dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

360 000 zł48 m² 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Szegedyńska Bielany, opis: do sprzedania rozkładowe, ciche, jasne, ustawne mieszkanie, które znajduje się na 2 gim piętrze 4 ro piętrowego docieplonego budynku. Forma własności: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w rewelacyjnej okolicy, pięknie zadrzewionej Alei Zjednoczenia oraz ul. Kasprowicza tuż przy wejściu do stacji metra Stare Bielany. Rozkładowe, fantastycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 099 000 zł104 m² 10 567,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie w ekskluzywnej rezydencji w nowej części zielonej dzielnicy Bielany. Nowoczesne dwustronne M5 z dużym salonem, otwartą kuchnią i tarasem z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

344 000 zł49 m² 7 086,94 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bielany Spokojna,cicha okolica Mieszkanie 2-pokojowe 48,54 m2, 2 piętro z windą. Mieszkanie rozkładowe w bardzo dobrym stanie - do zamieszkania. Do mieszkania przynależy balkon,komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

330 000 zł57 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne 3 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 57 m2. Blok ocieplony. Klatka schodowa, windy i korytarze po remoncie. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (na korytarzu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najmujący nie płaci prowizji!do wynajęcie mieszkanie dwupokojowe położone w bardzo dobrej lokalizacji na Bielanach. W mieszkaniu niedawno został przeprowadzony remont. Mieszkanie jest czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

550 000 zł56 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwustronne, bardzo ciche o klasycznym układzie. Pokój dzienny na stronę zachodnią, sypialna na wschodnią. Pokoje 22 i 14m, większy pokój z balkonem 6m na podłgach w obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na Bielanach 3 pokoje 48m2. I piętro w 4 piętrowym bloku przy ul. Przytyk. Mieszkanie dwustronne, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Na chwilę obecną kuchnia (ok.3,9m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

407 000 zł56 m² 7 267,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Podleśna, mieszkanie z piwnicą przy ul. Podleśnej 38. Blok z lat 60 tych, ocieplony, nowa elewacja,klatka schodowa wyremontowana. Piętro 10/10. Bardzo cicha okolica, dużo zieleni osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze 5 piętrowego budynku z windą przy ul.Renesansowej. Trzy oddzielne pokoje, oddzielna widna kuchnia i łazienka z wanną. Mieszkanie widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 na Bielanach. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Miejsce parkingowe na terenie posesji. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

421 976 zł58 m² 7 312 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,71 m2. W mieszkaniu znajduje salon o powierzchni 27,59 m2 oraz kuchnia z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

340 000 zł37 m² 9 229,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie na bielanach Dwa pokoje + duża widna kuchnia. Wejścia do wszystkich pomieszczeń oddzielnie z przedpokoju. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Wokół dużo zieleni. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentuje mieszkanie o pow. 42m2 zlokalizowane niespełna 300 m od wejścia do Stacji metra Wawrzyszew. Mieszkanie po remoncie częściowo umeblowane (kuchnia oraz łazienka) Rzeczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chlewińska

Bielany,Warszawa

1 465 070 zł123 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Inwestycja w której w skład wchodzi jeden dwupiętrowy budynek z ośmioma apartamentami o powierzchni od 31 m2 do 122 m2. z prywatnym ogródkami na parterze. Starannie dobrane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Słodowiec

Bielany,Warszawa

2 000 000 zł150 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjny apartament w jednym z dwóch, dwupiętrowych, nowoczesnych budynków, o żoliborskiej architekturze, w spokojnym, a zarazem bliskim sąsiedztwie serca Żoliborza. Jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

441 635 zł58 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,73 m2. W mieszkaniu znajduje się salon o powierzchni 27,59 m2 oraz kuchnia z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

454 258 zł60 m² 7 574,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokojowe optymalnie zaprojektowane, z przestronnym salonem z aneksem kuchennym 25,08m, dwoma sypialniami, łazienką, loggią i balkonem oraz komórką lokatorską tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie w biurze Noble Apartments [lokalizacja] -bielany, ul.Wrzeciono 1 ,świetna lokalizacja PRZY SAMYM METRZE WAWRZYSZEW! [Rozkład] - 25m2, Pokój z kuchnią w przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

435 000 zł62 m² 7 016,13 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

** Mieszkanie dwustronne o pow. 62 mkw, 3 pokoje, oddzielna kuchnia z oknem ** Ekspozycja okien wschód [pokój, kuchnia], zachód [2 pokoje w tym jeden z loggią] ** Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszewska

Chomiczówka,Warszawa

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania 2 pokojowe, zadbane, przytulne, ciche mieszkanie na strzeżonym , zamkniętym osiedlu na Bielanach. 3 piętro w budynku 10 piętrowym z 2002 roku. Własność. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Słodowiec,Warszawa

380 000 zł48 m² 7,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Unikalne I niepowtarzalne mieszkanie W doskonałej lokalizacji I przystępnej cenie! Ładne, przytulne i z wyjątkowym smakiem wykończone 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

330 000 zł49 m² 6 794,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Okazja! Do sprzedania wyremontowane mieszkanie przy ul. Magiera na Bielanach. Mieszkanie dwupokojowe, całkowicie odnowione. Na podłogach panele, ściany wygładzone i odmalowane, okna nowe, plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

362 735 zł51 m² 7 075 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,27 m2. W mieszkaniu znajduje salon o powierzchni 16,49 i dwa pokoje o powierzchni 12,12 m2 i 8,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

301 000 zł48 m² 6 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dobra lokalizacja Andersena Bielany 42,70 m . Własność spółdzielcza, dwa pokoje - 17 i 12 m , oddzielna kuchnia,łazienka po remoncie, duża loggia.Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie usytuowane w bloku 4-piętrowym na 1 piętrze przy ul.Marymonckiej. Budynek oddalony od ulicy, okna wychodzą na ciche podwórko. Lokal składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

425 996 zł58 m² 7 374 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,77 m2. W mieszkaniu znajduje salon o powierzchni 27,59 m2 oraz kuchnia z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1 pokojowe z dużą, oddzielna, widną kuchnią. Powierzchnia 30m2, położone na 4 piętrze w budynku wielokondygnacyjnym z cegły. Wszystkie media po wymianie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, supermarket Simply, niedaleko do stacji metra i do Centrum. Parter w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Spokojna, zielona okolica. Zamknięte osiedle, ochrona. W pobliżu dużo zieleni, przystanek autobusowy, 2 przystanki do metra. Mieszkanie dwupokojowe, kuchnia w aneksie, zabudowa kuchenna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Bielany,Warszawa

266 000 zł51 m² 5 215,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zakupienia w drodze przetargu - kolejny przetarg. Wolne - nikt nie mieszka i nie jest zameldowany. Mieszkanie 3-pokojowe, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, pow. 50,5 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

330 000 zł36 m² 9 041,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do kupienia dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodnokanalizacyjną) Wymieniono podłogi, zamontowano podwieszane sufity. Salon połączono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

242 000 zł26 m² 9 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Doskonała inwestycja- kawalerka przy metro Wawrzyszew. Mieszkanie o powierzchni 26m2 ul. Szekspira, dzielnica Bielany. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

184 000 zł18 m² 10 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio Sprzedam mieszkanie w Warszawie, dzielnica Bielany ul. Szegedyńska 5a. W skład mieszkania wchodzi duży pokój, łazienka, kuchnia w przedpokoju, piwnica. Kawalerka wolna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy apartament dwupokojowy zlokalizowany na granicy żoliborza i bielan, przy stacji metra słodowiec! Apartament w pełni umeblowany i wyposażony. Rozkład mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klaudyny

Marymont-Ruda,Warszawa

580 000 zł91 m² 6 373,63 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie usytuowane między Lasem Bielańskim a Kępą Potocką. Osiedle z lat 1979 tylko z pozoru wygląda jak zwykłe blokowisko, jest to bardzo dobrze zorganizowana infrastruktura ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się w niskim budownictwie. Posiada 4 niezależne pokoje oraz widną kuchnię w postaci aneksu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. W trakcie remontu wymieniono: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2 położone jest na II piętrze w nowym budynku oddanym do użytku w lipcu 2016 r przy ul. Sokratesa 11b na Bielanach. Spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najmujący nie płaci prowizji! do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe zlokalizowane w bliskości stacji metra. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, salony połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stacja Metra Stare Bielany

Bielany,Warszawa

364 000 zł56 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Bardzo ładne , ustawne i funkcjonalne mieszkanie na Bielanach w budynku czteropiętrowym z lat 70tych w cichej , zielonej okolicy- na pierwszym piętrze. Powierzchnia całkowita 56 m/kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

609 999 zł62 m² 9 838,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne ,przestronne 3 pokojowe mieszkanie w bloku z 2016,na Bielanach - tuż przy wejściu do metra Młociny!stan idealny, wykończone 3 miesiące temu, bardzo przestrzenne,widne.