dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży mieszkanie o pow 63 m2 w tym: salon 20 m2 z wyjściem na dużą loggię ,2 sypialnie,widna kuchnia, łazienka z wanną, wc, przedpokój z bardzo pojemnymi szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Balzaka

Bielany,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Młociny. Mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na 2 piętrze apartamentowca z 2016 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

330 000 zł39 m² 8 505,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

strzeżone. Usytuowanie na 4 piętrze (bez windy) w budynku otoczonym zielonym patio oraz wychodzące okna na wschodnią i południową stronę świata powoduje, że miejsce to stwarza wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

443 000 zł56 m² 7 910,71 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne, funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 55,45 m2 na warszawskich Bielanach Mieszkanie położone jest na szóstym piętrze w budynku jedenastopiętrowym z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, jasne, dwustronne (wschód-zachód) mieszkanie na pograniczu Bielan i Żoliborza. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu o powierzchni 26 m2, sypialni 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Słodowiec

Słodowiec,Warszawa

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe mieszkanie w apartamentowcu Słodowiec City, rok budowy: 2016. Domofon, 2 nowoczesne windy, całodobowa ochrona. Ciche mieszkanie na 3. piętrze od strony patio 10. piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

299 999 zł38 m² 7 894,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładna, duża kawalerka 38m2. Funkcjonalna, składa się z przedpokoju, osobnej garderoby, łazienki z wanną, otwartej na salon widnej kuchni. Mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

520 000 zł70 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Bielanach, 3 pokoje o powierzchni 70 m2, dodatkowo duży taras - idealne dla rodziny. Oryginalne mieszkanie na Bielanach składające się salonu połączonego z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

515 000 zł80 m² 6 445,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, powierzchnia całkowita 79,90m2: salon, sypialnia, mały pokój, oddzielna widna kuchnia, garderoba, łazienka, osobno wc. Kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie 2 pokoje z balkonem na strzeżonym zamkniętym osiedlu przy Metrze Młociny. Lokal o pow. ok. 55 mkw w skład którego wchodzi sypialnia (kanapa, regał, stolik, 2 szafki), salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Wrzeciono,Warszawa

515 000 zł58 m² 8 857,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 58,14 m2 na 2. piętrze 8-piętrowego budynku z 2005 r. przy ulicy Przy Agorze na Bielanach. Doskonała lokalizacja - w pobliżu stacji metra wawrzyszew/młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

404 000 zł37 m² 10 969,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

mieszkanie o pow. 36.83 m2 na pograniczu Żoliborza i Bielan, dwie minuty pieszo od stacji metra Słodowiec, 1 minuta do przystanku autobusowego,3 minuty do tramwaju. Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią w pełni wyposażone z małym tarasem, w pobliżu metro (5 min pieszo), autobus, tramwaj. Miejsce w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z loggią i garażem w apartamentowcu na Słodowiec City. Lokal o pow. ok. 51 mkw w skład którego wchodzi: * salon ( kanapa, stół, krzesła) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie po generalnym remoncie w 2011 roku, według projektu znanego warszawskiego biura architektonicznego. Przebudowie uległ cały układ mieszkania. Przede wszystkim niefunkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Młociny,Warszawa

2 300 zł47 m² 49,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym,powierzchnia 46,6 m2, duży balkon -9 m2, 2 miejsca parkingowe pod budynkiem, 2 windy.Jednomiesięczna kaucja + opłaty licznikowe.Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 36 m. Mieszkanie doskonale usytuowane do metra około 3 minut. Mieszkanie znajduje sie na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku rama H. Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 znajdujące się na 10 piętrze świeżo wyremontowanego budynku. Mieszkanie znajduję się w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

305 000 zł41 m² 7 439,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Bielanach, obecnie jednopokojowe o powierzchni 41 mkw - do remontu i własnej adaptacji. Mieszkanie z balkonem, mieści się na 3 piętrze w kamienicy z 1936 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe na Bielanach (osiedle Piaski) o powierzchni 55 m2. Dwustronne W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym 24 m2, i wyjściem na duża loggię (9 m.kw) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

419 000 zł37 m² 11 376,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36.83 m2 na 5. piętrze 10-piętrowego budynku z 2016 r. na pograniczu Żoliborza i Bielan, 2 minuty do stacji metra Słodowiec, 1 minuta do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Funkcjonalne, w bardzo dobrej lokalizacji mieszkanie 3 pokojowe. Powierzchnia 48 m2 piętro: parter Rozkład: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie, - łazienka, - przedpokój. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Chomiczówka,Warszawa

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 57 m2 na 9. piętrze w 15-piętrowym budynku z 1982 r. przy ul. Pabla Nerudy na Chomiczówce. Składa się z pokoju dziennego, oddzielnej widnej kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

462 000 zł55 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 55 m2 na Bielanach (osiedle Piaski): trzy pokoje z aneksem kuchennym: plus duża loggia (9 m.kw) i komórka lokatorska (1,4 m.kw.) na tym samym piętrze. Słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 na Warszawskich Bielanach. Lokal składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz balkonu (francuski). Do mieszkanie przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

255 000 zł32 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne z pięknym widokiem / Widna Kuchnia / Balkon Sympatyczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji warszawskiego osiedla Bielany, 5 minut do stacji metra pl.Wilsona. Ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

817 000 zł90 m² 9 118,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupoziomowe z klimatyzacja o powierzchni 89m2. Przestronny salon z kuchnia otwartą oraz wyjściem na taras. Mieszkanie jest rozkładowe 3 osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schroegera

Bielany,Warszawa

530 000 zł45 m² 11 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

W naszej ofercie piękne, odnowione mieszkanie na Starych Bielanach, 3 min od stacji metra. Mieszkanie strychowe w 2 piętrowej odnowionej kamienicy. Poza powierzchnią mieszkania 43,43 jest dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

230 000 zł28 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży mieszkanie w atrakcyjnej części Bielan - na Słodowcu, przy ul. Starej Baśni, ok. 1000 m od stacji metra Stare Bielany. Ponadto liczne tramwaje i autobusy (ul. Broniewskiego) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klaudyny

Marymont-Ruda,Warszawa

615 000 zł91 m² 6 758,24 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Ładne i zadbane dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni prawie 91m2 na warszawskich Bielanach, na osiedlu Ruda (ul. Klaudyny), usytuowane na 6 piętrze (z 12), dwie nowe windy, parking pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

485 000 zł55 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37,80 m2, położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2003 r., przy ul. Heroldów na Młocinach. W budynku winda. Mieszkanie umeblowane w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

419 000 zł37 m² 11 376,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W naszej ofercie na sprzedaż mieszkanie o pow. 36.83 m2 na pograniczu Żoliborza i Bielan, dwie minuty pieszo od stacji metra Słodowiec, 1 minuta do przystanku autobusowego,3 minuty do tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

375 000 zł49 m² 7 725,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,54 m2 na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z 2001 roku. Salon - 17,47 m2 - na podłodze parkiet, stała zabudowa w postaci barku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

365 000 zł57 m² 6 405,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prawie 57 metrowe mieszkanie dla rodziny ze starszymi dziećmi, budynek otoczony zielenią. Wręcz idealne dla rodziny z dziećmi, 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach. Gotowe do zamieszkania po niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

419 000 zł38 m² 10 962,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie o pow. 36.83 m2 na pograniczu Żoliborza i Bielan, 2 minuty do stacji metra Słodowiec, 1 minuta do przystanku autobusowego,3 minuty do tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

440 000 zł46 m² 9 470,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne i ciche mieszkanie na Bielanach. Niska zabudowa. Tylko 5 lokatorów. Bardzo blisko do stacji Metra. Możliwość kupienia działki przynależnej do budynku z boku i za domem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

330 000 zł37 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż Bielany Warszawa. Mieszkanie o powierzchni 37m2 składające się z 2 pokoi położone na 1 piętrze w 10- piętrowym budynku z 1976r. z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Encyklopedyczna

Młociny,Warszawa

630 000 zł80 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w spokojnej okolicy Bielany - Młociny, wykończone z materiałów wysokiej klasy 3-pokojowe. Przestronny salon otwarty na kuchnię, dwie sypialnie o powierzchni 12,5 m2 i 13,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią. Mieszkanie jest w dobrym stanie do wykończenia. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Czynsz w mieszkaniu z zaliczkami wynosi 440zl z zaliczkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, przytulne, mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m2, świeżo po remoncie. Doskonała lokalizacja 100 metrów do stacji metra Stare Bielany! W pobliżu awf, uksw, dwa przedszkola, szkoły,.