warszawa

2 200 zł62 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Młociny. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone na 4 piętrze apartamentowca z 2009 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Bielany-blisko do stacji Metra Wawrzyszew. Niski budynek trzy rozkładowe pokoje na drugim piętrze w czterech pięter. Mieszkanie dwustronne płn/płd. Rozkład: pokoje 16/10/9 na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53 m2, przy ul. Bogusławskiego. Mieszkanie o wysokim standardzie położone na 14 piętrze na nowym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

215 000 zł26 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 1-pokojowe w bloku po remoncie (nowa winda, instalacje, odnowiona klatka schodowa) na bielańskim Wawrzyszewie. Atrakcyjna, cicha i zielona okolica: zaraz obok 2 stawy, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokal spółdzielczo-własnościowy z kw, o powierzchni 37,5 m2 położony na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 70-tych. Mieszkanie w pełni wyposażone ( meble oraz agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogólna

Bielany,Warszawa

367 000 zł56 m² 6 553,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chomiczówka

Chomiczówka,Warszawa

340 000 zł55 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2, położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym bloku na Bielanach. Mieszkanie wymaga niewielkiego remontu. Okna nowe plastikowe, na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

377 000 zł49 m² 7 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwa duze pokoje z balkonem, z widną kuchnia i łazienką. Mieszkanie ciche i sloneczne. Na (ostatnim) trzecim piętrze. Drewniana klepka na podłodze. Duży przedpokój. Blisko do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 950 zł51 m² 57,84 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne, nowe 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ulicy Sokratesa. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 51 m2 (w tym 7m2 przestrzennego balkonu) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35n2 usytuowane na 6 piętrze w bloku 11 kondygnacyjnym przy ul.Duracza. Lokal w pełni umeblowany. Cena najmu 1500zł miesięcznie + opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nałkowskiej

Bielany,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Słodowiec. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 położone na 2 piętrze apartamentowca z 2016 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

264 552 zł36 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kameralny budynek mieszkalny, z usługami w parterach, powstający w zielonej i cichej części warszawskich Bielan. Nowoczesna bryła mieści 59 mieszkań o wielkości od 33 do 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, Bielany

Bielany,Warszawa

229 500 zł26 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

! kawalerka 26m2 + 8m2 balkonu! 200m od metra! Przytulna kawalerka 26m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskich Bielanach. Do dyspozycji mamy salon 16,5m2, kuchnia oddzielna około 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Balcerzaka

Bielany,Warszawa

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Młociny. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone na 4 piętrze apartamentowca z 2014 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

2 300 zł62 m² 36,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Bielanach (chomiczówka), o pow. 62,4 m2. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Przestronny otwarty salon umeblowany m.in. w komplet wypoczynkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

293 400 zł38 m² 7 678,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwa pokoje 38m2 + 4m2 balkonu! 200m od metra! Przytulne dwu pokojowe mieszkanie 38m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskich Bielanach. Do dyspozycji mamy salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

439 000 zł58 m² 7 536,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

! trzy pokoje - 58m2! 200m od metra! Przestronne trzy pokojowe mieszkanie 58m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskich Bielanach. Do dyspozycji mamy przestronny salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Warszawa

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie do sprzedaży dwa ładne pokoje słoneczne i ciche! Okna na południowy-zachód. Okna nowe, najwyższej klasy, pcv, najwyższy stopień izolacji akustycznej i termicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

870 000 zł136 m² 6 397,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

* zaprojektowany i wykonany z najwyższą klasą. Staranność utrzymania na najwyższym poziomie. Drewno, kamień, wspaniała funkcjonalność i kolorystyka. Pierwsza kondygnacja na 4 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij