dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

499 500 zł39 m² 12 880,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 38,78 m2, 2 pokoje z widną kuchnią na Bielanach przy ulicy Marymonckiej. Mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą. Bardzo dobry rozkład, dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

849 000 zł75 m² 11 350,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest zaprojektować mieszkanie dokładnie według swoich potrzeb? Zależy Ci na świetnej lokalizacji, które oferuje dogodny dojazd do centrum miasta a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, przy ulicy Broniewskiego widne i przestronne, bardzo ustawne o powierzchni 42 m2 w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Stare Bielany,Warszawa

529 000 zł37 m² 14 453,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka 37m2 , Stare Bielany Kasprowicza Oferuję do sprzedaży mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starych Bielanach, przy ul.Kasprowicza. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

960 000 zł84 m² 11 361 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bielany, ul. Literacka, zamknięte strzeżone osiedle z 2000 roku, składające się z niskich trzypiętrowych budynków otoczonych zielenią. Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 84,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

470 000 zł34 m² 13 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy rozkładową kawalerkę w bardzo kameralnej okolicy, w otoczeniu zieleni i z widokiem na las z balkonu. Na 34 m2 tego przytulnego mieszkania składają się: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 235 000 zł62 m² 19 945,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Cichy, przytulny i nowoczesny, w pełni urządzony i umeblowany w wysokim standardzie 3-pokojowy apartament na Warszawskich Bielanach. Wejście na osiedle jest przez portiernie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Chomiczówka,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,87 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,8 m2 znajdujące się na Warszawskich Bielanach. W pobliżu Park Olszyna, park Chomicza, liczne sklepy. W odległości ok. 400m szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zgrupowania AK Żubr

Piaski,Warszawa

769 000 zł53 m² 14 509 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż: słoneczne dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 1996 roku. Lokal składa się z: - salonu z dużym balkonem - ekspozycja południowo-zachodnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

530 000 zł42 m² 12 755,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przytulne mieszkanie na osiedlu Piaski przy ulicy Broniewskiego. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w budynku z windą. w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m , 8 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, bielany, ul. Williama Szekspira. Balkon, osobna kuchnia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Słodowiec,Warszawa

5 200 zł56 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1968r. przy ul. Słodowiec, bielany Słodowiec. Świeżo wyremontowane, idealne dla studentów. Cena: 5200 zł + 650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisowska

Bielany,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem klimatyczne, jasne i ciche mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami i odrębną kuchnią usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej, zadbanej kamienicy z lat pięćdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Podleśnej zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Bielan ( metro , tramwaj,autobus): 3 pokoje (w tym salon) aneks kuchenny łazienka Tereny zielone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne i jasne mieszkanie z dużą osobną kuchnią i 3 niezależnymi pokojami. Umeblowane i wyposażone w podstawowe meble. Mieszkanie o powierzchni 67 m znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Warszawa, bielany, czechowa - wynajmę kawalerkę (25 m2) z garażem podziemnym i balkonem (stan idealny - budynek z 2019 roku), bezpośrednio. Bielany Wawrzyszew (około 10 minut do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój z wnęką na łóżko, widną kuchnią, łazienką, przedpokojem. Czynsz administracyjny 490 zł. Budynek usytuowany między ulicami Broniewskiego a Żeromskiego, w sąsiedztwie parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

920 000 zł74 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z kw do wprowadzenia - Bielany Piaski - 74 m - 920.000 PLN! Opis mieszkania: Lokalizacja: ul. Zgrupowania ak "żmija", bielany, warszawa Piętro: 2/4 Rok budowy: 1992 Powierzchnia: 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

700 000 zł54 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

** bielany chomiczówka I 3 pokoje I 54m2 I klimatyzacja** Dla Ciebie I Dla Rodziny I Mieszkanie Inwestycyjne Oferuję mieszkanie 54m2, na warszawskich Bielanach. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalbmierska

Stare Bielany,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

| mieszkanie jednopokojowe, z dużym, dobrze doświetlonym pokojem, z małym balkonem, z oddzielną i widną kuchnią oraz łazienką i przedpokojem. W mieszkaniu nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

400 000 zł27 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie przy Ulicy Marymonckiej, 27 m2. Mieszkanie składa się z: pokoju widnej kuchni przedpokoju łazienki Spokojna okolica, okna i balkon mieszkania wychodzą na skwer znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 2ooo roku, świeżo po remoncie. 3 pokoje z widokiem na 3 kierunki. Aneks kuchenny z salonem 23 m2, sypialnia i pokój dziecięcy. Bliski dostęp do żłobka, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

4 050 zł80 m² 50,63 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji umożliwiającej szybki dojazd do Centrum. *Na powierzchnię 79,79m2 składa się pokój dzienny, sypialnia, pokój dla dziecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

735 000 zł65 m² 11 307,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością pragniemy Państwu zaprezentować czteropokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy - w sam raz dla rodziny. Okna wychodzą na 3 strony świata (północ, wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

1 313 418 zł127 m² 10 368 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu nowa kameralną inwestycję położoną 3 kilometry od Kampinoskiego Parku Narodowego. Osiedle złożone jest z 8 budynków mieszkalnych bez podpiwniczenia, z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wymagana umowa najmu okazjonalnego Oferujemy do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie (78m2) położone na zamkniętym, chronionym osiedlu przy ul. Encyklopedycznej na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

581 000 zł51 m² 11 392,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje przy stacji metra Wawrzyszew, ul. Szekspira. Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na Bielanach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

1 463 914 zł126 m² 11 618,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne, widne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 126 mkw. Znajduje się na kameralnym osiedlu domów, do których prowadzi droga wewnętrzna. W skład mieszkania wchodzą: odrębna klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

659 000 zł49 m² 13 449 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na Bielanach. Nieruchomość jest położona w doskonałej lokalizacji, blisko Lasu Bielańskiego, 4 minuty do przystanku autobusowego, 5 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Bielany,Warszawa

669 000 zł52 m² 12 990,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1975 zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Honoriusza Balzaka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 620,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dwustronny lokal na 10 piętrze ze wspaniałym widokiem na zielone Bielany, do własnej aranżacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bez wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

725 000 zł63 m² 11 507,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 63m2, przy ul. Bogusławskiego składające się z: 3 pokoi, oddzielnej widnej kuchni łazienki i wc B Balkon zabudowany duży, komórka lokatorska, dodatkowo piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o pow. 64 m2, zlokalizowane przy ul. Żeromskiego. W najbliższej okolicy znajduje się metro Słodowiec (4 min spacerem), awf (15 min spacerem), parki Herberta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51 m2 położone przy ul. Wrzeciono 16. Mieszkanie składa się z trzech pokojów oraz oddzielnej kuchni. Salon umeblowany - kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

735 000 zł65 m² 11 307,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m znajdujące się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku bez windy z ekspozycją okien w trzech kierunkach północnym, wschodnim i zachodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam do wynajęcia mieszkanie 49 m2 w domu na Bielanach przy ul. Łomiańskiej. Cicha, spokojna i zielona okolica, a jednocześnie dobrze skomunikowana z Centrum, na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petöfiego

Wawrzyszew,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, usytuowane na 6 piętrze w 15 piętrowym bloku zlokalizowane na Wawrzyszewie. Mieszkania składa się z salonu (16 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ciche mieszkanie przy ulicy Literackiej bardzo dobrze skomunikowane (liczne połączenia): - 2 pokoje z możliwością wydzielenia 3: - osobna, widna kuchnia - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia cichy, jasny, umeblowany apartament trzypokojowy o powierzchni 57 m2 z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgrupowania AK Żmija

Piaski,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje sprzedaż Bielany | 2 pokoje Piaski sprzedaż | 2 pokoje Warszawa sprzedaż Możliwy zakup z kredyt 2% Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 39,5 m2 na trzecim piętrze w budynku z 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

601 600 zł29 m² 20 976,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! bez pcc! Inwestycja położona jest w sercu Bielan - klimatycznej dzielnicy z tradycjami. Ta lokalizacja łączy w sobie wszystkie zalety kameralnej i zielonej okolicy. To.