dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

420 000 zł58 m² 7 241 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie świeżo po remoncie na Bielanach W skład mieszkania wchodzą: - przedsionek - łazienka - kuchnia - salon - 2 sypialnie. Umeblowane, w pełni wyposażona kuchnia ( zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantego

Wawrzyszew,Warszawa

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o pow. ok 85m2,składa się z salonu 20,5m2, dwóch sypialni po 11 i 10,5m2, kuchni 8m2 oraz oddzielnej łazienki i toalety. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

270 000 zł36 m² 7 397,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam bardzo ciche 2 pokoje na Bielanach, 10 minut do stacji metra Wawrzyszew, tuż przy Lesie Bielańskim, idealne dla rodziny, dla starszych osób lub pod wynajem. Gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 55 m2 na Bielanach ul Literacka w okolicy ulicy Rudnickiego. Idealne dla pary lub dwóch osób. Mieszkanie składa się z salonu/pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży 3 pokojowe rozkładowe, dwustronne mieszkanie o pow. 48 m2 położone na 1 piętrze /4. Budynek z 1965 r z Ramy - H. Mieszkanie do remontu. W pokojach i przedpokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

343 000 zł42 m² 8 255,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania wyjątkowe dwa pokoje z przepięknym widokiem na panoramę miasta. Idealna propozycja dla pary lub rodziny z dziećmi. Polecam także dla osób starszych. Ze względu na dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

390 000 zł51 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, bielany opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Broniewskiego. Mieszkanie na sprzedaż 51 m2 składające się z: trzy pokoje Kuchnia Łazienka Cena za metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczowa

Bielany,Warszawa

449 000 zł72 m² 6 236,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania z doskonałym dojazdem do centrum na wynajem lub dla rodziny, oto świetna oferta dla Ciebie! Mieszkanie składa się z trzech rozkładowych pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Duracza

Słodowiec,Warszawa

3 475 zł60 m² 57,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 60 m2 na dzielnicy Bielany przy ul. Duracza. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 1 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

429 000 zł54 m² 7 873 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

! wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji tuż przy stacji metra Stare Bielany. Odległość do stacji metra to około 150 metrów. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oczapowskiego

Stare Bielany,Warszawa

650 000 zł66 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Słoneczne mieszkanie w spokojnej, zielonej dzielnicy Stare Bielany Mieszkanie 3-pokojowe, wysokie, na dwie strony budynku (wschód i zachód). Sypialnia i łazienki po remoncie, reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

1 300 zł31 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowszym bloku z 2000 roku. Pokój z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Mieszkanie świeżo odmalowane, na podłodze w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

2 488 zł44 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia piękny, duży i przestronny 2 pokojowy apartament znajdującym przy stacji metra Młociny. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w agd i rtv. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bielany/wrzeciono M-3, 37m2, - piętro. 7/10, - spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu bez Księgi Wieczystej.Jest możliwość założenia KW. - mieszkanie w dobrym stanie do odnowienia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

350 000 zł45 m² 7 726,27 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne dla rodziny z dzieckiem, ciche , spokojne osiedle w pobliżu Kępy Potockiej. Mieszkanie do własnej aranżacji, ustawne pokoje, widna kuchnia, duży balkon i pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piaski

Piaski,Warszawa

680 000 zł95 m² 7 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie własnościowe z kw, 95m2, czteropokojowe, / drugie piętro w czteropiętrowym budynku /, przestronne, rozkładowe. Pokoje: 20m2 z balkonem 5,3m2, sypialnia 15,5m2 z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

330 000 zł49 m² 6 735 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach Ładny rozkład. Nowe okna, szyby antywłamaniowe, parapety marmurowe, parkiet. Mieszkanie bardzo ciepłe. Lokalizacja przy Lasku Bielańskim * Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantego

Bielany,Warszawa

590 000 zł85 m² 6 941 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Widne mieszkanie z trzema pokojami oraz oddzielną kuchnią z możliwością przerobienia na pokój W skład mieszkania wchodzi: salon - 20,5m Sypialnia - 11,3m Sypialnia 2 - 10,5m Kuchnia - 8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

370 000 zł49 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe. Rozkład: pokoje 19/13m2 na podłodze panele. Kuchnia z oknem 6m2 glazura, na podłodze gres polerowany, z wyposażeniem. Łazienka 3,5m2, wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwustronne mieszkanie z balkonem na Starych Bielanach położone jest na 1. piętrze w kamienicy z 1950 roku. Blisko stacja metra! Osiedle zielone, urokliwe i bardzo ciche. Lokal ma 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

783 360 zł115 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Klimatyczne mieszkanie na Bielanach Wykaz pomieszczeń: - salon z belkami pod sufitem - 29 m 2 (z wyjściem na loggię o pow. 5,2 m 2) - Sypialnia 16,7 m 2 - Sypialnia 12,9 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 46 m2 na dzielnicy Bielany przy ul. Perzyńskiego. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 1 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

859 000 zł72 m² 11 931 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny apartament na strzeżonym osiedlu Sokratesa 13 Park & Art Apartament składa się z: - salonu -sypialni - sypialni - sypialni - kuchni - przedpokoju z dużą szafą wnękową 9,39mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

489 000 zł56 m² 8 732 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Klimatyczne mieszkanie na Starych Bielanach Mieszkanie z oddzielną kuchnią Wystawa okien to płd-zach. (salon i kuchnia) i płd- wsch. (mniejsze pokoje). Czynsz 369 zł. Remont generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Horacego

Bielany,Warszawa

473 000 zł64 m² 7 391 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim Inwestycja, którą charakteryzuje nie tylko doskonałe położenie na mapie Warszawy Spacer do stacji metra Wawrzyszew zajmuje zaledwie 10 minut. Dojazd samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

2 000 000 zł150 m² 13 345,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cena apartamentu: 2.000.000,- PLN Gotowy 06.2018 Luksusowy i przestronny apartament o powierzchni 149,86 m2 składający się z trzech przestronnych sypialni, trzech łazienek, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

999 000 zł94 m² 10 628 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie w najlepszej lokalizacji na Bielanach. Dodatkowo 3 komórki lokatorskie i miejsce w garażu wielostanowiskowym pod budynkiem. * treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej

Bielany,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 42m2 mieszkanie na Starych Bielanach (żoliborz), 5 min pieszo do stacji Słodowiec. Dwa pełne niezależne pokoje w mieszkaniu dwustronnym. Kuchnia widna świeża po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

1 999 zł40 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul. Rudnickiego / Kochanowskiego. Świetny punkt komunikacyjny, kilka minut spacerem do przystanku autobusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

438 000 zł57 m² 7 689,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie polecam rodzinom z dziećmi lub na wynajem. Tel biuro: mieszkanie o powierzchni 56,96 m/2 w cenie 438 000 pln składające się z 3 pokoi, łazienki, aneksu kuchennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

600 000 zł77 m² 7 792 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe, przestronne mieszkanie na drugim piętrze na terenie strzeżonego osiedla kameralnych domów z 2000 roku. Na powierzchnię 77 m2 składają się: - pokój dzienny z balkonem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

428 000 zł56 m² 7 643 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie w dobrej lokalizacji Bielan Metraż mieszkania 56 m2, w tym sypialnia - 11 m2, kuchnia - 11 m2, łazienka - 5 m2, pokój (salon) 21 m2. W holu zamontowane są dwie szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

240 000 zł24 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy! Mieszkanie na Bielanach, w sąsiedztwie Lasku Bielańskiego. Bardzo dobra komunikacja- blisko Most Północny,łatwy dojazd do Śródmieścia, na Białołękę, bemowo, 10 minut do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słodowiec

Słodowiec,Warszawa

541 000 zł66 m² 8 197 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bielany-Słodowiec, 3pk,3/3.Przestronne, widne, zadbane mieszkanie. Idealna lokalizacja, ok.400 metrów (pięć minut piechotą) od przystanka metra Słodowiec, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Esej

Bielany,Warszawa

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 3 pokojowe 68 m2 na dzielnicy Bielany przy ul. Esej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na wysokim parterze w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

380 000 zł52 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie do remontu, zlokalizaowane na Bielanach czynsz ok. 440 zł Blisko sklepy, apteka, szkoła i przedszkola. Przed blokiem plac zabaw. 900 m do metra. 200 m do autobusu, 500 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

760 000 zł82 m² 9 268 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w cichej i zielonej części Bielan Inwestycja La Cascade, dewelopera Bouygues Immobilier. Wymiary w metrach kwadratowych: hol: 8,2 m, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

515 000 zł64 m² 8 047 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Widne mieszkanie na Bielanach Wymieniona instalacja elektryczna, gazowa, wod-kan. Na podłogach panele. W kuchni, łazience i wc glazura. W okolicy przedszkola i szkoły, zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

261 000 zł26 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy! Mieszkanie na Bielanach, w okolicy Lasu Bielańskiego. Bardzo dobra komunikacja (blisko Most Północny, ul. Marymoncka, łatwy dojazd do Śródmieścia, na Białołękę, bemowo, itp.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chomiczówka

Chomiczówka,Warszawa

429 000 zł52 m² 8 218,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne, rozkładowe mieszkanie na zielonych Bielanach. Nowe budownictwo, osiedle zamknięte, tylko 4 piętra. Mieszkanie o powierzchni 52,2 m2 położone jest na wysokim parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

519 900 zł63 m² 8 196,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

0% prowizji od kupującego(!) własność mieszkania i gruntu(!) bez obciążeń. Przytulne trzypokojowe mieszkanie na Bielanach, przy ul.Biograficznej. Mieszkanie mieści się na strzeżonym,.