dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowy 3-pokojowy apartament 50 m2 na Słodowcu, przy ul. Żeromskiego 1. Nowy budynek oddany do użytku pod koniec 2016 r., strzeżony i monitorowany, wyposażony w windy oraz w garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie na Bielanach, rok budowy 2017. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone. Świeżo wyremontowane, nigdy nieużytkowane znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowo urządzone mieszkanie na Bielanach, rok budowy 2017. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone. Świeżo wyremontowane nigdy nie użytkowane znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56m2 niedaleko stacji metra Stare Bielany. Pierwsze piętro w kameralnym i zadbanym budynku. Okolica spokojna, cicha, z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy 55-cio metrowe mieszkanie położone w Warszawie na Bielanach przy ulicy Czechowa Mieszkanie znajduje się w 10-cio piętrowym budynku wybudowanym w latach 70-tych. W 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

1 995 zł48 m² 41,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia obok Agory na Bielanach. 48m2: salon z aneksem kuchennym, pokój, garderoba, oddzielnie łazienka i wc. Mieszkanie częściowo umeblowane (dodatkowo dwa rozkładane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

2 800 zł71 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia Nowoczesne Mieszkanie 3 pokojowe 71m na ostatnim 15 piętrze z pięknym widokiem na Warszawę. Mieszkanie bez mebli,do własnej aranżacji najlepiej do wynajmu na dłuższy okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antyczna

Bielany,Warszawa

240 zł40 m² 6 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Antycznej. Mieszkanie jasne, bardzo ciche I po generalnym remoncie (nowe podłogi, nowe tynki, nowe drzwi, nowe glazury i terakoty, etc).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

2 490 zł68 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok + kuchnia, od Września, bielany, garaż w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 3 pokojowe 68 m2 na dzielnicy Bielany przy ul. Księżycowej. Mieszkanie dostępne jest od września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 47 m2 na dzielnicy Bielany przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 5 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

3 200 zł72 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English description below Mieszkanie na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym z 1993 roku, ciche, na Bielanach, blisko tramwaje, autobusy, do metra ok. 15 min pieszo, duży, ogrodzony teren, miejsce zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Stare Bielany,Warszawa

400 000 zł47 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne, wysokie mieszkanie w przedwojennej kamienicy w cichym, kameralnym otoczeniu na Starych Bielanach. Powierzchnia 46,32 mkw - 2 pokoje (18 mkw i 9 mkw ), widna kuchnia (7 mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 39 m2 na dzielnicy Bielany przy al. Zjednoczenia. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 2 w budynku bez windy. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

406 000 zł45 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w apartamentowcu "bielany Residence" położnym w bezpośrednim sąsiedztwie I linii metra i terenów zielonych. Inwestycja posiada wiele atrakcji, poza reprezentacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

369 600 zł44 m² 8 428,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy inwestycje, którą charakteryzuje nie tylko doskonałm położeniem na mapie Warszawy, ale także kameralna architektura oraz zielona okolica. Szerokie zaplecze handlowo-usługowe, parki, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

426 000 zł55 m² 7 817 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mieszkanie w Warszawie na Bielanach os. Ruda w budynku wielomieszkaniowym 16 piętrowym na 4 piętrze. Mieszkanie narożne, strona południowa i wschodnia, o pow. 54,5 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aspekt

Bielany,Warszawa

700 000 zł80 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80m3 Wnętrze zaprojektowane przestronnie i nowocześnie. Salon z panoramicznymi oknami z wyjściem na taras 9m2 połączony z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Marymont-Ruda

Marymont-Ruda,Warszawa

890 000 zł95 m² 9 368,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament 95 m2 przy stacji metra Słodowiwec! Mieszkanie położonej jest ostatnim piętrze kameralnego budynku z 2008 roku. Lokal jest przestronny i widny o idealnym układzie. Klasyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

3 150 zł47 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description below Mieszkanie do wynajęcia. 47 m2, osiedle Słodowiec na ul. Żeromskiego przy stacji metra Słodowiec. W budynku restauracje, poczta i sklep Żabka. Wkrótce otwarcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antyczna

Bielany,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zjednoczenia

Las Bielański,Warszawa

425 000 zł56 m² 7 589,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Pragę zaprezentować Państwu mieszkanie 2pokojowe (możliwość zrobienia 3pokoi) mieszczące się klimatycznej części Starych Bielan w powojennej kamienicy z lat 50-ych. dający charakter tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

390 000 zł51 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

W naszej ofercie ładne 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bielanach. Na powierzchni 51m2 mamy : 3 niezależne pokoje, oddzielną widną kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone komunikacyjnie idealnie (metro 10 minut spacerem, połączenie autobusowe z centrum bezpośrednio w otoczeniu bloku). Na klatce obok mieszkania znajduje się komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

340 000 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerkę 40,5m2 na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. Budynek z 2003r. Stan prawny- spółdzielczo-Własnościowe. Mieszkanie znajduje sie na 2 piętrze budynku 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

360 000 zł43 m² 8 306,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

W naszej ofercie bardzo ładne mieszkanie na warszawskich Bielanach. 43m2, 2 oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 37 m2, w Warszawie - Bielany, ul. Dorycka. Cena 260.000,- zł. W skład mieszkania wchodzą; - dwa pokoje, - kuchnia, - łazienka oraz komórka piwniczna. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

399 000 zł59 m² 6 808,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do pilnej sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58.6 m2 na Bielanach w poblizu metra na zbiegu ulic: Wrzeciono/ Przy Agorze. Mieszkanie miesci się na 4 pietrze w 4 pietrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w nowo wybudowanym bloku przy ul. Duracza 10 Dodatkowe opłaty to prąd oraz woda i co Częściowo umeblowane Oferta wysłana z programu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Esej

Bielany,Warszawa

420 000 zł74 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie widne i bardzo ciche, świetny rozkład (w załączeniu), na ostatnim X piętrze. Osiedle strzeżone. W mieszkaniu salon 26 m2 ze wspaniałymi widokami na zachody słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

387 000 zł52 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach przy al. Reymonta. Mieszkanie dwustronne (okna wschód - zachód), bardzo ustawne. Oddzielna kuchnia i 3 niezależne pokoje. Piętro 9/10, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełpińska

Bielany,Warszawa

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Warszawa Bielany ul. Kiełpińska. Dwupokojowe umeblowane, cicha okolica, metro Zadbane. W pobliżu park. Niedaleko metro, autobusy, tramwaje. Sklep - 20 m. W okolicy centra handlowe, kina, teatry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Esej

Bielany,Warszawa

528 000 zł74 m² 7 135,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,2m2. (możliwość przerobienia na 4 pokoje z aneksem) Blok z 2000 roku na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul.Esej. Piętro 5/10 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Bielany

Bielany,Warszawa

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 28 m2 1500 + opłaty. Mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Kameralny budynek 4p na osiedlu zamkniętym, z bramą na pilota,z bramofonem i domofonem, z własnym placem zabaw i terenem zielonym. Do mieszkania należy miejsce parkingowe na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

2 099 zł47 m² 44,66 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowo urządzone mieszkanie na Bielanach, rok budowy 2017. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone. Świeżo wyremontowane, nigdy nieużytkowane znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

2 000 000 zł149 m² 13 441,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cena apartamentu: 2.000.000,- PLN Gotowy 06.2018 Luksusowy i przestronny apartament o powierzchni 148,79 m2 składający się z trzech przestronnych sypialni, dwóch łazienek, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie 5 min spacerkiem od stacji metra.W bliskim sąsiedztwie szkoła,przedszkole ,przychodnia,park,plac zabaw dla dzieci.Kuchnia oddzielna,2 sypialnie,salon,łazienka Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

580 000 zł81 m² 7 187,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 80,70m^2 na osiedlu zamkniętym na Bielanach. Budynek z cegły powstał w 2001r. Lokal znajduje się na 3 ostatnim piętrze w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

3 400 zł61 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania, mieszkanie 3 pokojowe 61 m2 na dzielnicy Bielany przy ul. Przybyszewskiego 69 m.16. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 1/2 w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 37 m2 na dzielnicy Bielany przy ul. Heroldów. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się w budynku z windą. Budynek z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Bielany,Warszawa

705 000 zł78 m² 9 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe wykończone oraz w pełni wyposażone. Część dzienna mieszkania od strony południowej, przestronny salon 25 m2 z wyjsciem na zadaszony taras o powierzchni.